• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mała

Znalezionych ofert: 64

15787502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 25929916 15787502 Obiekt usługowo - handlowy, posadowiony na działce o powierzchni 1021 m2.Bardzo dobra lokalizacja:bezpośrednio przy drodze głównej, oraz przy zjeździe z ulicy Mławskiejw sąsiedztwie przystanku autobusowegocentrum miejscowości.Budynek pełnił funkcję s...

Turza Mała (Mazowieckie, gm. Lipowiec Kościelny)

600 000 PLN (4 839 zł/m2)

1
1
124 m2
1970
15848532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Opacz Mała 156m2 Płyta Fotowoltaika 10kW 26942467 15848532 Opis:Oferta dla klienta szukającego nieruchomości o parametrach technicznych wykraczających poza standard deweloperski. Budynek zlokalizowany w Opaczy Małej (gm. Michałowice) zaprojektowano z myślą o trwałości pokoleniowej i minimalizacji kosztów eks...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 690 000 PLN (10 833 zł/m2)

4
2
156 m2
2026
15500413 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19937274 15500413 Na sprzedaż piękny las o powierzchni ponad 13 ha, położony w malowniczej okolicy, nieopodal miejscowości Klonownica Mała, zaledwie około 13 km od Białej Podlaskiej.Nieruchomość ta sprawdzi się idealnie zarówno dla osób szukających miejsca na wypoczyn...

Klonownica Mała (Lubelskie, gm. Janów Podlaski)

547 000 PLN (4 zł/m2)

-
-
130394 m2
-
15700727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24196800 15700727 Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1092 m2 w Opaczy Małej.Działka przy prywatnej drodze utwardzonej z udziałami w cenie.Działka w kształcie prostokąta o szerokości od drogi ok 31 m x ok 35 m.Przy działce brak mediów.Wszystkie media (prąd ...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

1 092 000 PLN

-
-
1092 m2
-
15568031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 21505917 15568031 Działka siedliskowa w miejscowości Sławka Mała, około 7 kilometrów od Nidzicy.Istnieje możliwość dokupienia także kilku sąsiadujących działek ( z prawej strony )Przy działce jest prąd.Miejscowość spokojna, cicha, blisko lasy i liczne jeziora. Tereny ...

Sławka Mała (Warmińsko-Mazurskie, gm. Kozłowo)

190 000 PLN

-
-
6671 m2
-
14289292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 108215 14289292 OFERTA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE !!!Kształtna działka na planie prostokąta z dostępem do drogi gminnej. Michałowice, Opacz-Mała. Nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolami 34MNU - teren zabudowy mieszkaniowej...

Opacz Mała (Mazowieckie, gm. Michałowice)

2 002 000 PLN

-
-
2002 m2
-
15626577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22746142 15626577 Do sprzedania DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ, Chrząstawa Mała, gm. Czernica, 13 km od granic Wrocławia.DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni wyposażony w sprzęt. Dom usytuowany jest na dużej działce 609,50 m2. ...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

999 900 PLN (7 873 zł/m2)

5
2
127 m2
2019
15887663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27790128 15887663 Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 100 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 1400 m² oraz budynek gospodarczy 100 m², w miejscowości Mała Wieś. W bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego kompleksu pałacowo-parkowego w Małej Wsi oraz...

Mała Wieś (Mazowieckie, gm. Belsk Duży)

450 000 PLN (4 500 zł/m2)

3
1
100 m2
1936
15889112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27844663 15889112 Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący położony w Chrząstawie Małej (Powiat Wrocławski) blisko lasu (ok. 100m od granicy lasu). Stan budynku i wyposażenia jest idealny. W niedalekiej odległości znajduje się:- szkoła- przedszkole- infrastruktura gast...

Chrząstawa Mała (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 599 000 PLN (7 995 zł/m2)

6
-
200 m2
2011
14946368 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5358968 14946368 Opiekun OfertyTomasz Leimantel. 602 101 602ZAKUP BEZ PODATKU PCCOtoczenie nieruchomości:Wyjątkowa nieruchomość położona jest w południowej części miejscowości Wiszni Małej, przy drodze gminnej, w sąsiedztwie nowej zabudowy jednorodzinnej.Budynek jedn...

Wisznia Mała (Dolnośląskie, gm. Wisznia Mała)

2 900 000 PLN (9 508 zł/m2)

5
2
305 m2
2022
13471785 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 97451 13471785 NA SPRZEDAŻ ATRAKCYJNA DZIAŁKA w miejscowości BRUŻYCZKA MAŁA Na sprzedaż atrakcyjna działka o pow. 900mkw w miejscowości Brużyczka Mała.Działka rolna ,ale z planem miejscowym zabudowy.W odległości 50m od działki jest prąd,woda,internet.Wjazd na pos...

Brużyczka Mała (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

105 000 PLN (117 zł/m2)

-
-
900 m2
-
14520124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 138193 14520124 Nowy dom 139,5 m2 w stanie surowym zamkniętym Brużyczka Mala gmina Aleksandrów Łódzki Nowy dom 139,5 m2 w stanie surowym zamkniętym Brużyczka Mala gmina Aleksandrów Łódzki.Do zaoferowania 3 nowo wybudowane domy na działkach ok 1000 m2 do działek dopr...

Brużyczka Mała (Łódzkie, gm. Aleksandrów Łódzki)

520 000 PLN (3 741 zł/m2)

4
2
139 m2
2021