• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Marki

Znalezionych ofert: 148

15884212 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27696113 15884212 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. PromiennejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku.Rok budowy: 2003NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46,1 m2 składa się z:-przestronnego salonu połączonego z...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

579 000 PLN (12 560 zł/m2)

2
1
46.1 m2
2003
15884093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27695098 15884093 Dwupoziomowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Zygmuntowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 140 m2 składa się z:Poziom I (1. piętro):-Przestro...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 390 000 PLN (9 929 zł/m2)

4
2
140 m2
2019
15884203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696121 15884203 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. CeramicznejBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 1 piętrowym budynku.Rok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 110m2 składa się z:- 4 pokoi- aneksu kuchennego- poddasza-...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

650 000 PLN (5 909 zł/m2)

4
1
110 m2
2025
15883373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675051 15883373 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Okólnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynkuRok budowy: 2011NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 90m2 składa się z:- salon z kominkiem, aneksem kuchennym or...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

979 000 PLN (10 878 zł/m2)

4
1
90 m2
2011
15878317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27593903 15878317 3-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. KosynierówBUDYNEK Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku z 2024 rokuNIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 68,36m2 składa się z:- przestronnego salonu z aneksem kuchennym,- dwóch dużych, ustaw...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

799 812 PLN (11 700 zł/m2)

3
1
68.36 m2
2024
15876116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27531212 15876116 !NOWA CENA! Dom z ogromnym potencjałem w doskonałej lokalizacji – Marki pod Warszawą Na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o dużych możliwościach aranżacyjnych, położony w spokojnej i zielonej części Marek, tuż obok Warszawy. To doskonała propozycja...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 850 000 PLN (4 302 zł/m2)

7
-
430 m2
1960
15881938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27653299 15881938 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Markach przy ul. Kosynierów BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynkuRok budowy: 2025NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 91m2 obecnie składa się z trzech samodzielnych kawalerek ...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 395 000 PLN (15 330 zł/m2)

3
3
91 m2
2025
15895251 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27961769 15895251 BEZ PODATKU PCC!!! Połowa bliźniaka na osiedlu zamkniętym - stan deweloperski, 5 pokoi, garaż, duży ogródek. Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony na kameralnym osiedlu zamkniętym w miejscowości Wólka Radzymińska, ...

Marki (Marki) (Mazowieckie, gm. Marki)

849 000 PLN (7 580 zł/m2)

5
-
112 m2
2025
15894584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Klimatyczne mieszkanie w cichej zielonej okolicy 27944640 15894584 Zapraszam na prezentację przytulnego mieszkania położonego w bardzo zielonej i spokojnej części Marek w dzielnicy Struga.Budynek oddany do użytku w 2012 roku, brak windy, teren ogrodzony z miejscami parkingowymi dla mieszkańców.Budynek czysty i zadba...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

580 000 PLN (9 206 zł/m2)

2
1
63 m2
2012
15882072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27657167 15882072 Wyjątkowy Dom Wolnostojący, nagrodzony projekt Dom w Piwoniach w doskonałej lokalizacji - cicha Willowa część Marek, otulina Puszczy Słupeckiej. Ta nieruchomość łączy wygodę życia w mieście oraz niepowtarzalną bliskość natury. Dom posiada 173,9mkw po...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 690 000 PLN (9 769 zł/m2)

5
2
173 m2
2004
15888377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27811180 15888377 Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie zamiast miejskiego hałasu słychać śpiew ptaków, a zamiast bloków – widok zieleni i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. Taki właśnie klimat oferuje ten dom położony w Markach, tuż prz...

Marki (Mazowieckie, gm. Marki)

1 969 000 PLN (13 935 zł/m2)

4
2
141.3 m2
2005
15884753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | 88 m² | ciche mieszkanie Marki 27710342 15884753  4 pokoje 88 m² ciche i przestronne mieszkanie rodzinne MarkiNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 88 m², położone w spokojnej części Marki. Lokal idealny dla rodziny szukającej dużej przestrzeni w cenie mniejszego mieszk...

Marki, Miedziana

690 000 PLN (7 841 zł/m2)

4
1
88 m2
1989