• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Międzyzdroje

Znalezionych ofert: 74

15845078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26850387 15845078 OGŁOSZENIE Na podstawie przepisów ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (Dz. U. z 2024 r. poz. 1145 ze zm.) oraz rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 września 2004 r. w sprawie sposobu i trybu...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

100 000 PLN (2 778 zł/m2)

-
-
36 m2
-
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15896083 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27966464 15896083 APARTAMENT INWESTYCYJNY 80 m OD MORZA MIĘDZYZDROJE GOTOWY DO WYNAJMUNa sprzedaż wyjątkowy apartament o wysokim potencjale inwestycyjnym, położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji nad polskim morzem przy ul. Turystycznej 1 w Międzyzdro...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

590 000 PLN (17 353 zł/m2)

1
1
34 m2
1995
15882594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27671240 15882594 Na sprzedaż elegancki apartament o powierzchni 69 m², zlokalizowany w prestiżowej części Międzyzdrojów, w bezpośrednim sąsiedztwie morza i nadmorskiej infrastruktury.Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym, dwóch komfortowy...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 450 000 PLN (20 930 zł/m2)

3
1
69.28 m2
2011
15760671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25363352 15760671 Planujesz skredytować tą nieruchomość – zadzwoń do mnie.Na sprzedaż przestronny 3 pokojowy apartament zlokalizowany blisko plaży w cichym i spokojnym miejscu.Apartament znajduje się na 1 piętrze budynku z 1926 roku, przy ul. Ludowej, w odległości oko...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

890 000 PLN (10 833 zł/m2)

3
1
82.16 m2
1926
15773750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25635527 15773750 Wyjątkowa oferta dla konesera przestrzeni, ciszy i elegancji. Zapraszamy do poznania niezwykle rzadkiej nieruchomości – apartamentu o powierzchni 110,11 m², położonego na 3. piętrze odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy w pierwszej linii brzegowej w ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

2 482 389 PLN (22 545 zł/m2)

4
2
110.11 m2
1920
15882821 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673427 15882821 Apartament o powierzchni 94,1 m2 położony 100 m od wejścia na plażę w Międzyzdrojach przy ul. Gryfa Pomorskiego. Wystarczy przejść przez nieduży lasek i już jest plaża nad morzem w spokojnej zachodniej lokalizacji. Przy promenadzie Aqamarina. Teren z...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 250 000 PLN (13 284 zł/m2)

4
2
94.1 m2
2006
15450452 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 18845032 15450452 Apartament w prestiżowej lokalizacji – Flamingo Apartments, MiędzyzdrojeSzanowni Państwo,Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Międzyzdrojach – Flamingo Apartments, 500 m od plaży. Opis ...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

540 750 PLN (23 511 zł/m2)

1
1
23 m2
2019
15839573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26755889 15839573 Na sprzedaż luksusowy apartament z widokiem na morze w Międzyzdrojach!Ten 2-pokojowy apartament o powierzchni 40,68 m2 znajduje się na I piętrze w inwestycji 'Balticus Apartamenty' przy Promenadzie Gwiazd w Międzyzdrojach w odległości jedy...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

853 000 PLN (21 325 zł/m2)

2
1
40 m2
2020
15781339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25826630 15781339 NOWA NIŻSZA CENA!!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania położonego w Międzyzdrojach przy ul. Zwycięstwa.Mieszkanie do remontu o powierzchni 41,15 m2, składa się z salonu, pokoju, kuchnia, łazienka, przedpokoju, wc, położone n...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

399 000 PLN (7 031 zł/m2)

2
-
56.75 m2
1930
15756090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25243898 15756090 Słoneczny apartament z bocznym widokiem na morze i Woliński Park Narodowy!Wyjątkowa oferta! obecnie jedyny na sprzedaż apartament w inwestycji z takim widokiem, który podziwiać można z ponad 20 metrowego narożnego tarasu. Oferta sprzedaży dwupokojowe...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

1 000 000 PLN (24 863 zł/m2)

2
1
40.22 m2
2020
15394806 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17582935 15394806 Na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie dwu pokojowe położone w spokojnej lokalizacji a zarazem blisko do centrum, zaledwie 200m do plaży oraz 50m do Wolińskiego Parku Narodowego. Nie szukaj dalej! oferta na wyłączność. Do mieszkania przynależna działk...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

890 000 PLN (15 451 zł/m2)

2
1
57.6 m2
1930