• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mielno

Znalezionych ofert: 87

15880993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27620599 15880993 Na sprzedaż działka siedliskowa, Mielno, gm. Węgorzyno, 84.000, - PLN Link do filmu: https:youtu.be-3MxknUwUy8 Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 78, o powierzchni 2500 m2, położona blisko jeziora Mielno (zaledwie 800 me...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

84 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15880995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27620600 15880995 Na sprzedaż działka siedliskowa, Mielno, gm. Węgorzyno, 88.000, - PLN Link do filmu: https:youtu.bey8Q9E7AIV1Q Na sprzedaż nieruchomość gruntowa o numerze ewidencyjnym 77, o powierzchni 2700 m2, położona blisko jeziora Mielno (zaledwie 800 me...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

88 000 PLN

-
-
2700 m2
-
15433851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18439818 15433851 Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, Mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi (garaże) posadowiony w otulinie Ińskiego Parku Krajobr...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

786 000 PLN (2 611 zł/m2)

5
1
301 m2
-
15894326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27940778 15894326 Jeżeli szukasz wyjątkowego miejsca, które łączy ciepło rodzinnego ogniska, prywatność, sielski klimat mazurskiej wsi, a przy tym daje poczucie wakacji trwających cały rok, koniecznie zapoznaj się z moją propozycją! Oferuję na sprzedaż dom ...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

1 499 000 PLN (14 276 zł/m2)

6
-
105 m2
2000
15850829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
* całoroczny luksusowy apartament z basenem 27009107 15850829 apartament w Mielnie nad morzem inwestycyjny z basenem Twój prywatny kurort i gotowa inwestycja w jednym - luksusowy apartament między morzem a jezioremWyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię zapach sosnowego lasu i rześka, nadmorska bryza. Robi...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

690 000 PLN (19 167 zł/m2)

1
1
36 m2
2024
15884346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27699461 15884346 Na sprzedaż piękna działka położona w pierwszej linii zabudowy w Unieściu części miasta Mielna. Działka oznaczona w Studium jako BP (zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy).Budowa budynku mieszkalno - usługowego.Wskaźnik powierz...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

899 000 PLN

-
-
753 m2
-
15885035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27716101 15885035 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 7 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P7 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27715607 15885020 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 4 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie – w cenie 599 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P4 w cenie 30 000 zł + VATLokalizacja: ...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

599 000 PLN (9 983 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
15885012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27715280 15885012 Pamiętaj, wynagrodzenie biura REMAX NA TROPIE pokrywa wyłącznie strona sprzedającaNa sprzedaż dom nr 2 na zamkniętym osiedlu luksusowych domków w Mielnie za 649 000 zł netto + VAT z miejscem postojowym P2 za 30 000 zł netto + VAT!Dom całoroczny prem...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

649 000 PLN (10 817 zł/m2)

3
1
60 m2
2025
14639922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 2934597 14639922 Działka w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mielno na Mazurach. Mielno jest jedną z piękniejszych wiosek w województwie warmińsko-mazurskim. Znajduje się tu jezioro jezioro Mielno, które jest uznawane przez turystów jako bardzo czyste. Tutaj też znajduje s...

Mielno (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grunwald)

325 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
4004 m2
-
15840574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26778625 15840574 Luksusowy apartament w Mielnie Sosnowy Las 15 Widok na JamnoSą miejsca, które dają ciszę, przestrzeń i poczucie prywatności.Sosnowy Las 15 w Mielnie to adres dla tych, którzy oczekują więcej niż standardowego apartamentu nad morzem.2-pokojowe miesz...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

775 000 PLN (18 902 zł/m2)

2
-
41 m2
2023
15846757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26892918 15846757 Na sprzedaż mieszkanie w Mielnie przy ul. Spokojnej 6 – 2 pokoje, 34,04 m², położone na 2 piętrze (ostatnim). Lokal w jasnym wykończeniu, z funkcjonalnym układem i dobrą ekspozycją światła.Odległość do plaży: ok. 700 m.Układ pomieszczeń:salon z aneks...

Mielno (Zachodniopomorskie, gm. Mielno)

465 000 PLN (10 568 zł/m2)

2
1
44 m2
2011