• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mikołów

Znalezionych ofert: 34

15517230 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20305273 15517230 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż komfortowy, gotowy do wprowadzenia apartament położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie - miejscu, kt ó re łączy spok ó...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

439 000 PLN (8 283 zł/m2)

2
-
53 m2
2016
15517227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20305271 15517227 Oferta dostępna tylko w VERITAS Nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 152 m², położony w kameralnej, butikowej rezydencji w MikołowiePodlesie. To propozycja dla os ó ...

Mikołów (Centrum) (Śląskie, gm. Mikołów)

1 349 000 PLN (8 875 zł/m2)

4
-
152 m2
2016
15746525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25085235 15746525 Mikołów, ul. Plebiscytowa - atrakcyjne działki na sprzedaż Na sprzedaż oferujemy działki budowlane położone w prestiżowej i spokojnej części Mikołowa, przy ul. Plebiscytowej. To wyjątkowa okazja zarówno dla inwestora, jak i ...

Mikołów (Kamionka) (Śląskie, gm. Mikołów)

565 000 PLN

-
-
1267 m2
-
15858603 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27151100 15858603 Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu Apartamenty na Gniotku.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 602 101 60...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

450 000 PLN (10 465 zł/m2)

2
1
43 m2
2020
15727949 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24727922 15727949 Zamieszkaj blisko natury. Szukasz działki, na której postawisz Swój Dom . Potrzebujesz przestrzeni do rozwoju swojej pasji ilub biznesu . Chcesz mieć bliski kontakt z naturą . Twoje obecne mieszkanie lub dom szeregowy to...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

399 000 PLN

-
-
844 m2
-
15785642 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwurodzinny w Mikołowie. 25887816 15785642 NA SPRZEADŻ Dom dwurodzinny w zielonej części Mikołowa Dom dwurodzinny w Mikołowie przy ul. Jaskrów - blisko centrum, z dużą działką i potencjałem!Poszukujesz miejsca do życia i pracy w jednym miejscu ? Ta propozycja jest idealna dla ciebie.Oferuje...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

850 000 PLN (4 381 zł/m2)

7
2
194 m2
1956
15491236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19757154 15491236 NOWE OSIEDLE DOMOW JEDNORODZINNYCH Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GRANICY KATOWIC I MIKOŁOWA. Lokalizacja: Dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana jest z bogatej zieleni i atrakcyjnych widoków....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

965 600 PLN (7 915 zł/m2)

4
-
122 m2
2024
15491292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19757145 15491292 NOWE OSIEDLE DOMOW JEDNORODZINNYCH Z PIĘKNYM WIDOKIEM NA GRANICY KATOWIC I MIKOŁOWA. Lokalizacja: Dzielnica Gniotek, zlokalizowana na przedmieściach Mikołowa(na granicy z Katowicami), znana jest z bogatej zieleni i atrakcyjnych widoków....

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

1 100 800 PLN (8 215 zł/m2)

5
-
134 m2
2024
15824704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26618543 15824704 Oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną usytuowaną w Mikołowie, dzielnica - Mokre w urokliwym zacisznym miejscu na osiedlu nowych domów jednorodzinnych. Lokalizacja: Mikołów, ul. Podgórna - dz...

Mikołów (Mokre) (Śląskie, gm. Mikołów)

300 000 PLN

-
-
710 m2
-
15813095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26556421 15813095 Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 45,88 m2, zlokalizowane w bloku po termomodernizacji, przy ul. Słowackiego w Mikołowie. Poza funkcjonalnym rozkładem, dwoma balkonami oraz pierwszym piętrem - lokalizacja to niewątpliw...

Mikołów (Śląskie, gm. Mikołów)

315 000 PLN (6 866 zł/m2)

2
1
45.88 m2
1971
15791532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Widoki-Pola iLasy/Prąd-przyłącze/Woda przy działce 25993789 15791532 DZIAŁKA Z WIDOKAMI NA ŁĄKI, POLA i LASY.CICHA I SPOKOJNA OKOLICADOSTĘPNE MEDIA : PRĄD - gotowe przyłącze, WODA - 1,8 m od granicy działkiIDEALNIE PŁASKA DZIAŁKANa sprzedaż działka oznaczona nr geodezyjnym 33980 o pow. 746 m2 położona wśród terenów zi...

Mikołów (Bujaków) (Śląskie, gm. Mikołów)

315 000 PLN

-
-
746 m2
-
15662234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka wśród terenów zielonych z ładnymi widokami 23495074 15662234 NOWA NIŻSZA CENA - 300 złm2 - 271.500 zł !!!!!STARA CENA - 360 złm2 - 325.800 złDZIAŁKA WSRÓD TERENÓW ZIELONYCH - WIDOKI NA ŁĄKI, POLA i LASY.MEDIA: PRĄD, WODA,Na sprzedaż działka oznaczona nr geodezyjnym 51116 o pow. 905 m2 położona w wśród terenów ...

Mikołów (Mokre) (Śląskie, gm. Mikołów)

271 500 PLN

-
-
905 m2
-