• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Mosty

Znalezionych ofert: 24

15888312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 32,14 m² 27809829 15888312 Przedstawiamy ofertę mieszkania położonego w spokojnej i zielonej części Mosty, w gminie Kosakowo przy ul. Ogrodowej. Nieruchomość stanowi świetną propozycję zarówno dla osób szukających mieszkania blisko morza, jak i inwestorów planujących wynajem k...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

299 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
-
32 m2
1970
15550013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 20951925 15550013 Działka budowlana w Mostach niedaleko Gdyni i Rewy.Teren położony z dala od głównej ulicy, wjazd na działkę bezpośrednio z utwardzonej drogi(służebność przejazdu). Teren objęty aktualnym planem zagospodarowania terenu z przeznaczeniem pod zabudowę wo...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

550 000 PLN (664 zł/m2)

-
-
828 m2
-
15896500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27981384 15896500 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1001 m² położona w Mostach, gmina Kosakowo, przy ul. Amarantowej — na narożniku z ul. Lazurową.Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego i znajduje się na terenie oznaczonym...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

750 000 PLN

-
-
1001 m2
-
15893532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w zabudowie bliźniaczej w Mostach! 27913673 15893532 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE! Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej, położony w Mostach - jednej z najbardziej cenionych lokalizacji w okolicy, łączącej spokój podmiejskiego życia z doskonałą komunikacją i dostępem do pełnej infrastruk...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 259 000 PLN (7 918 zł/m2)

5
-
159 m2
1997
15137046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 10701261 15137046 Teren Inwestycyjny pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne 6075m2.W skład sprzedawanej nieruchomości wchodzi teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną z możliwością dokupienia sąsiadującego z działką prywatnego lasu.Cicha i spokoj...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

3 300 000 PLN

-
-
6075 m2
-
15839648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gdynia | Działka z widokiem na morze 26756898 15839648 Na sprzedaż unikatowa działka budowlana z zapierającym dech w piersiach widokiem na morze, położona w Gdyni. Działka usytuowana jest na malowniczym wzniesieniu, co gwarantuje panoramiczną perspektywę na wodę oraz otaczającą zieleń. To idealne miejsce...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

749 000 PLN

-
-
550 m2
-
15289030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący! blisko nad morze! 14837156 15289030 Dom w spokojnej okolicy zaprojektowany według indywidualnego projektu w pełni wykorzystującego walory działki. Jeśli cenisz ciszę i walory przyrody tutaj to znajdziesz. Dom posiada piękny, zadbany ogród od południa zapewniający intymność, gdyż jest o...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 750 000 PLN (8 495 zł/m2)

5
2
206 m2
2007
15839244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26750050 15839244 W sprzedaży pojawiła się atrakcyjna nieruchomość położona w miejscowości Mosty, gmina Kosakowo, powiat pucki w odległości 1200 metrów od morza, gdzie powstanie Ekomarina.Ekomarina w miejscowościach Rewa i Mosty to wieloetapowa inwestycja, w której pr...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

2 256 000 PLN

-
-
5014 m2
-
15884629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27707151 15884629 Z przyjemnością prezentujemy przestronny i zadbany dom w zabudowie szeregowej, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. To nieruchomość łącząca solidną konstrukcję z nowoczesnym standardem wykończenia, prywatnym ogrodem oraz ...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 149 000 PLN (6 839 zł/m2)

6
3
168 m2
1980
15762958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom 5 sypialni, ogród, garaż ! - Mosty obok Gdyni 25415473 15762958 Oferujemy świetny dom, w bardzo atrakcyjnej cenie w Mostach obok Gdyni!DOM:Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 188 m². Powierzchnia użytkowa domu wynosi 169,40 m² ( w tym garaż dwustanowiskowy 26,5 m²). Dom został wybudowany w 2012 r. i jest us...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 222 000 PLN (6 500 zł/m2)

6
2
188 m2
2012
15877579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący w nadmorskiej miejscowości 27573261 15877579 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSENa sprzedaż urokliwy dom wolnostojący w pasie nadmorskim w miejscowości Mosty, położonej ok 10 minut samochodem od Gdyni, pięć minut od Rewy i dwie minuty od Mechelinek.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- duża działka - 900 ...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

1 499 000 PLN (6 433 zł/m2)

5
-
233 m2
2008
15436641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna nad morzem 5213m2| Mosty,Rewa 18513435 15436641 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki położonej w miejscowości Mosty, gminie Kosakowo, powiat Pucki, niecałe 2 kilometry od Rewy.Działka o powierzchni 5213m2. Media: prąd oraz woda. Odległość od morza: ok 1km. Przeznaczenie terenu: t...

Mosty (Pomorskie, gm. Kosakowo)

3 206 000 PLN

-
-
5213 m2
-