• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nakło

Znalezionych ofert: 55

15865926 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie w Nakle nad Notecią 27305567 15865926 Na sprzedaż mieszkanie 47,65 m² - Doskonała lokalizacja z panoramicznym widokiem na miasto!Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 47,65 m², zlokalizowane na 4. piętrze w zadbanym budynku. Mieszkanie jest dwustronne, co zapewnia dosk...

Nakło nad Notecią (Kujawsko-Pomorskie, gm. Nakło nad Notecią)

229 000 PLN (4 490 zł/m2)

2
1
51 m2
1970
15868071 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364061 15868071 Na sprzedaż oferta obiektu usługowo-handlowy wraz z dużą częścią magazynową. Nieruchomość posiada III kondygnacje i położona jest na działce o pow. 1,2 ha w Nak...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

2 800 000 PLN (5 600 zł/m2)

11
-
500 m2
-
15878941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602832 15878941 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie surowym zamkniętym zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na ustawnej działce o powierzchni 372 m² i stanowi doskonałą...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

490 000 PLN (5 326 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 27602827 15878948 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość łącząca funkcję magazynowo-usługową z częścią mieszkalno-biurową jedna z niewielu realnych możliwości, aby połączyć miejsce pracy z miejscem zamieszkania w jednym, spójnym i funkcjonalnym obiekcie.Budynek został za...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

1 100 000 PLN (2 842 zł/m2)

4
1
387 m2
2012
15878939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602829 15878939 Nietypowy dom z wysokim parterem 3,5 m duża działka 787 m², ogromny potencjał!Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dla osób, które szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To propozycja dla klientów ceniących przestrzeń, charakter i moż...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

600 000 PLN (4 444 zł/m2)

3
-
135 m2
2012
15878940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27602830 15878940 Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim zlokalizowany w spokojnej i rozwijającej się części Nakła Śląskiego, w powiecie tarnogórskim. Nieruchomość położona jest na przedostatniej działce o powierzchni 315 stanowi doskonałą pro...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

560 000 PLN (6 087 zł/m2)

4
2
92 m2
2026
15878943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27602825 15878943 Na sprzedaż wyjątkowa, uzbrojona i bardzo ustawna działka budowlana o powierzchni 233 m² (10 × 23 m) idealna propozycja dla osób, które chcą szybko rozpocząć budowę bez zbędnych formalności i kosztów początkowych.Największym atutem oferty jest gotow...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

150 000 PLN (644 zł/m2)

-
-
233 m2
-
15654517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dwurodzinny dom z budynkiem gospodarczym, Nakło 23372501 15654517 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej w miejscowości Nakło, zaledwie 10 km od Opole. Na dużej działce o powierzchni 62,5 ara znajduje się dom mieszkalny, zabudowania gospodarcze oraz pole uprawne o powierzchni około 40 arów. T...

Nakło (Opolskie, gm. Tarnów Opolski)

769 000 PLN (3 064 zł/m2)

6
2
251 m2
1960
15670218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duży dom z cudownym ogrodem - Nakło 23636836 15670218 Duży dom na sprzedaż w Nakle nad Notecią - idealny dla rodziny lub pod działalność!Tylko w naszym biurze, oferta na wyłączność.Roma Deka Specjalista ds. nieruchomośćitel: 508-332-248Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjąt...

899 000 PLN (3 746 zł/m2)

6
2
240 m2
2008
15893405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27910399 15893405 OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ - NAKŁO ŚLĄSKIE Parametry działki: Powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m, kanalizacja, gaz - około 80m). Do potwierdzenia u ...

Nakło Śląskie (Śląskie, gm. Świerklaniec)

447 040 PLN

-
-
2032 m2
-
15560457 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas ! Lokal komercyjny w centrum Nakła 21326840 15560457 Oferta na wyłączność biura Nieruchomości ApartamentKrzysztof NowickiTel. 576-440-755Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży lokalu produkcyjnousługowohandlowego usytuowanego na parterze budynku w centrum Nakła nad Notecią.Lokal składa się z sześciu pom...

249 000 PLN (1 221 zł/m2)

7
-
204 m2
-
15721918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Tylko u nas, Idealne do własnej aranżacji 24608732 15721918 Na sprzedaż mieszkanie dwustronne, położone na czwartym piętrze bloku  w Nakle nad Notecią na Osiedlu Bolesława Chrobrego. Lokal o powierzchni 39 mkw. składający się z dwóch oddzielnych pokoi o powierzchni  16 mkw. i 9 mkw, w tym jeden z wyjściem na ...

189 000 PLN (4 500 zł/m2)

2
1
42 m2
1970