• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Niedźwiedź

Znalezionych ofert: 13

14908432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 4495790 14908432 Do sprzedania ostatnia z działek budowlanych zlokalizowanych na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Niedźwiedziu. Powierzchnia działki wynosi od 1927 m2. Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego : zabudowa jednorodzin...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

299 000 PLN

-
-
1927 m2
-
15883294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27674845 15883294 Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną położoną w Niedźwiedziu.W okolicy planowane osiedle domów jednorodzinnych.Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana ze Szczecinem oraz Stargardem.Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania, któr...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

240 000 PLN

-
-
1559 m2
-
15882881 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27673209 15882881 Na sprzedaż działki budowlane o powierzchni 1100 m² każda w cenie 200 000 zł, położone w miejscowości Niedźwiedź, gm. Kobylanka, powiat stargardzki.Przedmiotem inwestycji jest budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego wolnostojącego wraz z niezbędn...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

200 000 PLN

-
-
1100 m2
-
14702796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17591 14702796 Do sprzedania rezydencjonalna działka położona w Niedźwiedziu granicząca bezpośrednio ze ścianą lasu. Nieruchomość w studium uwarunkowań zagospodarowania przestrzennego przeznaczona pod indywidulane budownictwo jednorodzinne. W granicy działki skrzyn...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

790 000 PLN

-
-
7191 m2
-
15883546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675236 15883546 Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w spokojne...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

220 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
1225 m2
-
15883432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27675140 15883432 Atrakcyjnie położona działka budowlana , przeznaczona pod zabudowę domem jedno lub 2 rodzinnym.Aktualny plan zagospodarowania przestrzennego.Teren płaski , dojazd droga gruntową. Istnieje możliwość kupna większej działki lub łącznie z sąsiednią. Miej...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

420 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
2103 m2
-
15801815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26251385 15801815 Do sprzedania nowo powstająca inwestycja domu jednorodzinnego w miejscowości Niedźwiedź na działce 630 m2. Dom budowany wg projektu Extradomu Dom Rodzinek https:www.extradom.plprojekt-domu-rodzinek-WOF1157Dom sprzedawany w stanie surowym zamkniętym z...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

550 000 PLN (4 830 zł/m2)

5
2
113.87 m2
2025
15754819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25230862 15754819 Polecam działkę budowlaną o pow. 1402 m2 w Niedźwiedziu gm. Kobylanka.Działka jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (uchwała nr XV10915).Parametry:- powierzchnia zabudowy do 20%,- wysokość zabudowy do 8,5 m (do 2 kondygnacji),...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

226 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
1402 m2
-
15848312 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26935340 15848312 Na sprzedaż działka budowlana – Niedźwiedź, gmina Kobylanka Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1225 m², położona w miejscowości Niedźwiedź, w gminie Kobylanka. To idealna propozycja dla osób planujących budowę domu jednorodzinnego w spokojne...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

220 000 PLN

-
-
1225 m2
-
15731913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796919 15731913 Czy szukasz klasycznego i funkcjonalnego domu w wyjątkowym leśnym otoczeniu? i ekonomicznego zarazem? i lokalizycyjnie blisko Szczecina i Stargardu?Jeśli odpowiedziałeś 3xTAK to Twoje poszukiwania dobiegły końca.Zapraszam do zakupu domu wolnostojąceg...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

1 400 000 PLN (4 270 zł/m2)

4
2
327.9 m2
2008
15782320 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25839986 15782320 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1463 m2, położona w miejscowości Niedźwiedź gmina Kobylanka. Cicha i spokojna okolica, w otoczeniu natury- nieopodal lasu, zaledwie 7 km od jeziora Miedwie. Najważniejsze informacje:- Działka objęta MPZP-...

Niedźwiedź (Zachodniopomorskie, gm. Kobylanka)

291 000 PLN (199 zł/m2)

-
-
1463 m2
-
15508206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
DUŻA działka 5 minut od Świecia, kwadrat ! 20114302 15508206 Działka 5000m2, 3 km od Świecia, 3,5 km od Chełmna. 100 metrów od drogi asfaltowej.. Woda bezpośrednio przy działce, prąd zaledwie 35 metrów. W pobliżu przystanek autobusowy ( 200 metrów). Doskonała lokalizacja na obrzeżach miasta. Szeroka, duża, pła...

Niedźwiedź (Kujawsko-Pomorskie, gm. Świecie)

99 000 PLN

-
-
5000 m2
-