• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nieporęt

Znalezionych ofert: 28

15855895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077552 15855895 Niepowtarzalna oferta  dom 7 pokoi, w zielonej części Nieporętu. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i wygoda użytkowania. Ogródek kominek, garaż i pokój rekreacyjny na poddaszu, stwarza ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

965 000 PLN (5 920 zł/m2)

7
2
163 m2
2026
15855896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27077553 15855896 Niepowtarzalna oferta  dom 7 pokoi, w zielonej części Nieporętu. Nieruchomość świetnie skomunikowana z Warszawą. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń to pełny komfort  i wygoda użytkowania. Ogródek kominek, garaż i pokój rekreacyjny na poddaszu, stwarza ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

965 000 PLN (5 957 zł/m2)

7
2
162 m2
2026
14857499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 3471370 14857499 Zapraszam do zakupu działki, która znajduję się w Kątach Węgierskich w pobliżu ulicy Bagiennej. Działka jak większość działek jest w kształcie prostokąta. Jej krótszy bok przylega do drogi i ma 26, 6 m, a dłuższy bok ma 104 m. Na działce zn...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

700 000 PLN (250 zł/m2)

-
-
2800 m2
-
15864329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266063 15864329 Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący o powierzchni 197,8 mkw. na działce 825 mkw. w Michałowie-Grabinie k. Warszawy, „Osiedle Grabina”.Jeśli szukasz komfortowego, parterowego domu w zieleni, z prywatnym ogrodem i szybkim dojazde...

Nieporęt (Michałów-grabina) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 449 000 PLN (7 355 zł/m2)

3
1
197 m2
1994
15853979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27066633 15853979 Zapraszam do odkrycia wyjątkowej rezydencji, która z pewnością zachwyci nawet najbardziej wymagających poszukiwaczy luksusu i elegancji. To imponujące miejsce tworzy idealne połączenie przestronności, komfortu i luksusu. Jest to Perełka na rynku nier...

Nieporęt (Stanisławów pierwszy) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

4 800 000 PLN (11 970 zł/m2)

7
3
401 m2
2026
15677446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zalew Zegrzyński Nowy Dom Premium Nieporęt 23790369 15677446 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży nowo wybudowanego domu w standardzie PREMIUM, położonego w malowniczym Nieporęcie - zaledwie kilka minut spacerem od Zalewu Zegrzyńskiego i stacji Szybkiej Kolei Miejskiej. Idealna lokalizacja d...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 390 000 PLN (7 722 zł/m2)

4
2
180 m2
2025
15798277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26165897 15798277 Działka ma kształt prostokąta przeznaczona w MPZP pod zabudowę jednorodzinną i usługi nieuciążliwe. Nowa droga umożliwia dojazd z 2 stron.Możliwość podziału na 3 działki.Działka budowlana o pow. 2200m. Woda, gaz, prąd i światłowód w drodze.Posiada ba...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

899 000 PLN

-
-
2200 m2
-
15813641 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26563217 15813641 Działka ma kształt prostokąta o szerokości 14m i długości 76,9m.Dojazd do działki jest z dwóch stron.Ulice te posiadają sieć gazową, wodociągową, kanalizacyjną i elektryczną. Do działki doprowadzony jest prąd.Na działce znajduje się piwnica ziemna i ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

815 000 PLN

-
-
1077 m2
-
15852557 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27036296 15852557 Apartamentowiec położony w Nieporęcie widok na Zalew Zegrzyński Dwa Tarasy w cenie miejsce postojowe na terenie inwestycji Gotowiec Inwestycyjny podana cena jest ceną netto Prezentowany trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. 81,...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

640 000 PLN (7 901 zł/m2)

3
1
81 m2
2026
15852558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27036295 15852558 Apartamentowiec położony w Nieporęcie widok na Zalew Zegrzyński Dwa Tarasy w cenie miejsce postojowe na terenie inwestycji Gotowiec Inwestycyjny do podanej ceny należy doliczyć VAT 23% Prezentowany trzypokojowy apartament w stanie deweloperskim ...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

640 000 PLN (7 901 zł/m2)

3
1
81 m2
2026
14828418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16824 14828418 Unikatowa działka budowlana w pierwszej linii zabudowy od Zalewu Zegrzyńskiego o powierzchni 2000 metrów, posiadająca dostęp do wszystkich mediów. Według obowiązującego planu zagospodarowania działka znajduje się na teren...

Nieporęt (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

800 000 PLN (400 zł/m2)

-
-
2001 m2
-
15841219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26788257 15841219 Piękny Dom w zabudowie bliźniaczej powierzchnia użytkowa 148,66 + poddasze 74mkw - powierzchnia z poddaszem 222,66mkw działka 370mkw Doskonałe wykonanie budynku piękne położenie. ATUT:poddasze z ogrzewaniem podłogowym, doprowadzona instalacja hyd...

Nieporęt (Kąty węgierskie) (Mazowieckie, gm. Nieporęt)

1 179 000 PLN (5 311 zł/m2)

6
2
222 m2
2025