• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowa Wieś Wielka

Znalezionych ofert: 94

15764446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25448352 15764446 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki z możliwością zabudowy jednorodzinnej w Nowej Wsi Malborskiej przy ul. SiennejDziałka o powierzchni 1130 m2 położona w zabudowie domów jednorodzinnych z pełnym uzbrojeniem terenu usytuowana na le...

Nowa Wieś Malborska, Sienna

169 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1130 m2
-
15846469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka przy drodze gminnej | Przywidz 26887755 15846469 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Działka o powierzchni 1072 m2 położona w Nowej Wsi Przywidzkiej (Gmina Przywidz) z bardzo dobrym...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

129 920 PLN

-
-
1072 m2
-
15765525 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25472349 15765525 Działka budowlana 1636 m² na sprzedaż Wielka Wieś, gm. Szadek, woj. łódzkieMedia w działce Warunki zabudowy Spokojna i zielona okolicaNa sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1636 m², położona w miejscowości Wielka Wieś, w gminie Szadek, wojewó...

Wielka Wieś (Łódzkie, gm. Szadek)

145 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
1636 m2
-
15858406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149377 15858406 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o łącznej powierzchni 22 arów, położona w Nowej Wsi, bezpośrednio na granicy z Kętami. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych działek po 11arów, każda o regularnym, prostokątnym kształcie i p...

Nowa Wieś (Małopolskie, gm. Kęty)

438 000 PLN (200 zł/m2)

-
-
2193 m2
-
15882689 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27673106 15882689 Atrakcyjne działki budowlana o pow. ok. 1000 m 2 - NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA KWADRAT prezentuje na sprzedaż działki budowlane położone w miejscowości NOWA WIEŚ KSIĄŻĘCA gm. Bralin. Nieruchomości znajduje się w odległości ok. 11 km od...

Nowa Wieś Książęca (Wielkopolskie, gm. Bralin)

71 540 PLN

-
-
1022 m2
-
15893255 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27906279 15893255 * zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż działka 3395m2 Nowa Wieś Szlachecka gmina Czernichów. Działka o nieregularnym kształcie. Długość około 250 m, szerokość od wjazdu około 18,5m2 zwężająca się na końcu działki do ...

Nowa Wieś Szlachecka (Małopolskie, gm. Czernichów)

350 000 PLN

-
-
3395 m2
-
15259844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki pod zabudowę jednorodzinną ze stawem 14072845 15259844 Jeśli szukasz miejsca do życia lub odpoczynku z daleka od zgiełku miasta pośród pięknych krajobrazów Kaszub to jest to oferta dla Ciebie!Na sprzedaż 6 działek nieuzbrojonych lub częściowo uzbrojonych pod budowę domków jednorodzinnych. Działki o powie...

Nowa Wieś Przywidzka (Pomorskie, gm. Przywidz)

149 900 PLN

-
-
1231 m2
-
15892237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898654 15892237 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898655 15892282 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898208 15892147 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (10 000 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898210 15892192 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 400 000 PLN (8 537 zł/m2)

4
2
164 m2
2025
15891011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27884570 15891011 Na sprzedaż wyjątkowe działki budowlane w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji pod Ełkiem Barany, zaledwie kilka minut od miasta!Oferujemy 15 działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną z możl...

Nowa Wieś Ełcka (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

220 000 PLN (219 zł/m2)

-
-
1003 m2
-