• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Nowy Dwór Wejherowski

Znalezionych ofert: 59

15716895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dwór Wejherowski - działka leśna 24522045 15716895 DZIAŁKA 1,4 ha Z PRYWATNYM LASEM - NOWY DWÓR WEJHEROWSKIMożliwość 4 podobnych, sąsiednich działek.Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 14064 m², położona w malowniczym Nowym Dworze Wejherowskim, w otoczeniu lasów i terenów zielonych.Nieruchom...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

351 600 PLN

-
-
14064 m2
-
15703352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowy Dwór Wejherowski - działka budowlana 24248342 15703352 DZIAŁKA BUDOWLANA 3431 m² Z PRYWATNYM LASEM - NOWY DWÓR WEJHEROWSKIIdealna pod zabudowę jednorodzinną lub działalność agroturystyczną.Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 3431 m², położona w malowniczym Nowym Dworze Wejherowskim, w ...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

360 000 PLN

-
-
3431 m2
-
15896307 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27976336 15896307 Na sprzedaż działka 2000m2 przy ulicy Letniskowej w Nowym Dworze Wejherowskim. Działka z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN,U - Tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz usług. NUMER DZIAŁKI 7151Link do uc...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

375 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15630019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka mieszkaniowo usługowa blisko Trojmiasta. 22841333 15630019 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.Atrakcyjna działka pod zabudowę mieszkaniowo usługową. Idealna pod zabudowę magazynową, hale wra...

Nowy Dwór Wejherowski (Pomorskie, gm. Wejherowo)

1 240 000 PLN

-
-
7600 m2
-
15888637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27819206 15888637 UMOWA NA WYŁĄCZNOŚĆ - KUPUJĄCY NIE PŁACI WYNAGRODZENIA!Ciche 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m², położone na 3 w budynku 4 kondygnacyjnym, wyremontowanym (klatki schodowe, piony kanalizacyjne i wodociągowe nowe).Mieszkanie rozkładowe - funkcjo...

Nowy Dwór Mazowiecki (Mazowieckie, gm. Nowy Dwór Mazowiecki)

370 000 PLN (8 735 zł/m2)

2
-
42.36 m2
1983
15893198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27903304 15893198 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam wykończony segment z widokiem na zieleń, z ogródkiem i 2 miejscami postojowymi, na osiedlu graniczącym z lasem (Natura 2000).Najważniejsze cechy nieruchomości:• Funkcjonalny układParter tworzy otwarta, p...

990 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
-
84 m2
2020
15301750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 15196281 15301750 Nowy Dwór, Radwanice, pow. polkowicki, działka 29,55 ar, sprzedam, 150 000 zł. Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami na budowęprzeznaczenie zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wraz z infrastrukturą, położona malowniczo w miejscowośc...

Nowy Dwór (Dolnośląskie, gm. Radwanice)

150 000 PLN

-
-
2955 m2
-
15888181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokojowe 70 m2_ Rekuperacja_30 min do W-wy 27805636 15888181 Nowa Inwestycja w Nowym Dworze MazowieckimBez PCC i prowizjiWygodne dwupoziomowe mieszkania na kameralnym osiedlu.Szybka i sprawna komunikacja do Stolicy - 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją do Centrum, 30 minut autem (poza godzinami sz...

661 970 PLN (9 457 zł/m2)

4
3
70 m2
2026
15819620 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Segment skrajny_4 pokoje + Ogródek + Rekuperacja 26589332 15819620 Kameralne osiedle w Nowym Dworze Mazowieckim- wygodne domy w zabudowie szeregowej,Do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Segment skrajny o powierzchni 98 m2 z ogródkiem ok. 60 m2.Dom w stanie deweloperskimB...

759 000 PLN (7 745 zł/m2)

4
2
98 m2
2025
15383165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 17319618 15383165 Ten dom jest naprawdę wyjątkowy. W idealnym stanie, urządzony w nowoczesnym stylu. PEREŁKA Sprzedawany z pełnym wyposażeniem (meble w cenie).Ten dom mogą kupić obcokrajowcy. Dom wybudowany w 2018 r. w zabudowie bliźniaczej o pow. 99 mkw. posadowiony ...

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
2
98 m2
2018
15888144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27803175 15888144 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam mieszkanie! Do generalnego remontu, 2 pokoje, osobna kuchnia, hol i łazienka (ok. 43 m2). Przynależna piwnica oraz balkon. Mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze przy ulicy Obrońców Westerplatte w...

Nowy Dwór Gdański (Pomorskie, gm. Nowy Dwór Gdański)

279 000 PLN (6 488 zł/m2)

2
-
43 m2
1971
15878248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ostatnie_ 4 pokoje_Ogródek_ Rekuperacja_30min W-wa 27591435 15878248 Ostatnie segmenty.Kameralne osiedle - wygodne domy w zabudowie szeregowej z parkingiem i ogródkiem.Nowy dwór Mazowiecki - do Centrum Warszawy 30 min autem, 7 minut spacerem do stacji PKP i 36 minut koleją.Bez podatku PCC i bez prowizji Segment środko...

719 000 PLN (7 337 zł/m2)

4
2
98 m2
2025