• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Olsztyn

Znalezionych ofert: 227

15878028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27587019 15878028 Mieszkanie z potencjałem - 2 niezależne pokoje, oddzielna kuchnia, przestronna łazienka, duży balkon z widokiem na zieleń w niskim bloku w cichej okolicy (os. Redykajny), w pobliżu lasu, 400 m do jeziora Żbik. Wymaga remontu - po nim dobrze poczują t...

Olsztyn (Redykajny) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

374 000 PLN (7 941 zł/m2)

2
1
47.1 m2
2000
15479367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19480783 15479367 Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o dużym potencjale. Lokalizacja nieruchomości to Olsztyn, dzielnica Zatorze, ulica Rataja - jednym zdaniem to świetne miejsce dla osób szukających dla siebie przestrzeni do życia i pracy.Mieszkanie wymaga remontu a uk...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

405 000 PLN (10 125 zł/m2)

2
1
40 m2
1968
15847469 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowy dom wolnostojący - Gutkowo 26915800 15847469 Na sprzedaż dom w malowniczej części miasta przy ulicy Milej w Gutkowie - Idealne miejsce dla osób ceniących spokój, przestrzeń i bliskość natury. ( las oraz jezioro )Dom parterowy o powierzchni 162m2 zbudowany w systemie kanadyjskim- zdrowy mikrokli...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 400 000 PLN (8 642 zł/m2)

5
2
162 m2
1998
15876601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542214 15876601 Biuro CREDO NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż: 2‑pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie – Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 Idealne na start lub pod inwestycję! Lokalizacja: Olsztyn, ul. Jagiellońska 12 ...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

380 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
38 m2
-
15895339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962053 15895339 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,39 m², położone w Olsztynie przy ul. Armii Krajowej 7. Nieruchomość znajduje się na 7. — ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2015 roku i oferuje widok na Jezioro Kortowskie oraz otacza...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 280 000 PLN (17 682 zł/m2)

3
1
72.39 m2
2015
15894096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27923294 15894096 Na sprzedaż mieszkanie w Olsztynie, przy ul. Gębika na Osiedlu Pieczewo.Położone jest na IIp. czteropiętrowego bloku. W miejscu, gdzie znajduje się blok jest pełna infrastruktura, m.in. przedszkole, szkoła, sklepy, plac zabaw, bazarek, przychodnie le...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

388 800 PLN (8 117 zł/m2)

2
1
47.9 m2
1989
15790750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25976193 15790750 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane jest na 2 piętrze w kamienicy przy ul. Warmińskiej 6, oferuje wyjątkowe połączenie życia w przestronnej kamienicy i miejskiej wygody. To atrakcyjna propozycja dla osób ceniących unikalny charakter tej architektury...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

250 000 PLN (4 537 zł/m2)

2
-
55.1 m2
1907
15896062 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27966268 15896062 Są mieszkania, które się tylko ogląda… i są takie, w których po obejrzeniu od razu chce się zamieszkać. To jest zdecydowanie ten drugi przypadek. GrupaCDF oferuje do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 79,42 m², położone na dru...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

999 000 PLN (11 483 zł/m2)

4
1
87 m2
2020
15520171 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381795 15520171 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Olsztyn (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 317 417 PLN (3 221 zł/m2)

7
-
409 m2
-
15821283 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26636881 15821283 NOWY DOM, POD KLUCZ! Bez podatku PCC, bez prowizji! Mamy przyjemność zaprezentować przeznaczony do sprzedaży nowoczesne, funkcjonalne, czteropokojowe domy w zabudowie bliźniaczej (prawnie - budynek mieszkalny jednorodzinny dwulokalowy) z...

Olsztyn (Gutkowo) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 390 000 PLN (10 296 zł/m2)

4
-
135 m2
2025
15886606 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27762900 15886606 Mieszkanie dwustronne, położone na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch odrębnych pokoi, przestronnej kuchni, łazienki z oknem i komunikacji. Do mieszkania przynależy piwnica, o powierzchni 18 m2. Dodatkowo nieruchomość posiada udział w gruncie,...

Olsztyn (Zatorze) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

370 000 PLN (8 605 zł/m2)

2
1
43 m2
1933
15889397 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 27849849 15889397 Dwupoziomowe mieszkanie o pow. 120 m2 dające bardzo duże możliwości aranżacyjne. 2 balkony, 2 łazienki, klimatyzacja, winda w budynku zapewnią komfort codziennego użytkowania. Mieszkanie położone w Olsztynie przy ul. Niepodległości, blisko Parku Cent...

Olsztyn (Kościuszki) (Warmińsko-Mazurskie, gm. Olsztyn)

1 229 000 PLN (9 548 zł/m2)

6
2
128.72 m2
2019