• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Osiek Nad Wisłą

Znalezionych ofert: 15

15373084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17067046 15373084 Przedstawiam do sprzedaży grunt rolny pod inwestycję o wielkości 2,98ha, położony obok Targowiska Gminnego (znane i ważnej dla tego rejonu giełdy owoców miękkich i warzyw) w Nowym Przybojewie, przy drodze powiatowej Nr 3071W Goławin-Załuski. Rejon d...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe przybojewo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

1 350 000 PLN (45 zł/m2)

-
-
29800 m2
-
15649686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działki z linią brzegową jeziora pod Toruniem 23298986 15649686 Unikalna działka z linią brzegową jeziora - Osiek nad WisłąNa sprzedaż wyjątkowa działka inwestycyjna o powierzchni 57 958 m², położona w malowniczej miejscowości Osiek nad Wisłą, zaledwie kilkanaście minut jazdy od Torunia i z dobrym dostępem do aut...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

4 700 000 PLN

-
-
57958 m2
-
15840920 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26787352 15840920 Jeśli poszukują Państwo wymarzonego miejsca do zamieszkania, gdzie można odpocząć od zgiełku miasta icieszyć się spokojem i niesamowitym widokiem na dolinę Wisły, to ta oferta spełni wszystkie Państwaoczekiwania.Prezentujemy wyjątkową, widokową dział...

Czerwińsk nad Wisłą (Zdziarka) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

780 000 PLN (480 zł/m2)

-
-
1625 m2
-
15864711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27272137 15864711 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w gminie Czerwińsk nad Wisłą, usytuowaną w pierwszej linii zabudowy. Nieruchomość ta znajduje się w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, oddalona zaledwie o niecałą godzinę drogi od Warszawy, co zapewnia szybki dostęp...

Czerwińsk nad Wisłą (Nowe radzikowo) (Mazowieckie, gm. Czerwińsk nad Wisłą)

140 000 PLN (46 zł/m2)

-
-
3048 m2
-
15851890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA !! mieszkanie na sprzedaż z 4 pokojami ! 27022541 15851890 Przestronne 4-pokojowe mieszkanie dwoma piwnicami z garażem - cisza, przestrzeń i wygoda w Osieku nad NoteciąTYLKO W NASZYM BIURZE, OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ.Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m², położone na 1. piętrze w b...

Osiek nad Notecią (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

339 000 PLN (3 168 zł/m2)

4
1
107 m2
1970
15465117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19156187 15465117 Przedstawiam niepowtarzalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkaniowo-rekreacyjnego nad brzegiem jeziora w Osieku Nad Wisłą.Nieruchomość składa się z 2 geodezyjnych działek, które stanowią jedną, funkcjonalną całość terenu zagospodarowanego pod cele mi...

Osiek nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Obrowo)

1 350 000 PLN (9 507 zł/m2)

3
1
142 m2
2007
15763607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25430321 15763607 Kontakt w sprawie oferty pod numerem: 735 742 722Tylko 6 km od Leoncina, 19 km od Nowego Dworu Mazowieckiego, 37 km od Warszawy! Na sprzedaż działka budowlana z rynku pierwotnego, położona w malowniczej miejscowości Wilków nad Wisłą, w gminie Leoncin...

Wilków nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Leoncin)

165 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15588898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21946015 15588898 Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę – kawalerkę o powierzchni 22,42 m², położoną przy ul. Wojska Polskiego w urokliwym Dobrzyniu Nad Wisłą. To propozycja idealna dla osób ceniących komfort, funkcjonalność oraz atrakcyjną lokalizację. Mieszkanie, p...

Dobrzyń nad Wisłą (Kujawsko-Pomorskie, gm. Dobrzyń nad Wisłą)

105 000 PLN (4 683 zł/m2)

1
1
22.42 m2
1944
15731799 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796802 15731799 Na sprzedaż przestronny dom z budynkiem gospodarczym – Solec nad Wisłą. Oferuję na sprzedaż przestronny dom o powierzchni 281 m², usytuowany w miejscowości Solec nad Wisłą na działkach nr 279 i 277 (obręb 0001). Nieruchomość położona jest w cichej i ...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

585 000 PLN (2 082 zł/m2)

6
2
281 m2
1999
15731782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24796792 15731782 Dom na sprzedaż – przestronny, w spokojnej okolicy. Szukasz domu w cichej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie z wygodnym dostępem do infrastruktury? Mam dla Ciebie idealną propozycję!Lokalizacja Nieruchomość znajduje się...

Solec nad Wisłą (Mazowieckie, gm. Solec nad Wisłą)

499 000 PLN (2 935 zł/m2)

6
1
170 m2
1975
15345479 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16390109 15345479 Atrakcyjna działka o pow. 4800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m). W najbliższym sąsiedztwie przedmiotowej działki znajdują się tereny rolne (łąki i pas...

Osiek nad Notecią (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

39 000 PLN

-
-
4800 m2
-
15345482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16390108 15345482 Atrakcyjna działka o pow. 8800 m2 zlokalizowana w dolinie Noteci z dojazdem z drogi gruntowej (droga asfaltowa oraz najbliższe zabudowania w odległości ok. 850 m).W najbliższym sąsiedztwie przedmiotowej działki znajdują się tereny rolne (łąki i past...

Osiek nad Notecią (Wielkopolskie, gm. Wyrzysk)

59 000 PLN

-
-
8800 m2
-