• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ostaszewo

Znalezionych ofert: 14

15582974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt inwestycyjny- 4km od S7 21837794 15582974 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Obiekt idealny na prowadzenie wszelkiej działalności produkcyjnej !Budynek przemysłowy znajdujący się na działce o pow. 1680m2, kt...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

999 999 PLN (1 961 zł/m2)

11
-
510 m2
1997
15582978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Obiekt inwestycyjny- 4km od S7 21837793 15582978 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Obiekt idealny na prowadzenie wszelkiej działalności produkcyjnej !Budynek przemysłowy znajdujący się na działce o pow. 1680m2, kt...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

999 999 PLN (1 961 zł/m2)

11
-
510 m2
1997
12368082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 3505771 12368082 Działka 4ha w Ostaszewie 12km od Torunia. Dojazd z drogi krajowej nr.91.Cena 200zł za m2.91. Działka inwestycyjna o wielkości 4 ha usytuowana jest w miejscowości Ostaszewo gm. Łysomice w poblizu Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej 12km od Toru...

Ostaszewo (Kujawsko-Pomorskie, gm. Łysomice)

8 006 800 PLN (200 zł/m2)

-
-
40034 m2
-
15701346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1080 m² – Ostaszewo | WZ | Media 24216996 15701346 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1149 m² położona w miejscowości Ostaszewo - idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Regularny, kwadratowy ksz...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

185 000 PLN

-
-
1149 m2
-
15701343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 1080 m² – Ostaszewo | WZ | Media 24216993 15701343 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1140 m² położona w miejscowości Ostaszewo - idealna dla osób poszukujących miejsca pod budowę domu jednorodzinnego w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy.ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Regularny, kwadratowy ksz...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

185 000 PLN

-
-
1140 m2
-
15708111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24335233 15708111 !!! OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W PEPPER HOUSE !!!Nowoczesny dom z użytkowym poddaszem, ogrodem i garażem - Ostaszewo, pow. nowodworskiNa sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 154,64 m² (powierzchnia użytkowa 138,79 m²) zlokalizowan...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

1 399 000 PLN (9 084 zł/m2)

5
2
154 m2
-
15856377 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
1,13 ha ziemi rolnej, do negocjacji 27089310 15856377 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Lokalizacja:Miejscowość Ostaszewo położona w pobliżu rzeki Wisła. W pobliżu znajdują się: szkoła, sala gimnastyczna, park, plac za...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

113 000 PLN

-
-
11300 m2
-
15674897 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka 1107m2 z warunkami zabudowy Ostaszewo 23741135 15674897 Do sprzedaży działka o powierzchni 1107m2 położona w miejscowości Ostaszewo, województwo pomorskie. Działka ma wydane warunki zabudowy na budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego, wolnostojącego  wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną. Droga w...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

174 648 PLN

-
-
1107 m2
-
15839649 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak nad Wisłą 20km do Gdańska 26756770 15839649 Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3)- okna trzyszybowe- ogrzewanie podłogowe- nowoczesne pompy ciepła- słoneczny ogród- duża działka - 500m2- lokalizac...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

570 240 PLN (5 002 zł/m2)

4
-
114 m2
2025
15646441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak nad Wisłą 20km do Gdańska 23221782 15646441 Nowe osiedle pięknych domów przy ul. Pięknej!ATUTY NIERUCHOMOŚCI- 3 lub 4 pokoje ( możliwa zmiana aranżacji na poddaszu z 2 pokoi na 3)- okna trzyszybowe- ogrzewanie podłogowe- nowoczesne pompy ciepła- słoneczny ogród- duża działka - 500m2- lokalizac...

Ostaszewo (Pomorskie, gm. Ostaszewo)

570 240 PLN (5 002 zł/m2)

4
-
114 m2
2025
15693935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24072826 15693935 Dom położony jest w przy bocznej, cichej uliczce w miejscowości Ostaszewo, gdzie nie ma już wolnych działek, gdyż dookoła jest las co gwarantuje spokój.Jest to piętrowy dom całoroczny, murowany do połowy również obity deskami, ciepły zimą a chłodny l...

Ostaszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grodziczno)

710 000 PLN (3 550 zł/m2)

6
2
200 m2
1998
15798543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 26175572 15798543 Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna położona nad jeziorem Hartowiec, w miejscowości Ostaszewo w województwie warmińsko-mazurskim z możliwością postawienia domu letniskowego . To idealna propozycja dla osób poszukujących ciszy, bliskości natury...

Ostaszewo (Warmińsko-Mazurskie, gm. Grodziczno)

225 000 PLN

-
-
634 m2
-