• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ostrów Wielkopolski

Znalezionych ofert: 62

15539616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20816548 15539616 Dom na sprzedaż w budowie - stan surowy zamknięty, Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana, cena do negocjacji. LOKALIZACJA: Ostrów Wielkopolski, rejon ulicy Rejtana OPIS NIERUCHOMOŚCI: Na sprzedaż dom mieszkalny jednorodzinny w stanie...

Ostrów Wielkopolski (Rejtana) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

485 000 PLN (2 215 zł/m2)

6
1
219 m2
-
15517042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20302710 15517042 Ostrów Wielkopolski, mieszkanie na sprzedaż, 2 pokoje, III piętro, po remoncie. Przedstawiam Państwu interesującą ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego, usytuowanego na trzecim piętrze bloku w bliskiej odległości do ścisłego centrum miasta. Jest ...

Ostrów Wielkopolski (Królowej jadwigii) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

265 000 PLN (7 571 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15490040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732043 15490040 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1151 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

Ostrów Wielkopolski (Zębców) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

201 000 PLN

-
-
1151 m2
-
15490045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732039 15490045 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,0658 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

230 300 PLN

-
-
658 m2
-
15490046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732036 15490046 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1012 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

354 200 PLN

-
-
1012 m2
-
15490041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732035 15490041 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1419 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

249 000 PLN

-
-
1419 m2
-
15490048 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19732031 15490048 Działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o pow 0,1581 ha, Ostrów Wielkopolski, Os Zębców - Zacisze. Zapraszamy do zakupu działek budowlanych położonych na Osiedlu Zacisze - Zębców w Ostrowie Wielkopolskim. To wyjątkowa okazja na...

474 300 PLN

-
-
1581 m2
-
15473564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19365863 15473564 Sprzedaż, nieruchomość inwestycyjna, kamienica, Ostrów Wielkopolski ul. Raszkowska, centrum, cena ofertowa 1 850 000 zł. Na sprzedaż wyjątkowa murowana kamienica zlokalizowana w samym sercu Ostrowa Wielkopolskiego przy skrzyżowaniu głównych szla...

Ostrów Wielkopolski (Centrum) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

1 850 000 PLN (3 114 zł/m2)

12
1
594 m2
1900
15223527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 13149009 15223527 Ostrów Wielkopolski, niezabudowana działka budowlana, teren budowlany, nieruchomość gruntowa o pow 2500 m2 - możliwość podziału na dwie działki 1250 m2. Jeśli myślisz zamieszkaniu na spokojnym osiedlu na działce z dużą ilością zieleni i starodrz...

Ostrów Wielkopolski (Parcele zacharzewskie) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

800 000 PLN

-
-
2500 m2
-
15889382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27849861 15889382 Mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje, 1 piętro, centrum Ostrowa Wielkopolskiego, Partyzancka. Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży trzy pokojowego mieszkania, usytuowanego na pierwszym piętrze budynku wielorodzinnego zlokalizowanego w Ostrowie Wiel...

320 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
1
56 m2
-
15881325 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27628764 15881325 Nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej - Ostrów Wielkopolski, ul. Owocowa (w realizacji). Zamieszkaj w miejscu, które łączy spokój, komfort i nowoczesną architekturę. Oferujemy na sprzedaż parterowy dom mieszkalny jednorodzinny w zabudowie bliźn...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

695 000 PLN (8 580 zł/m2)

4
1
81 m2
2026
15868079 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27364332 15868079 Na sprzedaż pawilon handlowo-usługowy o powierzchni użytkowej 457,7 m2, zlokalizowany na działce o powierzchni 0,2674 ha w centralnej części m. Ostrów Wielkopolski. Obiekt parterowy, wybudowany w technologii murowanej, ocieplony, z dachem płaski...

2 500 000 PLN (5 470 zł/m2)

4
1
457 m2
1999