• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ostrów

Znalezionych ofert: 76

15251343 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838627 15251343 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP. B2.2.5B Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

Ostrów Wielkopolski (Wenecja) (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15251339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838626 15251339 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP, B2.4.5B Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15392088 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17526609 15392088 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP. B2.1.5A Polecam Państwu drugi etap z II już odsłony kontynuacji udanego Osiedla Grunwaldzkiego, powstającego w północnej...

460 000 PLN (8 846 zł/m2)

3
1
52 m2
2024
15251330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 13838623 15251330 Ostrów Wielkopolski, nowe mieszkanie na sprzedaż, stan deweloperski, rynek pierwotny, cena gwarantowana, II odsłona Os Grunwaldzkiego, II ETAP, B2.3.4. Zapraszamy na wirtualny spacer: https:tour.giraffe360.com1fcc521027f341989769c9fbd3643d47 P...

578 170 PLN (8 503 zł/m2)

3
1
68 m2
2024
15752167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25155107 15752167 Ostrów Wielkopolski, sprzedaż, mieszkanie, 3 pokoje, III piętro, blok, centrum. Oferuję na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 62,30 mkw, położony na III piętrze bloku w rejonie ul. Królowej Jadwigi. Lokal jest w pełni rozkładowy i skła...

Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie, gm. Ostrów Wielkopolski)

289 000 PLN (4 661 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15342866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 16309026 15342866 Malownicza Działka w Cichej Okolicy - Idealna dla Aktywnych!Na sprzedaż działka rolno-budowlana, położona w spokojnej okolicy w pobliżu lasu i terenów rekreacyjnych, tuż przy urokliwej rzece Nida. To doskonała oferta dla osób ceniących kontakt z natu...

Ostrów (Świętokrzyskie, gm. Chęciny)

460 000 PLN (12 zł/m2)

-
-
39500 m2
-
15647480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23232041 15647480 Przedstawiam ofertę sprzedaży przestronnej nieruchomości, doskonale zlokalizowanej w centrum miasta - Ostrów Mazowiecka, przy ulicy Bolesława Prusa. Budynek biurowo-usługowy o powierzchni użytkowej 571,49 m² znajduje się na działce o powierzchni 1179...

Ostrów Mazowiecka (Mazowieckie, gm. Ostrów Mazowiecka)

1 890 000 PLN (3 307 zł/m2)

1
-
571.49 m2
-
15753338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25195632 15753338 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek budowlanych w spokojnej okolicy w gminie Ostrów Wielkopolski.Do sprzedaży zostało przeznaczonych 5 działek o zróżnicowanych wielkościach od 779m2 do 901m2.Wszystkie działki posiadają formę kwadra...

97 375 PLN

-
-
779 m2
-
15705619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24283280 15705619 Dom na Sprzedaż w Ostrowie k. Radymna – Idealne Miejsce dla Rodziny Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości położonej w spokojnej miejscowości Ostrów, gmina Radymno, w powiecie jarosławskim na Podkarpaciu. Ta rozległa działka o ...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Radymno)

350 000 PLN (3 500 zł/m2)

3
-
100 m2
1965
15633931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22906745 15633931 OBNIŻKA CENY !!Ostrów, gm. Przemyśl - wolnostojący dom z garażem i budynkiem gospodarczym o pow. użytkowej 183 m2. Dom otoczony zielenią, nasłoneczniony ze wszystkich stron, centralna lokalizacja, świetnie skomunikowany. Nieruchomość położona w miej...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

425 000 PLN (2 326 zł/m2)

6
-
182.73 m2
1975
15399814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 17673565 15399814 Leśna działka blisko rzeki Pilicy. Teren bez miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Miejsce ciche i bardzo spokojne. W najbliższym sąsiedztwie inne nieruchomości leśne oraz zabudowane domami całorocznymi i rekreacyjnymi. INFRASTRUKTURA...

Ostrów (Łódzkie, gm. Aleksandrów)

50 000 PLN

-
-
4600 m2
-
15090349 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 9519686 15090349 Ostrów, gmina Przemyśl, Do sprzedania działka o powierzchni 0.07 ha (7ara) w pobliżu nowego osiedla domów jednorodzinnych i bloków. Są to grunty klasy III, działka zakrzewiona, nie ma wydanych warunków zabudowy. Działka posiada dostęp do wszystkich...

Ostrów (Podkarpackie, gm. Przemyśl)

100 000 PLN

-
-
850 m2
-