• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ostrówek

Znalezionych ofert: 10

15469287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19258590 15469287 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1) Prawo własności nieruc...

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

985 000 PLN (2 880 zł/m2)

5
-
342 m2
-
15890004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Siedlisko z dwoma domami i budynkami gosp. 27866828 15890004 Do sprzedaży siedlisko z dwoma budynkami mieszkalnymi i budynkami gospodarczymi.  1. Dom wolnostojący drewniany o powierzchni zabudowy 62 m2. Budynek składa się z parteru oraz strychu. Dom do remontu, wymienione okna na PCV.  Dach pokryty eternitem. ...

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Łochów)

400 000 PLN (2 797 zł/m2)

5
2
143 m2
1970
14553893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 140996 14553893 1100 M2.....OSTRÓWEK......GMINA DĄBRÓWKA......DO WARSZAWY 25KM.....Działka 1100 m2 w Ostrówku gmina Dąbrówka.Piękny teren w pobliżu lasu.Doprowadzony prąd i woda.Gaz w trakcie realizacji.Kształt prostokąt.Wymiary 33 x 35.Bok 33 m od drogi dojazdowej....

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Dąbrówka)

269 500 PLN

-
-
1100 m2
-
15840047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764927 15840047 NA SPRZEDAŻ DOM Z DUŻYM POTENCJAŁEM W MIEJSCOWOŚCI OSTRÓWEK Szukasz domu dla jednej lub nawet kilku rodzin? A może miejsca idealnego pod działalność gospodarczą? Ta nieruchomość daje ogromne możliwości! Lokalizacja: Ostrówek, powiat wołomiński ok. ...

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Klembów)

849 000 PLN (4 492 zł/m2)

5
2
189 m2
1977
15190493 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12119886 15190493 Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży działki...

Ostrówek (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

58 590 PLN

-
-
945 m2
-
15860633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 27182915 15860633 Kupujący nie płaci prowizjiDziałka z własnym lasem - zabudowa letniskowa, działka posiada MPZP. Na sprzedaż działka położona w miejscowości Ostrówek, gm. Łochów, w otoczeniu lasów oraz luźnej zabudowy.Nieruchomość stanowi atrakcyjną propozycję dla os...

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Łochów)

130 000 PLN

-
-
3842 m2
-
15812950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26550923 15812950 Nie pobieram prowizji od kupującego!NA SPRZEDAŻ – 2 DZIAŁKI ROLNE Ostrówek, gm. Łochów, pow. Węgrówul. FabrycznaBezpośrednio przy drodze krajowej DK50Kilka kroków od dworca PKP Ostrówek Węgrowski oraz centrum miejscowościNa sprzedaż 2 działki rolne ...

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Łochów)

37 500 PLN

-
-
2592 m2
-
15751166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 25138548 15751166 Działka w Ostrówku koło RadzyminaBlisko 1,2 ha prostokątnego terenu.Możliwość podziału Zgodnie z obowiązującym mpzp obecnie to działka rekreacyjnaZgodnie z zapisem z mpzp teren może być przekształcony w budowlanyTo 1.2 ha to może być interesująca dla...

Ostrówek (Mazowieckie, gm. Klembów)

468 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
11670 m2
-
15392427 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom murowany na wsi 17538603 15392427 Dom murowany (100m2) na działce 7000 m2 o wym. 44m x148m.  Dom składa się z przedsionka, dwóch dużych pokoi, kuchni, korytarza, łazienki i pomieszczenia gospodarczego, z którego jest wejście na strych. Przed  domem obszerny zadaszony taras. Okna drew...

Ostrówek (Lubelskie, gm. Ostrówek)

335 000 PLN (3 350 zł/m2)

2
1
100 m2
1966
15190504 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 12119930 15190504 Marzysz o urokliwej działce blisko jeziora? Twoją pasją jest wędkarstwo, grzybobranie lub wędrówki po lesie? W naszej ofercie mamy wyjątkową nieruchomość, które spełnią wszystkie Twoje oczekiwania!OSA NIERUCHOMOŚCI prezentuje ofertę sprzedaży działki...

Ostrówek (Wielkopolskie, gm. Orchowo)

63 426 PLN (62 zł/m2)

-
-
1023 m2
-