• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pabianice Centrum

Znalezionych ofert: 24

15798181 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26164541 15798181 Na sprzedaż kawalerka w centrum Pabianic 29 m², parter, pełna własność z Księgą Wieczystą.Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 29 m² zlokalizowane na parterze 2-piętrowej kamienicy w ścisłym centrum Pabianic, tuż przy kompleksach Echo...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

130 000 PLN (4 483 zł/m2)

1
1
29 m2
1922
15693268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24060672 15693268 Na sprzedaż mieszkanie w odnowionej kamienicy blisko centrum Pabianic.W 2020 roku budynek przeszedł kapitalny remont, zostały wymienione instalacje, ale zachowano wyjątkowe schody.Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, a okna wychodzą na ogródki. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

185 000 PLN (7 115 zł/m2)

1
1
26 m2
1930
15895268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27961671 15895268 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 560 m.kw położoną w Pabianicach przy ul. Pięknej (Centrum-Południe). Zgodnie z miejscowym plan...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

209 000 PLN

-
-
560 m2
-
15877012 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27560265 15877012 Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 109,92 metrów kwadratowych zlokalizowane na pierwszym piętrze w solidnej, ceglanej kamienicy z 1930 roku w samym centrum Pabianic. To idealna propozycja dla dużej rodziny lub osób szukającyc...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

699 000 PLN (6 413 zł/m2)

4
1
109 m2
1930
15867726 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27350414 15867726 Lokal usługowy w centrum miasta BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy o łącznej powierzchni 100 m.kw usytuowany w centrum Pabianic. Lokal składa się z sali głównej, łazienki i wydzielonego małego zaplecza na ...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

310 000 PLN (3 100 zł/m2)

11
-
100 m2
-
15806790 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26352309 15806790 PABIANICE - dom w północnej części miasta w stanie surowym otwartym o powierzchni 380 m2 na działce 1088 m2.Media - prąd na działce - woda i gaz w ulicyDach - blachówka ceramiczna.Wejście od wschodu.Oferta dla osób ceniących przestrzeń.Cic...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

1 050 000 PLN (2 770 zł/m2)

5
3
379 m2
2022
15866352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27318755 15866352 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze Bestate Nieruchomości. 3 pokojowe w Centrum, 2 loggie, do remontu. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,60 m.kw (w tym powierzchnia logg...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

339 000 PLN (5 746 zł/m2)

3
-
59 m2
1961
15883382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675056 15883382 M3 w kamienicy, łazienka po remoncie, duży zamknięty parking. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 59,77 m.kw usytuowane na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy w centrum Pabianic. M...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

257 000 PLN (4 356 zł/m2)

2
-
59 m2
1910
15893331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27907165 15893331 Bezczynszowa kawalerka z potencjałem w kameralnej prywatnej kamienicy w Centrum Pabianic. Oferta na wyłączność, dostępna w biurze Bestate. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży kawalerkę z potencjałem o pow. użytkowej 40,3 m. kw. usy...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

145 000 PLN (3 625 zł/m2)

1
-
40 m2
1940
15887784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27794226 15887784 Oferta na wyłączność, dostępna tylko w biurze BESTATE Nieruchomości. Prezentujemy mieszkanie o ogromnym potencjale aranżacyjnym, zlokalizowane na pierwszym piętrze niskiej kamienicy z 1934 roku. Lokal o powierzchni 38,30 m² charakteryzuje s...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

175 000 PLN (4 605 zł/m2)

1
-
38 m2
1934
15892450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898780 15892450 Bezczynszowe, przestronne mieszkanie w kameralnej prywatnej kamienicy z dużym potencjałem, w cenie garaż murowany. Oferta na wyłączność, dostępne tylko w biurze. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży widne mieszkanie z potencjałem o p...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

240 000 PLN (4 000 zł/m2)

3
-
60 m2
1940
15786611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25911009 15786611 Lokal w Centrum miasta w nowym bloku, idealny pod usługi, lub do zamieszkania, z garażem w budynku. Oferta na wyłączność dostępna tylko w Bestate Nieruchomości. BESTATE Nieruchomości Pabianice oferuje do sprzedaży lokal usługowy mieszkalny o powie...

Pabianice (Centrum) (Łódzkie, gm. Pabianice)

308 130 PLN (4 970 zł/m2)

11
-
62 m2
2020