• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pełczyce

Znalezionych ofert: 8

15897252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27998919 15897252 Pełczyce Bliźniak piękna okolica! Polecam na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni 363 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Najważniejsze informacje:- dom w stanie deweloperskim do własn...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

879 990 PLN (8 537 zł/m2)

4
2
103.08 m2
2025
15626862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22753735 15626862 Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 103 m2 usadowiony na działce o powierzchni ok. 350 m2 w Pełczycach.Zakup bez PCC!Doradca klienta:Justyna Adamiaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN: 28305Otoczenie nieruchomości:Pełczyce to dynami...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

880 000 PLN (7 788 zł/m2)

4
2
113 m2
2025
15891410 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27896986 15891410 Działka budowlana gm. Kobierzyce 998 mDoradca klienta:Justyna Adamiaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN: 28305Opis oferty:Na sprzedaż działka budowlana nr 1794 o powierzchni 998 m położona w miejscowości Pełczyce, w gminie Kobierzyce. To świetna propoz...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

400 000 PLN

-
-
998 m2
-
15891411 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27896987 15891411 Działka budowlana gm. Kobierzyce 880 mDoradca klienta:Justyna Adamiaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN: 28305Opis oferty:Na sprzedaż działka budowlana nr 1799 o powierzchni 880 m położona w miejscowości Pełczyce, w gminie Kobierzyce. To idealne miejsc...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

350 000 PLN

-
-
880 m2
-
14933938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5051494 14933938 REZERWACJA Pełczyce, powiat choszczeński, zachodniopomorskie, nieruchomość usługowa z powierzchnią mieszkalną do sprzedaży. Bardzo interesująca o dużym potencjale nieruchomość zabudowana budynkiem magazynowo-usługowym z biurem i powierzchnią mies...

Pełczyce (Pełczyce) (Zachodniopomorskie, gm. Pełczyce)

495 000 PLN (1 847 zł/m2)

4
-
268 m2
1995
15024748 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 7269521 15024748 Do sprzedaży działka o powierzchni 754m2, znajdująca się w pobliżu nowo wybudowanych domów jednorodzinnych. Teren płaski. Skrzynki energetyczne na działkach. Wodociąg i gazociąg w drodze przy granicy działki. Wydane warunki zabudowy (bezterminowe), p...

Pełczyce (Zachodniopomorskie, gm. Pełczyce)

113 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
754 m2
-
15776142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695025 15776142 Na sprzedaż dom wolnostojący - NOVE KOBIERZYCE od AT INWESTNowoczesny, energooszczędny dom wolnostojący o powierzchni 133m², położony na przestronnej działce 473 m² w prestiżowej inwestycji NOVE KOBIERZYCE - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacj...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 059 000 PLN (7 962 zł/m2)

4
-
133 m2
-
15776143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25695026 15776143 Dom wolnostojący - Nove Kobierzyce, 133 m², działka 439 m²Przedstawiam dom wolnostojący - komfortowy, nowoczesny , o powierzchni 133 m², usytuowany na działce 439 m² w prestiżowej inwestycji NOVE KOBIERZYCE. To propozycja dla osób ceniących przestrze...

Pełczyce (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

1 099 000 PLN (8 263 zł/m2)

5
-
133 m2
-