• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piła Staszyce

Znalezionych ofert: 6

15896323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27976639 15896323 NA SPRZEDAŻ! ATRAKCYJNE , przytulne i przestronne mieszkanie 3 pokojowe z loggią na Osiedlu Staszyce w Pile! Mieszkanie o pow. 62,5m2, położone na IV piętrze . Mieszkanie dwustronne i słoneczne! Jasne i przestronne wnętrza oraz funkcjonalny układ u...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

399 000 PLN (6 435 zł/m2)

3
-
62 m2
1980
15739951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24943450 15739951 OBNIŻKA CENY !!! Piła - Staszyce ul. Spiżowa SZEREG SKRAJNY NA SPRZEDAŻ, BEZPOŚREDNIO PRZY LESIE MOŻLIWOŚĆ PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI Nieruchomość o pow. użytkowej 182,1m2 wybudowana metodą tradycyjną (murowana z betonu komórkowego),...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

699 000 PLN (3 841 zł/m2)

4
-
182 m2
1996
15813672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26563236 15813672 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z dużą loggią Piła, os. Staszyce, ul. Rogozińska Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 35,75 m² , położone na spokojnym i zielonym osiedlu Staszyce w Pile. Lokal znajduj...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

249 000 PLN (7 114 zł/m2)

2
-
35 m2
-
15660408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23463586 15660408 NA SPRZEDAŻ BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM 3-pokoje, pow. użytkowa 70,28 m 2 , działka o pow. 736 m 2 Jeżeli szukasz działki w Pile, ale jednocześnie z dala od zgiełku miasta, to ta oferta jest dla Ciebie. Przedstawiamy dom d...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

479 000 PLN (6 843 zł/m2)

3
-
70 m2
1934
15840211 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26770634 15840211 GOTOWA BAZA DLA FIRMY INSTALACYJNEJ - KOMPLEKS BUDYNKÓW + DZIAŁKA 3712 m² + DZIAŁAJĄCY BIZNES Na sprzedaż nieruchomość komercyjna stanowiąca w pełni funkcjonującą bazę operacyjną firmy z branży instalacyjnej wodno-kanalizacyjnej , położo...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

2 303 000 PLN (620 zł/m2)

11
-
3712 m2
2026
15437930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18547170 15437930 WYREMONTOWANE i ZADBANE mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52,80 mkw usytuowane na I piętrze w niskim bloku, z dużą Loggią - salon z wyjściem na dużą Loggię - salon został połączony z kuchnią, - w kuchni okno - pokójsypialnia - łazienka z...

Piła (Staszyce) (Wielkopolskie, gm. Piła)

369 000 PLN (7 096 zł/m2)

2
-
52 m2
1989