• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 125

15830331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26669726 15830331 Tu nie kupujesz tylko domu. Tu zaczynasz nowy rozdział.Wyobraź sobie poranek w ciszy.Kawa pita na tarasie, który sam zaprojektujesz.Dzieci biegające po ponad 2 600 m² własnej działki, a nie po osiedlowym chodniku.Wieczory przy dużym stole w salonie o...

Piaseczno (Śląskie, gm. Kroczyce)

350 000 PLN (2 041 zł/m2)

5
-
171.47 m2
2025
15721896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608612 15721896 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 503 mkw., położona w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno. Nieruchomość znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej dla rodzin z dziećmi, w otoczeniu domów jednorodzinnych oraz terenów ...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (566 zł/m2)

-
-
1503 m2
-
15721927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24608797 15721927 Na sprzedaż oferujemy atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1 582 mkw., zlokalizowaną w miejscowości Chylice-Pólko, w gminie Piaseczno.Nieruchomość położona jest w cichej, zielonej okolicy, w sąsiedztwie domów jednorodzinnych i terenów rekreacyj...

Piaseczno (Chylice) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

850 000 PLN (537 zł/m2)

-
-
1582 m2
-
15699505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24169050 15699505 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIBezpośrednio sprzedam wyjątkową, dużą działkę budowlaną z domem jednorodzinnym do remontu. Działka o powierzchni 3611 m² ma kształt prostokąta (50 m x 72 m) i jest ogrodzona siatką z bramą wjazdową, w pierwszej l...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 300 000 PLN (637 zł/m2)

-
-
3611 m2
-
6498008 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 285692 6498008 Dom o powierzchni mieszkalnej ok. 270 m na działce 1836 m z 1996 r. budowany metoda tradycyjną, dach pokryty blachodachówką,parter kuchnia ok. 25 m ( terakota na podłodze ), spiżarnia, salon ok. 40 m z kominkiem na podłodze ( terakota ), gabinet ok. ...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 000 000 PLN (7 407 zł/m2)

5
3
270 m2
1996
14627536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 151929 14627536 Przedmiotowa nieruchomość składa się z dwóch budynków wolnostojących dwukondygnacyjnych, odpowiednio o powierzchni zabudowy 431 m kw. i 567 m kw., posadowionych na działce gruntu o powierzchni 6000 m kw.Pierwszy budynek został oddany do użytkowania w...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

10 000 000 PLN (7 949 zł/m2)

11
-
1258 m2
2008
6203630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 255053 6203630 Działka usługowa o szerokości 19 m od ulicy i zwęża sie do 16 m na tyłach działki,wszystkie media wraz z kanalizacją,w planie zagospodarowania jest to teren przeznaczony pod usługi, a do 30% powierzchni budynku może być przeznaczona pod lokale mieszk...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

550 000 PLN

-
-
724 m2
-
7075192 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 77555 7075192 Działka zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnympiętrowym o powierzchni zabudowy ok. 150 m kw.Przedmiotowa nieruchomość znajduje się przy jednej z głównych dróg wyjazdowych z miasta.Aktualny Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennegona tym...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 500 000 PLN

-
-
2494 m2
-
8492337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9580 8492337 Do sprzedaży działka o powierzchni 2494 mkw. zabudowana budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej ok. 105 mkw.Budynek składa się z:- przyziemia mieszkalno technicznego o wysokości 2,2 m składającego się z parteru składającego się z kuchni ok. 11m...

Piaseczno (Piaseczno) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 000 000 PLN (19 231 zł/m2)

11
-
104 m2
-
15614319 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22489145 15614319 Działka z aktualnym pozwoleniem na budowę, zabudowa szeregowa, 5 domów jednorodzinnychMedia:-prąd-gaz-woda-kanalizacja-światłowódwydany dziennik budowyDojazd drogą gminnąInformacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodek...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 439 000 PLN

-
-
1900 m2
-
14757183 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 180432 14757183 Do sprzedaży lokal o powierzchni 158,11 m2 zlokalizowany w Piasecznie. Na terenie osiedla budynki mieszkalne oraz punkty usługowe. W promieniu 800 m Urząd Miasta i Gminy, Sąd Rejonowy, Park Miejski im. Książąt Mazowieckich, Targowisko. Lokal do...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

948 000 PLN (6 000 zł/m2)

11
-
158 m2
2010
15845201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26856726 15845201 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,75 m2, położone na parterze w kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Raszyńskiej w Piasecznie. Nieruchomość idealna zarówno dla pary, singla, jak i pod inwestycję na wynajem.Mieszkanie posiada bar...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

698 000 PLN (13 686 zł/m2)

2
1
51 m2
2006