• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piaseczno

Znalezionych ofert: 125

14976263 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5928328 14976263 Na sprzedaż lub na wynajem piękna rezydencja w Zalesiu Dolnym w okazyjnej cenie !Osoby zainteresowane zakupem nieruchomości mogą skorzystać z atrakcyjnych form rozłożenia płatności, proponowanych przez Właściciela. Jedna z propozycji zakłada minimaln...

Piaseczno (Zalesie dolne) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

5 000 000 PLN (7 657 zł/m2)

8
-
653 m2
2009
15800407 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26213032 15800407 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu. Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku. W okolicy są prz...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

748 143 PLN (12 265 zł/m2)

3
1
61 m2
2025
15800131 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26206802 15800131 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu.Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku.W okolicy są przys...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

602 542 PLN (14 696 zł/m2)

2
1
41 m2
2025
15799880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26197999 15799880 Zapraszamy do zapoznania się z mieszkaniem na nowym osiedlu położonym w malowniczym otoczeniu.Lokalizacja osiedla zapewnia dobrą komunikację z Piasecznem jak też z samą Warszawą. Daje spokój i odskocznie od wielkomiejskiego zgiełku.W okolicy są przys...

Piaseczno (Julianów) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

552 132 PLN (14 922 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15884052 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27694058 15884052 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie do sprzedania w bardzo dobrej lokalizacji w Piasecznie - obok dużego Auchan (ślepa ulica ). W zabudowie same domy jednorodzinne , mały ruch a zarazem wszędzie blisko.Auchan, Park handlowy Mysiad...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

799 000 PLN (11 750 zł/m2)

4
-
68 m2
-
15883878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27681495 15883878 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerWyjątkowy, nowoczesny dom z dużym ogrodem Bobrowiec, Gmina PiasecznoMarzysz o życiu w otoczeniu zieleni, z dala od miejskiego zgiełku, ale jednocześnie z szybkim dostępem do Warszawy i atutów miasta? Ten p...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

2 290 000 PLN (8 707 zł/m2)

5
-
263 m2
2018
15882751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27673281 15882751 Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna z ogromnym potencjałem – 6,6 ha gruntu, ponad 4000 m² zabudowań oraz możliwość dalszej zabudowy. Na sprzedaż oferujemy unikalną nieruchomość położoną w miejscowości Piaseczno, w gminie Trzcińsko-Zdrój, w otoczeniu...

Piaseczno (Zachodniopomorskie, gm. Trzcińsko-Zdrój)

4 600 000 PLN (1 003 zł/m2)

1
-
4584 m2
-
15848768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26947508 15848768 Nowoczesny dwupoziomowy aprtament z dużą działką w kameralnym segmencie w Bobrowcu kPiaseczna - komfort i cisza z lasem za oknem. Na sprzedaż komfortowy segment z dużą działką 376 m 2 w otoczeniu lasu a zarazem z szybkim dojazdem do przeległeg...

Piaseczno (Bobrowiec) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 660 000 PLN (12 969 zł/m2)

4
2
128 m2
2022
15629672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa cena dla inwestora, gmina Gniew 22830719 15629672 Oferta sprzedaży działki budowlanej - Piaseckie Pole 48, obręb Piaseczno, gmina Gniew, województwo pomorskie.Z przyjemnością przedstawiamy ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 2793 m², położonej w malowniczej okolicy Piaseckiego Pola 48,...

Piaseczno (Pomorskie, gm. Gniew)

219 000 PLN

-
-
2793 m2
-
15870208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27423401 15870208 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu wyjątkową działkę rekreacyjną, położoną w sercu Polesia - w miejscowości Piaseczno, w gminie Ludwin. Prezentowana nieruchomość o powierzchni ...

Piaseczno (Lubelskie, gm. Ludwin)

479 000 PLN

-
-
800 m2
-
14774191 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 36209 14774191 Do sprzedaży dom bliźniak na kameralnym, ogrodzonym osiedlu na obrzeżach Piaseczna.Znakomita lokalizacja, niepowtarzalny, willowy charakter osiedla, oraz najwyższa jakość materiałów użytych do budowy zapewnią Państwu najwyższy komfort mieszkania oraz...

Piaseczno (Siedliska) (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 620 000 PLN (7 431 zł/m2)

5
2
218 m2
2021
15240109 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13566495 15240109 W centrum Piaseczna piękny nowy budynek z charakterem. Lokale usługowe z najemcami i mieszkania. Budynek z 2008r. został zaprojektowany w taki sposób, by elastycznie można było decydować o jego przeznaczeniu (ścianki działowe można usunąć i stworzyć ...

Piaseczno (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

3 990 000 PLN (12 508 zł/m2)

11
-
319 m2
2008