• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Piastów

Znalezionych ofert: 70

15886004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27745247 15886004 Na sprzedaż: funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w Piastowie idealne do własnej aranżacjiSzukasz przestrzeni, którą urządzisz dokładnie po swojemu? Ta oferta to świetna baza do stworzenia wygodnego mieszkania dla rodziny lub inwestycji pod wynajem.Na...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

632 000 PLN (10 533 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15863648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27253875 15863648 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 45,35 m, z przynależną przestronną piwnicą (6,31 m), położone na 3. piętrze solidnego, ceglanego budynku w Piastowie zaledwie kilkanaście minut od Warszawy.Nieruchomość łączy w sobie funkcjonalny układ ...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

520 000 PLN (11 556 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15887112 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27777287 15887112 Wyjątkowy apartament dwupokojowy, położony w centrum Piastowa, tuż przy granicy z Warszawą.Nieruchomość o powierzchni 59.5 m2 usytuowana jest na pierwszym piętrze czteropiętrowego apartamentowca z windą bezpośrednio z garażu. Niezwykłe cechy tego mie...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

995 000 PLN (16 864 zł/m2)

2
-
59 m2
2021
15287754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 14805666 15287754 Usługi z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Działka narożna. Wszystkie media miejskie, w drodze gaz, prąd, kanalizacja i woda. Działka usługowa z możliwością zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z usługami wbudowanymi w budynki miesz...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

830 000 PLN (1 186 zł/m2)

-
-
700 m2
-
15850639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronny i jasny dom tuż przy granicy Warszawy 27001476 15850639 Na sprzedaż oferuję przestronny, komfortowy dom wolnostojący w Piastowie położony przy kameralnej, zadbanej uliczce nieopodal parku handlowego Piast, zaledwie kilkaset metrów od granicy Warszawy.NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:Dom wybudowany w 1998 roku z c...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 895 000 PLN (5 997 zł/m2)

6
-
316 m2
1998
15669942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23624200 15669942 Oferta wyłącznie w naszym biurze!Zainwestuj w gotowy kompleks usługowo-mieszkalny w sercu Piastowa!Szukasz miejsca pod biznes, który od razu zacznie zarabiać? A może planujesz rozwój i szukasz przestrzeni z potencjałem? Ta nieruchomość to strzał w d...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

2 300 000 PLN (6 101 zł/m2)

11
-
377 m2
1960
15839118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26740846 15839118 2 pokojowy apartament z olbrzymim ok.70 m2 tarasem. Sprzedawany lokal mieści się w kameralnym 9 mieszkaniowym budynku. Dodatkowo płatna  duża ponad 6 m2 komórka lokatorska w cenie 39 tys zł. OKOLICA W pobliżu bardzo dobrze rozwinięta infrastruk...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

699 000 PLN (17 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2023
15795962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26109907 15795962 Na sprzedaż segment z 2019 roku położony na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu Urocza w Piastowie miejscu wyjątkowym, gdzie wokół mieszkają głównie rodziny z dziećmi. To przestrzeń, w której panuje rodzinna atmosfera, sąsiedzi się znają, a dzieci wspól...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 530 000 PLN (15 300 zł/m2)

4
2
100 m2
2019
15864819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27275633 15864819 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam bezpośrednio segment z 2001. Przestronne trzy pokoje z 9 m2 aneksem kuchennym i łazienkami z prysznicami na każdym poziomie. Duży garaż z korytarzem i wyjściem na ogródek w obrysie domu. Własne miejsce p...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 050 000 PLN (10 714 zł/m2)

3
-
98 m2
2001
15846764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26892979 15846764 Nowoczesny Segment na granicy Piastowa i Pruszkowa Szukasz balansu między miejską wygodą a spokojem wśród kameralnej zabudowy? Oferujemy nowoczesny segment o powierzchni 122 m² w stanie deweloperskim, położony na pograni...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 225 000 PLN (10 041 zł/m2)

4
-
122 m2
2025
15775340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25666248 15775340 Piastów parter domu 88,9 m² z ogrodem + garażNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość mieszkanie o powierzchni 88,9 m² położone na parterze domu w Piastowie, z przynależną połową działki o powierzchni 499 m². To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

950 000 PLN (10 795 zł/m2)

3
1
88 m2
1970
15611686 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 22435887 15611686 Na sprzedaż grunt inwestycyjny.Nieruchomość objęta MPZP: Tereny usług nieuciążliwychPodstawowe przeznaczenie nieruchomości: tereny usług nieuciążliwych lub o ograniczonej uciążliwości.Zakaz zabudowy mieszkaniowej.Możliwości zabudowy:- powierzchnia bi...

Piastów (Mazowieckie, gm. Piastów)

1 953 000 PLN

-
-
2100 m2
-