• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poręba

Znalezionych ofert: 103

15772132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25602174 15772132 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony czwarty przetarg na sprzedaż nieruchomości lokalowej nr 2 (lokal mieszkalny) o powierzchni użytkowej 27,10 m2 (powierzchnia lokalu 25,80 m2 i ...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

110 000 PLN (4 074 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15641000 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24455876 15641000 Burmistrz Szklarskiej Poręby ogłasza następujący przetarg ustny nieograniczony trzeci przetarg na sprzedaż nieruchomości niezabudowanej położonej w peryferyjnej części Szklarskiej Poręby przyul. Wiejskiej w granicach dzia...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

1 040 000 PLN (382 zł/m2)

-
-
2719 m2
-
15411594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940239 15411594 Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku.W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami, zaprojektowane w stylu alpejskim oraz przygotowane pod najem krótkoterminowy...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

749 999 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
72 m2
2012
15846173 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877511 15846173 Szklarska Poręba 2 pokoje 40 m² ogródek parkingNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o pow. 40 m² położone na parterze w spokojnej części miasta Szklarska Poręba.Układ: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras sypialnia łazienka przedpokójDoda...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

620 000 PLN (15 500 zł/m2)

2
1
40 m2
2019
15865598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 27303800 15865598 Na sprzedaż działka zagrodowa o powierzchni 30 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.Nieruchomość ma regularny, prostokątny kształt, co znacznie ułatwia jej zagospodarowanie. Teren jest płaski, d...

Poręba Radlna (Małopolskie, gm. Tarnów)

229 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15881305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27628258 15881305 Na sprzedaż działka budowlano - zagrodowa o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa.30 arów stanowi część zagrodową, a 8 arów przeznaczone jest pod zabudowę. Istnieje możliwość zabud...

Poręba Radlna (Małopolskie, gm. Tarnów)

299 000 PLN

-
-
3800 m2
-
15865599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27303802 15865599 Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów.Nieruchomość ma regularny kształt prostokąta oraz płaski teren, co daje szerokie możliwości zagospodarowania terenu. Działka posiada bezpośred...

Poręba Radlna (Małopolskie, gm. Tarnów)

199 000 PLN

-
-
1500 m2
-
15885367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27727433 15885367 Przed Państwem oferta zespołu pałacowo-folwarcznego rodziny Szembekóww Porębie Żegoty, gmina Alwernia z bogatą historią, możliwą do przedłużenia i zapisania nowych stronna jej kartach.Częścią składową oferty jest gotowy projekt odbudowy i rozbudowy c...

Poręba Żegoty (Małopolskie, gm. Alwernia)

4 600 000 PLN (80 zł/m2)

-
-
57400 m2
-
15841966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26803018 15841966 Nie przegap okazji, aby stać się właścicielem tego niezwykłego apartamentu w górach. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś, aby umówić się na oglądanie i poczuć magię tego miejsca na własnej skórze.Ten apartament to nie tylko wygodne miejsce do zamieszk...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

680 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
28 m2
2024
15886839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27768790 15886839 Wyjątkowa działka z widokiem na góry Szklarska PorębaNa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni  1 0313 ha, położona w jednej z najbardziej malowniczych miejscowości w Karkonoszach Szklarskiej Porębie. Nieruchomość oferuje niepowtarzaln...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

2 500 000 PLN (242 zł/m2)

-
-
10313 m2
-
15868958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27395500 15868958 Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie.Lokal wykończony w wysokim standardzie hotelowym (4*), w pełni umeblowany i gotowy do generowania doc...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

528 900 PLN (18 889 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15858426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149380 15858426 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż przestronna działka budowlana o powierzchni 3033 m² , położona w miejscowości Poręba Wielka, przy ul. Tyszkiewicza.Działka usytuowana jest w drugiej linii zabudowy, co zapewnia ciszę, prywatność oraz komfort codziennego życia,...

Poręba Wielka (Małopolskie, gm. Oświęcim)

390 000 PLN (129 zł/m2)

-
-
3033 m2
-