• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Poznań Wilda

Znalezionych ofert: 55

15823001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26641648 15823001 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38,07m2, położone na I piętrze w wyremontowanej kamienicy przy ul. 28 czerwca 1956r. - blisko Rynku Wildeckiego. Niezależny układ mieszkania: - Pokój - 14,95m2 ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

399 000 PLN (10 500 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15884437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27702830 15884437 Zapraszam do zakupu unikatowego 2-pokojowego mieszkania z niezależną kuchnią, położonego na wysokim parterze w bloku z 2005 roku, na poznańskiej dzielnicy Wilda, ulica Umińskiego. Osiedle zamknięte, z bramą na pilota. Bezpieczne i ciche osiedle ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

580 000 PLN (10 943 zł/m2)

2
-
53 m2
2005
15633953 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22907387 15633953 MIESZKANIEZapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży unikatowego, dwupoziomowego mieszkania na Św. Jerzego na Wildzie. Świetna lokalizacja, wygodny układ mieszkania (łazienka na każdym poziomie) i bliskość terenów zielonych. Mieszkanie można fajn...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

599 000 PLN (9 254 zł/m2)

3
2
64.73 m2
1970
15023744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 7220852 15023744 KAMIENICA, MIESZKANIE LOFT LOGGIA + BALKON, PIWNICE 2 SZT, ul WIERZBIĘCICE- OKAZAŁA KAMIENICA, CICHA LOKALIZACJAOferujemy 5 -7 pokojowy (139,49 MKW )lokal mieszkalny ze słoneczną loggią w stylowej kamienicy po wewnętrznej rewitalizacji.Remonty w kam...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 116 000 PLN (8 029 zł/m2)

5
1
139 m2
1900
15886855 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27769977 15886855 Przedstawiam Państwu wyjątkową okazję inwestycyjną - dwa niezależne mieszkania o łącznej powierzchni 80,30 m , zlokalizowane na piątym piętrze urokliwej kamienicy w Poznaniu, przy ulicy 28 Czerwca 1956 r., na rogu z ul. R. Traugutta. To idealna propo...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

622 000 PLN (7 775 zł/m2)

3
1
80 m2
1905
15614595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 22495028 15614595 Zamieszkaj w centrum Poznania, Wilda, idealna lokalizacja blisko zieleni i miejskiego życia! w sprzedaży różne powierzchnie, zapytaj!Nowoczesne 28 m² z balkonem idealnym jako pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod mieszkanie, także na platformach tak...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

474 000 PLN (16 929 zł/m2)

1
1
28 m2
2025
15602482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22232042 15602482 OBIEKT BIUROWO USŁUGOWY, WILDA, WYNAJĘTY, 14 MIEJSC PARKINGOWYCH, 4 GARAŻEPolecam obiekt biurowy zmodernizowany i rozbudowany w 2000 r, o powierzchni netto 908,55 m2, pow. zabudowy 266,13 mkw, Powierzchnia działki 786 m2.Budynek: Parter: 136,37, I pi...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

4 890 000 PLN (5 385 zł/m2)

11
-
908 m2
2000
15860105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27181340 15860105 Na sprzedaż lokal użytkowy na parterze w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na poznańskiej Wildzie z dużymi przeszklonymi witrynami od ulicy. W nowoczesnej inwestycji mieszkaniowo-usługowej „Vilda Moderne” z 2025 r. Z dobrym dojazdem, blisko centrum mias...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

1 050 000 PLN (13 125 zł/m2)

1
-
80 m2
2025
15860384 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27182438 15860384 NA SPRZEDAŻ LOKAL W WILLI MIEJSKIEJ Z OGRÓDKIEMPoznań, ul. Topolowa 1 - naprzeciw Parku DrwęskichNa sprzedaż wyjątkowy lokal położony w klimatycznej willi miejskiej przy ul. Topolowej 1 w Poznań. Nieruchomość znajduje się na parterze i posiada ogród ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

879 000 PLN (11 371 zł/m2)

3
-
77.3 m2
1910
15886324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27753275 15886324 Oferuję na sprzedaż lokal usługowy nadający się naprowadzenie rożnego rodzaju działalności lub biura, położony przy ulicy R. Traugutta na Wildzie, w sercu Poznania. Lokal ma powierzchnię  21,30 m2. Lokal sprzedawany w stanie do remontu. Stan praw...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

174 000 PLN (8 286 zł/m2)

1
-
21 m2
1905
15886323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27753274 15886323 Polecam duże mieszkanie jednopokojowe , o powierzchni  całkowitej 46,10 m2, położone na parterze w kamienicy w Poznaniu, przy ulicy R. Traugutta. Samodzielny lokal mieszkalny z księgą wieczystą - pełne prawo własności bez żadnych obciążeń. Powier...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

316 000 PLN (6 870 zł/m2)

1
1
46 m2
1905
15885168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27719451 15885168 Odkryj urokliwe mieszkanie na zielonym osiedlu Dębca - idealne miejsce dla Ciebie! Ta wyjątkowa oferta to połączenie komfortu, funkcjonalności i doskonałej lokalizacji, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Położone w spokojnej, ...

Poznań (Wilda) (Wielkopolskie, gm. Poznań)

370 000 PLN (10 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1960