• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszcz Gdański

Znalezionych ofert: 102

15800231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26209305 15800231 Freedom przedstawia na sprzedaż doinwestowany w 2024 roku dom w zabudowie szeregowej, położony na oddzielnej działce (pełna własność, nie udział!) przy ul. Jaworowej 34 w Rokitnicy.Nieruchomość gotowa do wprowadzenia — z klimatyzacją, monitoringiem, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 100 000 PLN (11 000 zł/m2)

4
2
100 m2
2014
15772126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25601938 15772126 WYNAGRODZENIE POŚREDNIKA PŁACI WYŁĄCZNIE WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCI. Na sprzedaż obiekt komercyjny z zabudową biurowo – magazynową.Powierzchnia gruntu – 8471 m.kw w której skład wchodzi :- droga dojazdowa asfaltowa nr 116– 774 m.kw,- prac utwardzony pł...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 500 000 PLN (3 440 zł/m2)

11
-
1599 m2
1980
14735911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22635 14735911 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15282352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 14655916 15282352 Oferta bez prowizji! Nieruchomość zabudowana halą produkcyjną z zapleczem biurowym oraz socjalny. Powierzchnia działki 6700m2, powierzchnia hali 3500m2. Obiekt wyposażony w dwie suwnice 5 tonowe. Wysokość hali głównej 8m, do suwnic 6m. Obiekt skłąda ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

8 000 000 PLN (2 286 zł/m2)

1
-
3500 m2
-
15896035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie nie było nigdy zamieszkałe. 27965914 15896035 Nowe, nigdy przez nikogo nie zamieszkałe dwupokojowe mieszkanie. Lokal jest komfortowo wykończony i częściowo umeblowany : ( zabudowa kuchenna wyposażona w kuchenkę z piekarnikiem , zmywarkę i lodówkę ) sypialnia : szafa przesuwna . Mieszkanie nadaje...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

615 000 PLN (13 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2021
15893426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duża działka w centrum Pruszcza Gdańskiego 27911371 15893426 Na sprzedaż działka budowlana 1439 m² - centrum Pruszcza GdańskiegoAtrakcyjna działka budowlana położona w centrum Pruszcz Gdański. Nieruchomość objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przeznaczona pod zabudowę usługowo-mieszkaniową...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 250 000 PLN

-
-
1439 m2
-
15803167 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowe mieszkanie w centrum! |PEWNA INWESTYCJA| 26288334 15803167 Pruszcz Gdański - ul. Grunwaldzka Komfortowy, przestronny lokal w sercu miastaSzukasz wygodnego, świetnie skomunikowanego mieszkania w centrum Pruszcza? Ta oferta łączy przestrzeń, klimat kamienicy i pełen dostęp do miejskich udogodnień - idealna pr...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

600 000 PLN (6 977 zł/m2)

4
1
86 m2
1920
15895625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27963016 15895625 Klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe w centrum Pruszcza Gdańskiego – gotowe do zamieszkania!Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w samym centrum Pruszcza Gdańskiego przy ul. Kossaka. To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, j...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

549 000 PLN (11 204 zł/m2)

2
-
49 m2
2003
15895454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27962253 15895454 Na sprzedaż działka usługowo-mieszkalna o powierzchni 1147m² w centrum Pruszcza Gdańskiego.Oferuję na sprzedaż działkę inwestycyjną objętą Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego. Na działce znajduje się budynek mieszkalno-usługowy z możliw...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 570 000 PLN

-
-
1147 m2
-
15895180 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ustawe | Południowe | Balkon | Piwnica aż 11m2! 27960625 15895180 LOKALIZACJA:Pruszcz Gdański ulica Chełmońskiego to propozycja dla osób, które chcą połączyć spokój codziennego życia z szybkim dostępem do Trójmiasta. Okolica jest kameralna, zadbana i bardzo wygodna do życia - w pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

599 999 PLN (9 524 zł/m2)

3
1
63 m2
2002
15838981 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje | Szereg | Wysoki standard | Pruszcz 26737449 15838981 Luksusowe mieszkanie w zabudowie szeregowej Styl glamour BEZCZYNSZOWEMIESZKANIE:Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na I piętrze w nowoczesnej zabudowie szeregowej, wybudowanej w 2020 roku. Nieruchomość została urządzona w stylu glamour, z db...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

899 000 PLN (12 662 zł/m2)

3
1
71 m2
2020
15805722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje z dwoma ogródkami | Pruszcz Gdański 26314816 15805722 Na sprzedaż - 3-pokojowe mieszkanie 69 m² z dwoma ogródkami Oferuję na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 69,31 m², położone na parterze nowoczesnego osiedla. To idealna propozycja dla osób ceniących wygodę, wysoką jakość wykoń...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

990 000 PLN (14 348 zł/m2)

3
1
69 m2
2023