• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Pruszcz

Znalezionych ofert: 104

15709765 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24363348 15709765 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane przy ul. Janka Wiśniewskiego w Pruszczu Gdańskim. Lokal dostępny w stanie deweloperskim – gotowy do odbioru.To idealna propozycja dl...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

579 000 PLN (10 543 zł/m2)

2
1
54.92 m2
2024
15745595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Magazyn z biurami, warsztat, duży parking 25062602 15745595 Budynek usługowo biurowy o pow. 880m2 + parking utwardzony 4407m2, pow. całej działki 5287m2, teren z MPZP - 17-PU -  tereny obiektów produkcyjnych, składów i magazynówLOKALIZACJADziałka położona jest w przemysłowej dzielnicy Pruszcza Gdańskiego. Dro...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

5 200 000 PLN (5 909 zł/m2)

10
-
880 m2
2005
15772454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Idealna Działka pod Duży dom w Pruszczu Gdańskim 25610889 15772454 Na sprzedaż działka w Pruszczu Gdańskim o powierzchni 1165 m² - idealna pod budowę wymarzonego domu. Nieruchomość płaska, o regularnym kształcie, z dogodnym dojazdem zapewnionym przez asfaltową drogę gminną. Wszystkie media - prąd, woda, kanalizacja ...

Pruszcz Gdański, Bronisława Malinowskiego

1 165 000 PLN (1 000 zł/m2)

-
-
1165 m2
-
15693210 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24059460 15693210 Freedom Nieruchomości ma przyjemność przedstawić świetną okazję dla inwestorów lub rodzin wielopokoleniowych. Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 298m2 usytułowany przy parku Faktoria w Pruszczu Gdańskim.Szczegóły oferty:* Rok budowy - 1996r* Pow...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 350 000 PLN (4 561 zł/m2)

12
3
296 m2
1996
14731496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa pod Centrum Handlowe stację paliw 95801 14731496 NA SPRZEDAŻ DZIAŁKA POD CENTRUM HANDLOWE WRAZ ZE STACJĄ PALIW - ZGODA NA WJAZD BEZPOŚREDNIO Z DROGI WOJEWÓDZKIEJ!MPZP VI552011 Rady Miasta Pruszcz Gdański z dnia 20042011, Przeznaczenie podstawowe: teren zabudowy stacji paliw. Zakaz rezygnacji z funk...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 950 000 PLN

-
-
3772 m2
-
15215836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pawilon - 8 lokali mieszkalnych 12844387 15215836 NA SPRZEDAŻ PAWILON HANDLOWY Z 8 LOKALAMI DWU POKOJOWYMI, WSZYTKIE WYNAJĘTE, ROI: 8%ATUTY INWESTYCJI:- Lokalizacja w centrum Pruszcza Gdańskiego- Doskonała inwestycja- Przejecie z długoterminowymi i rzetelnymi najemcami- Stały dochód, ROI 8%LOKALIZAC...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

2 490 000 PLN (9 577 zł/m2)

8
-
260 m2
1995
15692201 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24039335 15692201 ***REZERWACJA***Freedom Nieruchomości oddział Pruszcz Gdański oraz Nasz agent, czyli Magdalena Smoter mają przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w pięciokondygnacyjnym budynku w bardzo dobrej lokalizacji Pruszcza Gdański...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

399 000 PLN (9 344 zł/m2)

2
1
42.7 m2
1973
14820274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Pruszcz/ wielorodzinna/ USŁUGI MEDYCZNE/ okolica 11844 14820274 Na sprzedaż działka inwestycyjna nr. 406 znajdująca się przy ul. Obrońców Pokoju przeznaczona pod lokale usługowe, zabudowę wielorodzinną oraz usługi medyczne.Cena jest ceną Netto Działka przy drodze gminnej oświetlonej, asfaltowej i pięknie zagospod...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 500 000 PLN

-
-
1464 m2
-
15636544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22963791 15636544 Freedom Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować dom w wolnostojący o powierzchni 119m2 w Pruszczu Gdańskim.Dom wybudowany jest z wysokiej jakości materiałów.Atrakcyjna lokalizacja ze względu na położenie na spokojnym osiedlu, dogodny dojazd do cen...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

990 000 PLN (8 319 zł/m2)

6
-
119 m2
2023
15611746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22436311 15611746 *REZERWACJA*Lokalizacja :Zapraszamy do Pruszcza Gdańskiego, ul. płk. Dąbka — spokojna okolica pełna zieleni i wygód, z dala od miejskiego zgiełku, ale z doskonałym dostępem do wszelkich udogodnień. Bliskość przystanków autobusowych, szkół, ośrodków ...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 019 000 PLN (3 088 zł/m2)

9
2
330 m2
1976
15424995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piękna działka w centrum Pruszcza Gdańskiego! 18267389 15424995 DZIAŁKA: na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1439 m2.Aktualnie teren jest nieogrodzony, płaski. Kształt działki tworzy trapez. Dojazd do niej odbywa się drogą wyłożoną kostką brukową.Nieruchomość objęta jest obowiązującym miejscowym planem za...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

1 223 150 PLN

-
-
1439 m2
-
15648209 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23248473 15648209 3-pokojowe, nowoczesne mieszkanie gotowe do wprowadzenia – idealna lokalizacja w Pruszczu Gdańskim!Freedom Nieruchomości z przyjemnością prezentuje przestronne i stylowe mieszkanie o powierzchni 61,1m², położone na I piętrze&nbs...

Pruszcz Gdański (Pomorskie, gm. Pruszcz Gdański)

685 000 PLN (11 211 zł/m2)

3
1
61.1 m2
2022