• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Ruda Śląska Ruda

Znalezionych ofert: 67

15884386 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27700165 15884386 Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 48,65 m², położone w kameralnej i spokojnej części Rudy Śląskiej Bykowina, przy ul. Pośpiecha.Lokal o funkcjonalnym układzie składa się z trzech pokoi oraz balkonu z pięknym, otw...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

289 000 PLN (6 021 zł/m2)

3
1
48 m2
1975
15885042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27716135 15885042 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,1 m², zlokalizowane na 3 piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku przy ul. Łukowej w Rudzie Śląskiej. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, co daje szerokie możliwości aranżacyjne zarówno dla ...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

190 000 PLN (5 278 zł/m2)

2
-
36 m2
1980
15831505 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26697318 15831505 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o powierzchni ponad 90 m2, które doskonale sprawdzi się zarówno jako komfortowe miejsce do zamieszkania, jak i prowadzenia działalności gospodarczej.Opiekun ofertyMichał Dobrowolskitel. 60...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

359 100 PLN (3 990 zł/m2)

4
1
90 m2
1900
15884784 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 Pokojowe mieszkanie w Rudzie Śląskiej 27711456 15884784 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,44 m², położonego w Rudzie Śląskiej, w dzielnicy Wirek przy ul. Paderewskiego.Najważniejsze atuty:• Doskonała lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej oko...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

340 000 PLN (5 763 zł/m2)

3
1
59 m2
1975
15621594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22629550 15621594 2-pokojowe mieszkanie w Rudzie ŚląskiejNa sprzedaż oferujemy klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40,04 m² (50 m² mierzone po podłodze), położone na 2 piętrze zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej urokliwych...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

229 000 PLN (5 725 zł/m2)

3
1
40 m2
1910
15724986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24666372 15724986 Na sprzedaż wyjątkowe, wysokiej klasy mieszkanie za cenę 239 000 zł, usytuowane w Rudzie Śląskiej, przy ulicy Kędzierzyńskiej. Przedstawiamy Państwu mieszkanie wykonane z dbałością o każdy detal, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej...

Ruda Śląska (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

239 000 PLN (6 289 zł/m2)

2
1
38 m2
1910
15766947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25515241 15766947 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej w rejonie ul. Stalowej o łącznej powierzchni 25504 m² , w skład których wchodzą działki: 3086215, 3087215 zapisane w księgach wieczystych GL1S000195353 i GL1S000098391. Działka gru...

Ruda Śląska (Nowy bytom) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

980 000 PLN (38 zł/m2)

-
-
25504 m2
-
15835496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26715343 15835496 Nieruchomości położone w Rudzie Śląskiej rejon ul. Asfaltowej, obejmują niezabudowane działki gruntu o numerach 37714, 37814, 109114 i łącznej powierzchni 56841 m², zapisane w księgach wieczystych GL1S000085274, GL1S000088617. ...

Ruda Śląska (Ruda) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

750 000 PLN (13 zł/m2)

-
-
56841 m2
-
15724631 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24660647 15724631 Nieruchomość stanowiąca zwarty kompleks 7 działek nr 52, 61, 63, 64, 65, 66, 72354 o łącznej powierzchni 148388 m2 zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, zapisanych w księgach wieczystych nr GL1S000098528, GL1S000073172, GL1S0000...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

6 500 000 PLN (44 zł/m2)

-
-
148388 m2
-
15721253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599893 15721253 Nieruchomość niezabudowana zlokalizowana w Rudzie Śląskiej przy ul. Reja o łącznej powierzchni 17166 m2, w skład której wchodzą działki nr: 178317, 178417, 265970, 413570, 242124, 280770, zapisane w księdze wieczystej nr GL1S000029207. Nie...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

690 000 PLN (40 zł/m2)

-
-
17166 m2
-
15721252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24599891 15721252 Teren przemysłowy o łącznej powierzchni 488112 m2 zlokalizowany w Rudzie Śląskiej przy ul. Kalinowej i częściowo przy ul. Porannej, w skład którego wchodzą działki nr: 63835, 111253, 111353, 111753, 117053, 68733, 3013215, 61536, 61636, 617...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

40 000 000 PLN (82 zł/m2)

-
-
488112 m2
-
15720540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24589658 15720540 Sprzedaż nieruchomości położonych w Rudzie Śląskiej przy ul. Tunkla, o łącznej powierzchni 350237m² w skład których wchodzą działki gruntu nr 212, 636160, 162, 163, 180, 866174, 178, 387, 218, 221, 217, 416, 216, 215, 666268, 662241, 654240...

Ruda Śląska (Kochłowice) (Śląskie, gm. Ruda Śląska)

19 337 000 PLN (55 zł/m2)

-
-
350237 m2
-