• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 221

15872974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27509332 15872974 Szukasz przestronnego domu dla dużej rodziny, a może nieruchomości z potencjałem inwestycyjnym? Ta oferta w Rumii przy ul. Zielarskiej to propozycja, która daje ogromne możliwości aranżacyjne i funkcjonalne.Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 198 000 PLN (4 992 zł/m2)

7
2
240 m2
1965
15697478 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna działka budowlana pod bliźniak 354 m2 24132085 15697478 Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy.****** REZERWACJA ************W dzielnicy Stara Rumia wolnych działek jest coraz mniej i znikają...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

339 000 PLN

-
-
354 m2
-
15849595 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWOŚĆ! Mieszkanie z 4 pokojami w Rumi 26975544 15849595 OFERTA DOSTEPNA TYLKO W PEPPER HOUSE!!!Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 72,72 m², położone na parterze kameralnego budynku przy ul. Żeglarzy w Rumi (Janowo). Wyjątkowa nieruchomość dla osób, które poszukują czegoś więcej ni...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

789 000 PLN (10 958 zł/m2)

4
-
72 m2
2001
15855892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27077542 15855892 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 136 957 PLN (10 151 zł/m2)

4
1
112 m2
2025
15845736 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26865948 15845736 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

586 000 PLN (10 464 zł/m2)

3
1
56 m2
2025
15693448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24066191 15693448 Nowoczesne mieszkania w Rumi w otoczeniu zieleniKupujący nie płaci prowizji oraz podatku PCC.Zalety:- Mieszkanie w pełnym standardzie deweloperskim, słoneczne, usytuowane na parterze, z tarasem i ogrodem.- Wysoka funkcjonalność części wspólnych, prze...

Rumia (Janowo) (Pomorskie, gm. Rumia)

371 076 PLN (9 515 zł/m2)

2
1
39 m2
2026
13383357 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 16731 13383357 Nieruchomość usytuowana w Rumi przy głównej trasie Szczecin - Gdynia. Obiekt dwukondygnacyjny składający się z pow. handlowej na parterze: 400 m2 + 100 m2 zaplecze (obecnie funkcjonujące od 1999r delikatesy) oraz pow. biurowej na pierwszym i drugim p...

Rumia (Centrum) (Pomorskie, gm. Rumia)

2 999 997 PLN (4 286 zł/m2)

12
-
700 m2
-
15855893 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077543 15855893 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

727 901 PLN (10 399 zł/m2)

3
1
70 m2
2025
15855894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27077547 15855894 NAJWIĘKSZE ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Inwestycja położona w cichej, doskonale skomunikowanej dzielnicy Rumi;-W okolicy centrum handlowe Port Rumia.W bezpośrednim sąsiedztwie sklep Biedronka.- Bliskość pasa nadmorskiego i terenów zielonych.- Liczne szlaki ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

642 720 PLN (10 366 zł/m2)

3
1
62 m2
2025
15888862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie - Rumia Kosynierów 27830889 15888862 ATUTY NIERUCHOMOŚCI:Mieszkanie gotowe do zamieszkania: lokal nie wymaga większych nakładów finansowych, mieszkanie charakteryzuje się przemyślanym rozkładem pomieszczeń, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania i pozwala na optymalne zagospodarowan...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

670 000 PLN (9 853 zł/m2)

3
1
68 m2
2008
15880787 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kameralne 4 pokojowe mieszkanie z kominkiem 27614551 15880787 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 77,6 m², położonego przy ul. Marynarskiej w Rumi. Nieruchomość znajduje się w kameralnym budynku i oferuje funkcjonalny układ idealny do codziennego życia. Mieszkan...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

769 000 PLN (9 987 zł/m2)

4
1
77 m2
2007
15889265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Osiedle Królewskie- Rumia - 2 pokoje z ogródkiem 27846368 15889265 Ogródek Miejsce na 2 auta Osiedle Królewskie, RumiaNa sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,30 m², zlokalizowane na prestiżowym Osiedlu Królewskim w Rumii. To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, jakość i fu...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

560 000 PLN (13 659 zł/m2)

2
1
41 m2
2012