• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rumia

Znalezionych ofert: 222

15676221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowa Przystań etap II 23766399 15676221 .OFERTA DOSTĘPNA W PEPPER HOUSE!II etap inwestycji „Nowa Przystań” w Rumi - lokale już w sprzedaży. ATUTY:- atrakcyjna lokalizacja,- nowe budownictwo,- funkcjonalny układ,- winda w bloku,- hala garażowa,- komórki lokatorskie,- słoneczny ogródekCHARAK...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

725 000 PLN (12 288 zł/m2)

3
-
59 m2
2026
15772617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25613975 15772617 Oferujemy do sprzedaży elegancki dom w zabudowie bliźniaczej w RumiUWAGA: WIĘCEJ ZDJĘĆ NA NASZEJ STRONIE - ZAPRASZAMYOKOLICAIdealne miejsce dla rodziny, spokojna dzielnica domów jednorodzinnych bez zabudowy przemysłowej, dobre sąsiedztwo sprzyjające ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

1 299 000 PLN (6 984 zł/m2)

6
2
186 m2
2009
15872964 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy 6 pok. gotowy po odbiorach 27507958 15872964 DOM 6 pokojowy W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ, PO ODBIORACH, stan deweloperski - DOSTĘPNY OD ZARAZLOKAL G1LOKALIZACJAInwestycja Osiedle Czereśniowe znajduje się w Rumii przy ul. Czereśniowej. Jest to świetna lokalizacja wśród osiedli domów jednorodzinnych sk...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

690 000 PLN (6 765 zł/m2)

6
2
102 m2
2025
15840502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Rumi - 3 pokoje 26777130 15840502 NOWA OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE!Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 68,60 m², położone w Rumi przy ul. Towarowej. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących komfortowego, dobrze skomunikowanego miejsca do życia...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

749 000 PLN (11 015 zł/m2)

3
-
68 m2
2015
15798390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z ogrodem. 26167272 15798390 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż, wyjątkowe mieszkanie z dużym ogrodem, komórka lokatorska, naziemne miejsce parkingowe.Powierzchnia mieszkania: 47 m²P...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

490 000 PLN (10 426 zł/m2)

2
1
47 m2
2022
15105013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom - 10 mieszkań Rumia Centrum 9885261 15105013 Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w RumiiJest świetną prosperującą gotową inwestycją.Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte.O K O L I C A :Rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje staj...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

2 950 000 PLN (4 917 zł/m2)

10
-
600 m2
2003
15015028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedam dom - 10 mieszkań w Rumi 6885863 15015028 Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie położony dom wolnostojący w RumiiJest świetną prosperującą gotową inwestycją.Aktualnie - wszystkie dziesięć mieszkań jest wynajęte.O K O L I C A :Rumia to prężnie rozwijająca się miasto które ciągle się rozbudowuje staj...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

2 950 000 PLN (4 917 zł/m2)

10
5
600 m2
2003
15834836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
4 pokoje | balkon | garaż 26721006 15834836 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO I WYŁĄCZNIE W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100,04 m², zlokalizowane w atrakcyjnej i świetnie skomunikowanej części Rumi - przy ul. Jagiełły. ATUTY NIERUCHOMOŚCI:✅ ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

799 999 PLN (8 000 zł/m2)

4
-
100 m2
2001
15865466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem i ogrodem 134 m² – spokojna okolica 27300284 15865466 Na sprzedaż oferujemy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 134,11 m², położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumii.Nieruchomość jest 3-kondygnacyjna, co daje wygodny i funkcjonalny podział przestrzeni.Układ pomieszczeń:Piwnica:garaż ...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

890 000 PLN (6 642 zł/m2)

3
1
134 m2
2025
15865467 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z garażem i ogrodem| 140 m2| Rumia 27300285 15865467 Na sprzedaż  dom w zabudowie szeregowej o łącznej powierzchni użytkowej ponad 140m2 , położony w spokojnej części Rumii, z dobrym dojazdem do Trójmiasta. Układ pomieszczeń:-Na parterze znajduje się garaż, pomieszczenie gospodarcze i wyjście na ogród....

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

997 000 PLN (7 071 zł/m2)

5
2
141 m2
2027
15404415 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Inwestycyjne mieszk. z potencjałem - do remontu! 17783298 15404415 NOWA NIŻSZA CENA!!!Na sprzedaż dwu-pokojowe mieszkanie o pow. 42,8m2 w Rumii do kapitalnego remontu.Mieszkanie znajduje się na 1-piętrze w zmodernizowanym budynku z 1937 roku. Całe osiedle jest po generalnym remoncie i rewitalizacji. Nowe place zabaw...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

319 000 PLN (7 595 zł/m2)

2
1
42 m2
-
15794850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie deweloperskie 2 pokoje z ogródkiem 26083688 15794850 Mieszkanie 2 pokojowe 40,74m2 z ogródkiem 15m2Możliwość zrobienia 3 pokoju.ODBIÓR PLANOWANY NA I kwartał 2027 r.LOKALIZACJALokalizacja projektu w samym sercu dynamicznie rozwijającej się i dobrze skomunikowanej Rumi, w sąsiedztwie Port Rumia, Auchan,...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

399 000 PLN (9 975 zł/m2)

2
1
40 m2
2025