• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rybnik

Znalezionych ofert: 112

15896190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27971514 15896190 Dom 163 m2 - piękna działka 657 m2 - RybnikNa sprzedaż przestronny dom jednorodzinny położony przy ul. Boguszowickiej w Rybniku z 1933 r. Świetna lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta, autostrady A1 oraz trasy PszczynaRacibórz. Nieruch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

399 000 PLN (2 463 zł/m2)

6
1
162 m2
1933
15867838 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27352772 15867838 Mieszkanie trzypokojowe 1. piętroUkład mieszkania:- trzy niezależne, ustawne pokoje - kuchnia z oknem - funkcjonalny korytarz - łazienka oraz osobne WC - balkon typu loggia - do mieszkania przynależy piwnica Lokalizacja:- ul. Zebrzydowicka - ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

309 990 PLN (5 536 zł/m2)

3
1
56 m2
1960
15847522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26917519 15847522 Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne M3 o powierzchni 46,2 m² z balkonem, położone na 4. piętrze w bloku z windą przy ul. Wawelskiej, osiedle Nowiny!Genialna oferta mieszkania po remoncie w świetnej lokalizacji blisko Centrum Rybnika!Rozkład mieszkania...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (6 935 zł/m2)

2
1
46 m2
1981
15875670 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27556023 15875670 Szukasz domu, który połączy komfortowe życie na parterze z możliwością dowolnej aranżacji poddasza? Oferujemy wyjątkową nieruchomość w Żorach (dzielnica Kleszczów). To idealne miejsce dla dużej rodziny lub osób szukających ucieczki od miejskiego zgie...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

1 280 000 PLN (5 020 zł/m2)

7
2
255 m2
2020
15885335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27724589 15885335 Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna propozycja dla osób szukających przestrzeni, komfortu i możliwości aranżacyj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

414 990 PLN (5 685 zł/m2)

3
2
73 m2
1920
15230279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13335701 15230279 Duży, przestronny 500-metrowy dom w Rybniku z piękną zagospodarowana działką. Wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni 500,31 w Rybniku dla 2 pokoleniowej rodziny lub jako inwestycja dla prowadzenia działalności gospodarczej.Działka dogodnie położona...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

2 156 700 PLN (4 288 zł/m2)

7
3
503 m2
1987
15753704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25206263 15753704 Ustawne 2 pokoje z przestronną kuchnią w świetnej lokalizacji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48,13 m² przy ul. Górniczej w Rybniku, usytuowane na 1. piętrze niskiego bloku. Idealne rozwiązanie zarówno dla rodzin, seniorów, osób młodych, jak i ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

260 000 PLN (5 417 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15562927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21386167 15562927 Oferujemy na sprzedaż nieruchomość zabudowaną budynkiem mieszkalnym, położoną w Rybniku przy ul. Górnośląskiej. - Powierzchnia użytkowa budynku: ok. 192 m2- Powierzchnia działki: ok. 2152 m2. Nieruchomość ma ogromny potencjał inwestycyjny - doskona...

Rybnik, Górnośląska

430 000 PLN (2 240 zł/m2)

8
1
192 m2
-
15520125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20380847 15520125 Przedstawiamy Państwu do sprzedaży budynek wolnostojący w Rybniku przy ul. Wodzisławskiej 44 o pow. użytkowej ok. 167 m2 na parceli o pow. 725 m2. Nieruchomość składa się z budynku mieszkalnego (dwukondygnacyjnego), częściowo podpiwniczonego wraz z p...

Rybnik, Wodzisławska

950 000 PLN (5 689 zł/m2)

8
1
167 m2
-
15823971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26633222 15823971 Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które szukają gotowej nieruchomości do zamieszkania od zaraz, z możliwością ...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

319 000 PLN (5 063 zł/m2)

4
1
63 m2
1970
15876705 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27548370 15876705 Działka budowlana 1369 m² - Ochojec - top lokalizacjaTo jedna z tych ofert, gdzie lokalizacja robi całą różnicę. Spokojna, zielona okolica w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Rybnika idealna pod budowę domu.Najważniejsze informacje- powierzch...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

449 000 PLN (328 zł/m2)

-
-
1369 m2
-
15885281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27721859 15885281 Działka 5612 m² - usługiprodukcja - 51x110 m - ul. GruntowaDuża, ustawna działka inwestycyjna o szerokim wachlarzu możliwości. Idealna pod działalność usługową, produkcyjną lub magazynową w świetnie skomunikowanej lokalizacji.Najważniejsze informacj...

Rybnik (Śląskie, gm. Rybnik)

625 000 PLN (111 zł/m2)

-
-
5612 m2
-