• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Rzeszów

Znalezionych ofert: 252

15897585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28006577 15897585 Do sprzedania mieszkanie w Rzeszowie na Nowym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 53,5 m2 położone jest na drugim piętrze w bloku z windą. W skład nieruchomości wchodzi 3 niezależne pokoje, kuchnia, łazienka oraz wc. Mieszkanie posiada balkon oraz piwn...

Rzeszów (Nowe miasto) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

480 000 PLN (8 972 zł/m2)

3
-
53.5 m2
1979
15548565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20915956 15548565 NOWA NIŻSZA CENA !!! Do sprzedania kamienica w samym centrum miasta Rzeszowa. Idealna lokalizacja. Kamienica o powierzchni użytkowej 719m2, w tym powierzchnia mieszkalna 639m2. Na parterze budynku prowadzona jest działalność hadnlowo-usługowa, natomi...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

2 900 000 PLN (4 033 zł/m2)

10
-
719 m2
-
15886712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27765685 15886712 Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej w Rzeszowie na osiedlu Baranówka. Dom o powierzchni użytkowej ok.150m2 (bez powierzchni garażu) posadowiony na działce 3,18ar, dom z 1994roku. Na parterze kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem oraz łazienka. N...

Rzeszów (Baranówka) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

860 000 PLN (5 733 zł/m2)

11
-
150 m2
1994
15872297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27489862 15872297 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje na sprzedaż jasne, przestronne 3 pokojowe mieszkanie po genaralnym remoncie znajdujące się przy ulicy Żwirki i Wigury na spokojnym i zielonym osielu Dąbrowskiego w Rzeszowie. Nieruchomość idealnie sprawd...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

690 000 PLN (11 397 zł/m2)

3
1
60.54 m2
1970
15897032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27992618 15897032 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje przytulne, trzypokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią usytuowane w świetnej lokalizacji przy ul. bp. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie. Z uwagi na lokalizację jest to doskonała propozycja zarówno d...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

629 000 PLN (9 844 zł/m2)

3
1
63.9 m2
1987
15868311 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 27378285 15868311 Oferujemy do sprzedaży piękną działkę o powierzchni 90 a zlokalizowaną, w dynamicznie rozwijającej się części Rzeszowa przy ul. Senatorskiej. To idealne miejsce dla osób poszukujących nieruchomości pod inwestycję.Lokalizacja: Rzeszów - Budziwój, ul. ...

Rzeszów (Budziwój) (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

949 000 PLN

-
-
9000 m2
-
15896499 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27981380 15896499 Jeżeli planują Państwo zakup działki pod budowę wymarzonego domu jednorodzinnego to zapraszamy do zapoznania się z niniejszym ogłoszeniem. Prezentowana działka o numerze ewidencyjnym 5079 (obręb 223), znajduję się w Rzeszowie, na osiedlu Zwięczyca.Do...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

379 000 PLN

-
-
1204 m2
-
15885081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27716802 15885081 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

816 500 PLN (12 018 zł/m2)

4
2
67.94 m2
2026
15667064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591186 15667064 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'', prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę i s...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

594 700 PLN (10 601 zł/m2)

3
2
56.1 m2
2026
15830585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675055 15830585 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje dwupokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość oddana będzie w czerwcu tego roku. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

428 800 PLN (11 299 zł/m2)

2
1
37.95 m2
2026
15666996 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23591192 15666996 Biuro nieruchomości ''Pierwsze Piętro'' prezentuje trzypokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość już po odbiorze. Doskonała lokalizacja osiedla umożliwia szybki dostęp do m.in: autostrady, obwodnicy a także zapewnia ciszę...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

482 000 PLN (10 027 zł/m2)

3
1
48.07 m2
2026
15885913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27743751 15885913 Biuro nieruchomości Pierwsze Piętro, przedstawia nowe, czteropokojowe mieszkanie - na sprzedaż. Nieruchomość znajduje się w świetnej lokalizacji na osiedlu Bella Dolina przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie będzie w pełni gotowe na przełomie czerwcali...

Rzeszów (Podkarpackie, gm. Rzeszów)

826 400 PLN (11 697 zł/m2)

4
2
70.65 m2
2026