• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupcza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słupcza

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulne mieszkanie z balkonem w Rumi – 37 m². 27981888 15896521 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m², położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rumi, przy ul...

Rumia (Pomorskie, gm. Rumia)

439 000 PLN (11 865 zł/m2)

1
1
37 m2
2012
15888984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom blisko Miasteczka Wilanów | GARAŻ | OG. PODŁ. 27837598 15888984 DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI WILANÓW POWSIN B1(English version below)> NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE <- sprzedaży podlega budynek B1 w inwestycji Zielony Ruczaj- cesja umowy deweloperskiej- 5 minut (2,4 km) od Placu V...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 999 000 PLN (11 489 zł/m2)

5
2
174 m2
2024
15887697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791211 15887697 TYLKO U NAS! Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60.06 m², położone na 1. piętrze oficyny kamienicy w samym centrum miasta 100m od Placu Lotników.W skład mieszkania wchodzą:• Przestronny salon• Sypialnia• Kuchnia• Duży przedp...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

499 000 PLN (8 308 zł/m2)

2
1
60.06 m2
1930
15884533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27706544 15884533 Prezentujemy Państwu na sprzedaż apartament w prestiżowym kompleksie Baltic Waves Resort w centrum Międzyzdrojów, zaledwie 10 min piechotą do plaży, w pobliżu parku i wszystkich atrakcji miasta.Pełna własność, księga wieczysta bez obciążeń, dział III...

Międzyzdroje (Zachodniopomorskie, gm. Międzyzdroje)

735 000 PLN (26 650 zł/m2)

1
1
27.58 m2
2023
15860626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182892 15860626 Ukryty w zieleni Puszczykowa, tuż przy lesie, powstał dom zaprojektowany przez poznańskiego architekta Jana Dudka-Korneckiego. Już od progu wita przestrzeń wypełniona światłem, naturalnym drewnem i wyjątkową atmosferą.Działka – 1270 m² prywatności i ...

Puszczykowo (Wielkopolskie, gm. Puszczykowo)

1 790 000 PLN (5 424 zł/m2)

7
-
330 m2
1985
15579437 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 21745767 15579437 Przedstawiamy Państwu wyjątkowy apartament o powierzchni 35,39 m², zlokalizowany na 6. piętrze prestiżowego kompleksu Hanza Tower w Szczecinie – najwyższego i najbardziej ekskluzywnego budynku w mieście.Mieszkanie składa się z:• Holu z aneksem kuchen...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

600 000 PLN (16 954 zł/m2)

1
1
35.39 m2
2021
15533196 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20666800 15533196 APARTAMENT W NAJBARDZIEJ LUKSUSOWYM OBIEKCIE W SZCZECINIEPowierzchnia: 28,32 M2Lokalizacja: Hanza Tower, najbardziej prestiżowy apartamentowiec mieszkalno - usługowy na terenie SzczecinaPiętro: 5 z 30, z ciekawym widokiem na wchodnią część SzczecinaP...

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

475 000 PLN (16 773 zł/m2)

1
1
28.32 m2
2021
15444153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18690570 15444153 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży domu nad morzem, który łączy w sobie wygodę, bliskość morza i klimat nadmorskich miejscowości. Oto szczegółowe informacje na temat nieruchomości: Podstawowe informacje: * Powierzchnia dom...

Pobierowo (Zachodniopomorskie, gm. Rewal)

990 000 PLN (6 600 zł/m2)

6
6
150 m2
1970
15329815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15980876 15329815 TYLKO U NAS!Prezentujemy Państwu nowo powstającą inwestycję domu jednorodzinnego dwulokalowego w Dobrej.Zakończenie prac planowane jest na I-II kwartał 2026. Projekt domu indywidualny. Dostępna tylko lewa część bliźniaka.Dom o powierzchni całkowitej ...

Dobra (Zachodniopomorskie, gm. Dobra (Szczecińska))

960 000 PLN (6 756 zł/m2)

4
3
142.1 m2
2024
15896510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący z ładnym ogrodem - Łostowice! 27981525 15896510 TYLKO U NAS!NIERUCHOMOŚĆ: Dom jednorodzinny wolnostojący, posadowiony na działce o powierzchni 614 mkw., wybudowany z pustaka, ocieplony 15 cm warstwą styropianu grafitowego, dach na pełnym deskowaniu pokryty dachówką ceramiczną. Nieruchomość posiada...

Gdańsk (Orunia) (Pomorskie, gm. Gdańsk)

2 500 000 PLN (11 905 zł/m2)

6
2
210 m2
2014
15896025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27965664 15896025 Na sprzedaż kawalerka na parterze w bloku przy ul. Zdrojowej. Na powierzchnię 26,61 składa się duży pokój, osoba kuchnia, łazienka i przedpokój. Okna mieszkania wychodzą na południe, dzięki temu jest ono bardzo ciepłe i słoneczne. Ogrzewanie miejskie...

Lądek-Zdrój (Dolnośląskie, gm. Lądek-Zdrój)

170 000 PLN (6 538 zł/m2)

1
1
26 m2
1980
15887498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27784506 15887498 Uroczy domek z ogródkiem w świetnej lokalizacji w Zgierzu.Na sprzedaż niewielki dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany na przytulnym osiedlu w Zgierzu, przy ulicy Nowy Świat.Nieruchomość stanowi skrajny segment, co zapewnia większą prywatność oraz...

Zgierz (Łódzkie, gm. Zgierz)

550 000 PLN (6 395 zł/m2)

3
1
86 m2
1999