• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupcza

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Słupcza

Znaleźliśmy 10,000 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości

15896538 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27982041 15896538 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działki n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

1 450 000 PLN

-
-
6053 m2
-
15896536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27982037 15896536 Działka inwestycyjna z pozwoleniem na budowę - funkcja medyczna Gniezno, ul. OrcholskaSzukasz gruntu, który pozwala zacząć inwestycję od razu, a nie za kilka miesięcy? Ta oferta eliminuje największą barierę - czas i formalności.Na sprzedaż działka n...

Gniezno (Wielkopolskie, gm. Gniezno)

525 200 PLN

-
-
2020 m2
-
15896553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowy dom z Oranżerią | Rezydencje Pałacowa 27982069 15896553 Są takie miejsca, w których luksus nie potrzebuje krzykliwych dekoracji, bo broni się kontekstem. Wyobraźmy sobie poranek na wilanowskiej Rezydencji Pałacowej: cisza rezerwatu przyrody, zapach mokrej trawy i widok, który zapiera dech w piersiach. Za ...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

6 499 000 PLN (27 655 zł/m2)

5
2
235 m2
2012
15896551 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Hala produkcyjna 1963 m2 + grunt 5997 m2 27982067 15896551 OBIEKT PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY Z WYDANĄ WZ - ŁÓDŹ, DZIELNICA GÓRNADziałka komercyjna 5 997 m2 zabudowana halą produkcyjno-biurową o powierzchni 1 962,70 m2 PU, w przemysłowym sercu dzielnicy Górna. Pełne uzbrojenie, wydana Decyzja o Warunkach Zabudowy...

Łódź (Górna) (Łódzkie, gm. Łódź)

3 600 000 PLN

-
-
5997 m2
-
15737731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24890269 15737731 Zapraszam Państwa do kolejnej ciekawej nieruchomości. LOKALIZACJA : ŻELECHLIN gmina Żelechlinek , powiat tomaszowski , województwo łódzkie. Prezentowana oferta to zabudowana działka drewnianym domem całorocznym , z ogrodem i basenem. Partero...

Żelechlin (Łódzkie, gm. Żelechlinek)

435 000 PLN (3 955 zł/m2)

4
1
110 m2
1985
15896503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27981403 15896503 Wyjątkowe mieszkanie przy ul. Rydlówka 21B, w nowoczesnym, przemyślanym w każdym calu apartamentowcu. Powierzchnię mieszkania tworzą: wygodny korytarz, salon z aneksem kuchennym i uroczym balkonem, trzy ustawne pokojesypialnie, komfortowa łazienka i ...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 999 PLN (22 727 zł/m2)

4
1
88 m2
2021
15895869 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962751 15895869 Apartament klasy premium wysoki standard Wilanów – Oś KrólewskaNa sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 80,4 m², położony w jednej z najbardziej prestiżowych części Miasteczka Wilanów — przy Osi Królewskiej. To nieruchomość stworzona dla osób...

Warszawa (Wilanów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 679 990 PLN (20 908 zł/m2)

3
1
80.35 m2
2010
15895792 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27962744 15895792 Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie położone w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej, w okolicy Ronda ONZ oraz w odległości kilku minut od głównych punktów biznesowych Śródmieścia i Woli. Układ i lokalizacja sprawiają, że nieruchomość...

Warszawa (Wola) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 029 000 PLN (20 800 zł/m2)

3
-
49.47 m2
1972
15895859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962721 15895859 Oferuję na sprzedaż nieruchomość obejmującą wolnostojący dom o powierzchni 222,13 m² oraz budynek zbiorowego zamieszkania (hotel) o powierzchni użytkowej 761,63 m², położone na działce o powierzchni 1499 m² w Łyszkowicach przy ul. Wolności. To propoz...

Łyszkowice (Łódzkie, gm. Łyszkowice)

2 115 000 PLN (2 150 zł/m2)

6
2
983.76 m2
2000
15895856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962712 15895856 Oferuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32,20 m2 usytuowane na 4-tym piętrze w budynku 10-piętrowym na Sadybie- ul. Jaszowieckiej 10. Na lokal składają się: - salon z aneksem kuchennym, - osobna sypialnia, - łazienka z prysznicem, - korytarz...

Warszawa (Mokotów) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

739 000 PLN (22 950 zł/m2)

2
1
32.2 m2
1974
15895777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27962704 15895777 Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 350 m², położony na zagospodarowanej działce ze starodrzewem przy ul. Kazimierza Szałasa na tzw. bliskiej Białołęce.Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla dużej r...

Warszawa (Białołęka) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 850 000 PLN (5 286 zł/m2)

5
2
350 m2
2000
15895422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27962094 15895422 Na sprzedaż 3-piętrowy budynek handlowo- usługowy z 2018 roku, o łącznej powierzchni 1570m2, idealny pod inwestycję. Położony na działce o wielkości 2304 m2, posiadający 21 miejsc parkingowych naziemnych pod budynkiem. Atuty (udogodnienia w cz. handl...

Warszawa (Targówek) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

13 500 000 PLN (8 599 zł/m2)

12
-
1570 m2
2018