• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Słupsk

Znalezionych ofert: 163

15894527 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944515 15894527 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Nowe Miasto ul. Dywizjonu 303 Słupsk Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,28 m² , położone na 5 pi...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

475 000 PLN (9 896 zł/m2)

2
-
48 m2
2019
15873163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27513154 15873163 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,63 m2 na parterze blisko centrum miasta przy ulicy Sierpinka w Słupsku! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,63 m², położone na parterze odrestaurowanej kamienicy przy u...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

279 000 PLN (4 359 zł/m2)

3
-
64 m2
-
15835350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ATRAKCYJNE MIESZKANIE Z POTENCJAŁEM 26781889 15835350 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Na sprzedaż  mieszkanie Z POTENCJALEM w bliskim centrum Słupska.ATUTY W atrakcyjnej cenie - tylko 4 500 złm².Niskie koszty utrzyma...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

220 000 PLN (4 490 zł/m2)

2
1
49 m2
1950
15894352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27940452 15894352 Mieszkanie na sprzedaż - 45,50 m² Osiedle Zatorze, ul. Banacha 1 piętro 3 pokoje Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,50 m² , położone na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1970 roku , na lubianym i dobrz...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

359 000 PLN (7 978 zł/m2)

3
-
45 m2
1970
15873121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27512478 15873121 MIESZKANIE 3 POKOJOWE Z BALKONEM W CENTRUM SŁUPSKA SPÓŁDZIELCZE- WŁASNOŚCIOWE BEZ ZGODY MSWiA DLA CUDZOZIEMCÓW Biuro Nieruchomości DELTA w Słupsku oferuje do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe z balkonem o powierzchni 55,96 m2, z...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

450 000 PLN (8 182 zł/m2)

3
-
55 m2
1989
15409232 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 17896427 15409232 OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZEOferujemy na sprzedaż działkę zlokalizowaną na obrzeżach Słupska.Teren w większości płaski. Powierzchnia działki wynosi ok 4,5haKlasyfikacja gruntu dla całej działki: N-nieużytki (częściowo zalesione).Zjazd na...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

10 387 898 PLN (229 zł/m2)

-
-
45300 m2
-
15858703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27153585 15858703 Słupsk, ul. Dmowskiego 3 Pokoje Parter Loggia Biuro Nieruchomości DELTA ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w sercu popularnego Osiedla Niepodległości przy ulicy Dmows...

Słupsk (Osiedle niepodległości) (Pomorskie, gm. Słupsk)

460 000 PLN (7 667 zł/m2)

3
-
60 m2
1981
15889961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27865556 15889961 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 178.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4230 B, która powstanie po podziale działki 4230. Działka ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

178 000 PLN

-
-
3060 m2
-
15887182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27779272 15887182 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 228.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4232 A, która powstanie po podziale działki 4232. Działka ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

228 000 PLN

-
-
3009 m2
-
15887753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27792604 15887753 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 232.000,- PLN Link do filmu: https:youtu.beDwGpqtwgme0 Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4232 B, któ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

232 000 PLN

-
-
3009 m2
-
15886445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27757907 15886445 Na sprzedaż działka budowlana, Słupsk, ul. Stanisława Szpilewskiego 177.000,- PLN Na sprzedaż działka budowlana położona przy ulicy Stanisława Szpilewskiego w Słupsku o numerze ewidencyjnym 4230 A, która powstanie po podziale działki 4230. Działka ...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

177 000 PLN

-
-
3060 m2
-
15888321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27810208 15888321 Na sprzedaż, lokal usługowy w Centrum, ul. Wojska Polskiego, Słupsk 199.000,-PLN Na sprzedaż lokal usługowy o powierzchni 8,51 m2 posadowiony w sąsiedztwie budynków wielorodzinnych. Lokal z niezależnym wejściem od ulicy położony przy ulicy Wojska Po...

Słupsk (Pomorskie, gm. Słupsk)

199 000 PLN (24 875 zł/m2)

1
1
8 m2
-