• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Serock

Znalezionych ofert: 91

15857935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27136813 15857935 Kameralne Nowoczesne Osiedle Domów Parterowych Wolnostojących z Garażami dwu-stanowiskowymi dom GOTOWY - po odbiorach ZAKUP BEZ PROWIZJI AGENCJIDom który prezentuję ma 141mkw powierzchni posiada 4 pokoje duży dwustanowiskowy garaż. Charakteryzuje s...

Serock (Borowa góra) (Mazowieckie, gm. Serock)

1 040 000 PLN (7 376 zł/m2)

5
2
141 m2
2026
15672819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 23696120 15672819 Atrakcyjna nieruchomość komercyjna w okolicy Serocka – idealna na kontynuację działalności lub własny biznes!Do sprzedaży funkcjonujący sklep spożywczy zlokalizowany na działce o powierzchni 796 m². Zabudowę stanowi:sklep o powierzchni 317 m² (w tym ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

999 000 PLN (3 151 zł/m2)

1
-
317 m2
1990
15889734 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860470 15889734 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIPrzedstawiam do sprzedaży wyjątkowy apartament urządzony w stylu boho. Budynek, w którym zlokalizowany jest lokal, usytuowany jest nad brzegiem Narwi z prywatną plażą i w otoczeniu pięknego sosnowego lasu. Budyne...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

750 000 PLN (10 135 zł/m2)

3
-
74 m2
1980
15867868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27355103 15867868 ?? Rezydencja nad strumykiem, prawie 2 ha prywatnej przestrzeni Wyjątkowa nieruchomość zaprojektowana na indywidualne zamówienie przez renomowaną pracownię architektoniczną. Miejsce, w którym nowoczesna architektura spotyka się z naturą w najbardziej...

Serock (Zalesie borowe) (Mazowieckie, gm. Serock)

3 850 000 PLN (10 907 zł/m2)

4
2
353 m2
2020
14559330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 141662 14559330 Luksusowa posiadłość dająca niezwykłe możliwości aranżacyjne i inwestycyjne. Sprzedam ekskluzywną nieruchomość wybudowaną w 2000r. Początkowo służyła jako rezydencja, obecnie funkcjonuje jako kameralny pensjonat. Działka o powierzchni prawie 4 tys. m...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

2 790 000 PLN (4 227 zł/m2)

9
4
660 m2
2000
15597026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22111319 15597026 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

825 000 PLN (6 111 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455941 15714304 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
15714308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455943 15714308 Aktualnie w budowie, termin oddanie III kwartał 2026r. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Pr...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
1
135 m2
2025
15792240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26009965 15792240 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie (45,6m²) położone w samym sercu Serocka.Mieszkanie znajduje się tuż przy Rynku z okien rozciąga się malowniczy widok na ratusz oraz spokojny nurt rzek Narew i Bug.Oddzielna, przestronna kuchnia z oknem. ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

480 000 PLN (10 667 zł/m2)

2
1
45 m2
2001
15714310 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24455944 15714310 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową nieruchomością na sprzedaż w Serocku, idealną dla młodych ludzi pragnących połączyć komfort życia pod Warszawą z bliskością do atrakcji turystycznych. Prezentujemy nowoczesny bliźniak o powierzchni całkowitej ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

865 000 PLN (6 407 zł/m2)

5
2
135 m2
2025
14598284 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16810 14598284 Do sprzedaży działka budowlana w Serocku o powierzchni 2500 m². W ofercie również sąsiednia działka o powierzchni 3356 m² w cenie 150 złm². Dojazd do działki utwardzoną drogą gminną. ...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

375 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
2500 m2
-
14492327 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16807 14492327 Do sprzedaży działki budowlane w Serocku o powierzchni od 1000 m2 do około 2000 m2. Łącznie w ofercie do sprzedaży około 20 działek w tej lokalizacji. Działki objęte są MPZP z przeznaczeniem pod budowę domu jednorodzinneg...

Serock (Mazowieckie, gm. Serock)

150 000 PLN (150 zł/m2)

-
-
1000 m2
-