• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Siedliska

Znalezionych ofert: 24

15262530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 14127796 15262530 Na sprzedaż 5-pokojowy dom-bliźniak o pow. użytkowej 164,4 m2 , na działce o pow. 504 m2 , zlokalizowany w Siedliskach w gminie Piaseczno. Nieruchomość zlokalizowana na nowoczesnym, kameralnym i bezpiecznym osiedlu. W okolicy Park Zdrojowy w Kon...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 618 920 PLN (9 871 zł/m2)

5
1
164 m2
2022
15888202 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27806943 15888202 Działka możliwa do podziału na 4.Szybko urbanizująca się okolica przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu co podnosi jej atrakcyjność.Serdecznie polecam.Poś...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 200 000 PLN

-
-
4029 m2
-
15843704 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26811964 15843704 Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP), co zapewnia jasne i przejrzyste warunki zabudowy. Około 23 powie...

Siedliska (Małopolskie, gm. Tuchów)

228 000 PLN

-
-
5000 m2
-
15862905 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom w stanie surowym blisko jeziora Kalwa 27233977 15862905 OPIS NIERUCHOMOŚCILokalizacja:Nieruchomość znajduje się cichej i spokojnej miejscowości Siedliska koło Pasymia. Ta urokliwa wieś położona jest nieopodal lasów Puszczy Napiwodzko - Ramuckiej. Najbliższe jezioro to Kalwa.Budynek:Stan surowy otwarty. Dw...

Siedliska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Pasym)

630 000 PLN (2 480 zł/m2)

5
2
254 m2
2009
15876744 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27550887 15876744 Miło mi przedstawić Państwu ciepły, wolnostojący dom w przyjaznym otoczeniu. Dom posiada 2 kuchnie, dwie łazienki, 4 sypialnie i salon. Istnieje możliwość zamiany na mieszkanie. W skład nieruchomości wchodzą 3 działki o łącznej powierzchni 3348,02 m2...

Siedliska (Siedliska-kolonia) (Małopolskie, gm. Koniusza)

690 000 PLN (3 901 zł/m2)

5
-
176.86 m2
2000
15770676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25560437 15770676 Na sprzedaż wyjątkowa działka nr 3531 o powierzchni 3000 m², położona w malowniczej miejscowości Siedliska, w gminie Ełk, na osiedlu Bajkowym. Działka znajduje się niespełna kilometr od Ełku, w otoczeniu domów jednorodzinnych, co gwarantuj...

Siedliska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

450 000 PLN

-
-
3000 m2
-
15870722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27437912 15870722 Alternatywne Biuro Nieruchomości oferuje Państwu atrakcyjną działkę budowlaną, położoną w malowniczej miejscowości Siedliska, w gminie Kamionka. Oferta dotyczy jednej działki z podziału uwidocznionego na zdjęciu - po więcej szczegół&am...

Siedliska (Lubelskie, gm. Kamionka)

85 000 PLN

-
-
1550 m2
-
15664617 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23558276 15664617 Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro przedstawia na sprzedaż dom jednorodzinny wolnostojący w stanie surowym zamkniętym o powierzchni prawie 200 m2 znajdujący się na płaskiej, ogrodzonej 9 arowej działce w miejscowości Zarzecze. Opis nieruchomości:- p...

Siedliska (Podkarpackie, gm. Lubenia)

590 000 PLN (2 950 zł/m2)

5
2
200 m2
2015
15843701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26811961 15843701 Działka rolna 1,2766 ha – Siedliska, widok na Pasmo BrzankiNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu w okolicy. Z działki rozciągają się piękne, panoramiczne widoki na Pasmo ...

Siedliska (Małopolskie, gm. Tuchów)

121 650 PLN

-
-
12766 m2
-
15849089 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Na sprzedaż drewniany dom na działce 33 ary, Siedliska koło Tuchowa !!! 26958129 15849089 OFERTA BEZ PROWIZJI OD KUPUJACEGO !!! Na sprzedaż drewniany dom o powierzchni ok. 70 m², położony w miejscowości Siedliska, w malowniczej okolicy Pogórza Ciężkowickiego, u podnóża Pasmo Brzanki. Podstawowe informacje: - powierzchnia domu: ok. 70 ...

Siedliska, Siedliska

189 000 PLN (2 700 zł/m2)

2
1
70 m2
-
15818750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26650606 15818750 Działka możliwa do podziału na 4.Szybko urbanizująca się okolica przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną.Działka znajduje się na lekkim wzniesieniu co podnosi jej atrakcyjność.Serdecznie polecam.Poś...

Siedliska (Mazowieckie, gm. Piaseczno)

1 200 000 PLN

-
-
4029 m2
-
15681828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 23864742 15681828 Oferuję na sprzedaż niezabudowaną działkę, położoną w miejscowości Siedliska, zaledwie 3 km od Ełku, na trasie do Oracz. To idealne miejsce dla osób szukających ciszy i spokoju w sąsiedztwie natury, z łatwym dostępem do miasta.Działka o o powierzchni...

Siedliska (Warmińsko-Mazurskie, gm. Ełk)

119 000 PLN

-
-
2240 m2
-