• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sieraków

Znalezionych ofert: 25

15807275 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sieraków Śląski dom z dużą działką 70 a 26364018 15807275 Biuro nieruchomości BMC ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka zlokalizowanego w miejscowości Sieraków Śląski, powiat lubliniecki, przy ul. Długiej.Budynek o powierzchni ok. 95 m² znajduje się w spokojnej okolicy, idealn...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

309 000 PLN (1 392 zł/m2)

4
-
222 m2
1999
15807339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka usługowa,4,9ha przy DK11 blisko S11, 26364086 15807339 Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Sieraków Śląski, gmina Ciasna, powiat lubliniecki.PARAMETRY DZIAŁKI:działka o nieregularnym kształcienumery działek: 556261, 557261, 574264, 607264, 609264, 744264powierzchnia: 49851m2działka nie...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

995 000 PLN

-
-
49851 m2
-
15657671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23429659 15657671 Urokliwe działki budowlane w Sierakowie - o łącznej powierzchni 8980 m² otulone lasem Szukasz miejsca w cichej, zielonej okolicy, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z dostępem do mediów i w otoczeniu natury? Te działki s...

Sieraków (Małopolskie, gm. Dobczyce)

650 000 PLN

-
-
8980 m2
-
15807317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sieraków Śląski bliźniak st. surowy zamknięty 26364053 15807317 Biuro nieruchomości BMC ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży połowy bliźniaka zlokalizowanego w miejscowości Sieraków Śląski, powiat lubliniecki, przy ul. Długiej.Budynek o powierzchni ok. 95 m² znajduje się w spokojnej okolicy, idealn...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

259 000 PLN (1 167 zł/m2)

4
-
222 m2
1999
15661408 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka gospodarstwo 23480552 15661408 Duża działka siedliskowa wraz z gruntem rolnym na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, Sieraków gmina Przyrów. Oferujemy na sprzedaż 3 działki gruntowe o łącznej powierzchni 7,2500 ha Działka siedliskowa nr 417 o po...

Sieraków (Sieraków) (Śląskie, gm. Przyrów)

794 000 PLN

-
-
72500 m2
-
15639592 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 23045561 15639592 Na sprzedaż działka budowlana nr 891 – Sieraków, gm. RadzyminLokalizacja: Sieraków, woj. Mazowieckie Powierzchnia działki: 4622Numer ewidencyjny działki: 891Przeznaczenie w MPZP: B.1.MNe – zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna ekstensywnaNajważniejsze ...

Sieraków (Mazowieckie, gm. Radzymin)

360 000 PLN

-
-
4622 m2
-
15588969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21948984 15588969 Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Sierakowie gmina Radzymin zaledwie kilkanaście kilometrów od Warszawy, w cichej i spokojnej okolicy, idealna pod zabudowę deweloperską.Szczegóły oferty:Powierzchnia działki: 9374 m²Dostęp do wszystkich...

Sieraków (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 390 000 PLN

-
-
9374 m2
-
15665944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23584366 15665944 Na sprzedaż wyjątkowy, nowy dom, położony w cichej i spokojnej okolicy na przedmieściach Radzymina, wokół terenów zielonych oraz domów jednorodzinnych. To idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy i spokoju, jednocześnie z dogodnym dojazdem do W...

Sieraków (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 099 000 PLN (5 636 zł/m2)

6
2
195 m2
2024
15638895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23028584 15638895 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowanego w Sierakowie Śląskim przy ul. Dworcowej. Dom został wybudowany z pustaka, z pokryciem dachowym w postaci dachówki ceramicznej. Powierzchnia ...

Sieraków Śląski (Śląskie, gm. Ciasna)

679 000 PLN (1 892 zł/m2)

6
2
358.9 m2
2024
15472330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 19338858 15472330 Sieraków, gmina Szprotawa, działka rolna, 23800 m2, sprzedaż, 139 000 zł. Na sprzedaż grunt rolny klasy III w miejscowości Sieraków, w gminie Szprotawa, powiat żagański. Działka o płaskim ukształtowaniu terenu, położona w cichej okolicy, dojaz...

Sieraków (Lubuskie, gm. Szprotawa)

139 000 PLN

-
-
23800 m2
-
15733480 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24803101 15733480 Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną działkę budowlaną położoną w miejscowości Sieraków, w gminie Radzymin. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego – z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę mieszk...

Sieraków (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 250 000 PLN

-
-
8500 m2
-
15712281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24419253 15712281 Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni około 200 m², usytuowany na ogrodzonej i starannie zagospodarowanej działce o wielkości 1224 m². Nieruchomość otoczona jest zielenią, co daje poczucie prywatności i komfortu.Dom składa się z dwóch n...

Sieraków (Mazowieckie, gm. Radzymin)

1 365 000 PLN (6 205 zł/m2)

5
-
220 m2
1997