• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sopot

Znalezionych ofert: 134

15711454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24402566 15711454 Unikalna oferta - pół domu 450 m od plaży!Urokliwy,dwurodzinny dom z ca 1906 roku., stojący na ładnej, słonecznej działce , o powierzchni 630m2, w znakomitej lokalizacji , przy spokojnej , jednokierunkowej uliczce Karlikowskiej, ca 450 m do plaży (6 ...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 540 000 PLN (19 744 zł/m2)

3
1
78 m2
1906
15190732 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 12125635 15190732 Absolutny rarytas- unikalna oferta !!!. Najlepsza lokalizacja pasa nadmorskiego Sopotu , mniej niż minuta do plaży , nadmorskich ścieżek spacerowo - rowerowych i przystani rybackiej Magiczne miejsce - Plac Rybaków z zachowanym urokiem i klimatem zwa...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

4 900 000 PLN (37 121 zł/m2)

4
2
132 m2
1914
15813037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wysokie skosy - dodatkowe 20m2 po podłodze 26553779 15813037 Klimatyczne mieszkanie przy Monte Cassino - serce Dolnego SopotuNa sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 40 m² (dodatkowe 20m² dają skosy oraz antresola, łącznie około 60m² powierzchni mieszkalnej), położone w jednej z na...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

998 000 PLN (24 950 zł/m2)

2
1
40 m2
1930
15895142 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27959973 15895142 Na sprzedaż w Sopocie Dolnym przestronne mieszkanie w niskim bloku o powierzchni 68 m²,zaledwie kilka minut od plaży , a jednocześnie na skraju ulicy w cichym zaułku .Mieszkanie usytuowane na 2- im piętrze w bloku 3 -piętrowym z ogrodzonym po...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 199 000 PLN (17 632 zł/m2)

4
1
68 m2
1968
15895379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27962252 15895379 Na sprzedaż przestronne mieszkanie na ulicy Bohaterów Monte Cassino o powierzchni 84 m² z przynależną piwnicą o metrażu 13 m², położone w jednej z najlepszych lokalizacji w mieście. Zaledwie 300 metrów od dworca oraz około 800 metrów od molo, co czyn...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 400 000 PLN (16 667 zł/m2)

2
1
84 m2
1930
15895126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa okolica 4 pok 85m2 SOPOT GÓRNY 27959921 15895126 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.ATUTYNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu w Górnym Sopocie. Funkcjonalny układ 4 pokoi, dwi...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 499 000 PLN (17 635 zł/m2)

4
2
85 m2
1975
15871737 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje AQUARIUS Invest Komfort z halą i komórką 27474905 15871737 *** TYLKO U NAS !!! ***MIESZKANIE: Na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu Aquarius cenionego dewelopera Invest Komfort.W skład mieszkania wchod...

Sopot (Górny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 389 000 PLN (30 867 zł/m2)

2
1
45 m2
2014
15850388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot Dolny 71m2 z podziałem na 3 mieszkania!! 26994623 15850388 Doskonała nieruchomość inwestycyjna z możliwością na 2 niezależne apartamenty lub 3 mikroapartamenty!Świetny układ - blisko plaży - możliwość dodatkowo możliwość adaptacji strychu 40 m2 !MIESZKANIE: Na sprzedaż rozkładowe, przestronne mieszkanie poło...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 300 000 PLN (18 310 zł/m2)

3
1
71 m2
1930
15849228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Elegancki apartament - Sopot Dolny - Blisko plaży! 26962202 15849228 Eleganckie mieszkanie 2-pokojowe w Sopocie Dolny.Doskonała lokalizacja - świetna inwestycja - blisko plaży !MIESZKANIE: Na sprzedaż  w pełni wyposażone oraz eleganckie mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37,30 m2. Jest położone w najbardziej pożądane...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

849 000 PLN (22 946 zł/m2)

2
1
37 m2
1925
14202560 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 wykończone i niezależne mieszkania w Sopocie 57230 14202560 Na sprzedaż urządzone oraz zaprojektowane przez architekta wnętrz dwa dwupokojowe mieszkania w Sopocie. ATUTY:- stały miesięczny dochód wynajmuj z obu mieszkań,- bardzo dobry stan techniczny,- po remoncie kapitalnym kilka lat temu,- klimatyzacja,- wy...

Sopot (Dolny) (Pomorskie, gm. Sopot)

1 130 000 PLN (13 452 zł/m2)

4
2
84 m2
1960
15887474 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Między apartamentem a domem. Morze tuż tuż.. 27784247 15887474 To nie jest zwykłe mieszkanie to coś między apartamentem a domem!Ogromny potencjał aranżacyjny i inwestycyjny zaledwie 8 min od morza!Na sprzedaż przestronne  mieszkanie o powierzchni użytkowej 122,30 m², usytuowane na 1 piętrze kameralnego, przedwoj...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

2 575 000 PLN (18 934 zł/m2)

4
2
136 m2
1939
15723793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sopot | 3 pokoje 87,5 m² | garaż | remont w 2023r. 24638534 15723793 Oferta, którą oglądasz jest dostępna TYLKO W NASZYM BIURZE i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Sopot - ul. 23 MarcaNa sprzedaż mieszkanie 87,5 m² + miejsce postojowe w hali garażowej i komórka lokatorska - po kapitalnym remon...

Sopot (Pomorskie, gm. Sopot)

1 496 000 PLN (17 195 zł/m2)

3
1
87 m2
1998