• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Sosnowiec

Znalezionych ofert: 115

15756653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25258147 15756653 Wnętrze z oddechem.Sercem tego mieszkania jest przestrzeń, której na próżno szukać w nowym budownictwie. Salon (ponad 20 m²) jest ustawny i pełen światła dzięki dużemu oknu balkonowemu. Dwie sypialnie to prawdziwy ewenement; mają odpowiednio ok. 16 ...

Sosnowiec (Pogoń), gen. Stefana Grota-Roweckiego

399 999 PLN (5 873 zł/m2)

3
1
68.11 m2
1957
15785414 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25879261 15785414 Szukasz mieszkania z potencjałem w świetnej lokalizacji? Ta nieruchomość to idealna propozycja dla rodziny, pary lub inwestora! Na sprzedaż ustawne i jasne mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na 7. piętrze w zadbanym budynku z windą na spokojnym...

Sosnowiec, Kaliska

369 000 PLN (6 049 zł/m2)

3
1
61 m2
-
15894761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2-pokojowe mieszkanie z balkonem. 27948623 15894761 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania z balkonem. Lokal o powierzchni 47,81 m², położony na 4. piętrze w niskim bloku przy ul. Lubelska 20 w Sosnowcu. Ściany w mieszkaniu zostały odświeżone. Lokal jest gotowy do zami...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

350 000 PLN (7 447 zł/m2)

2
1
47 m2
1977
15863491 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250377 15863491 Przedmiotem sprzedaży jest działka o nr ewid. 5742 o powierzchni 1700 m2 (0,1700 ha), zlokalizowana w Sosnowcu, dzielnica Milowice, przy ulicy Brynicznej. Kształt działki jest nieregularny. Nieruchomość ta jest częściowo ogrodzona metalowy...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

234 000 PLN (138 zł/m2)

-
-
1700 m2
-
15863435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27248698 15863435 Działka oznaczona numerem geodezyjnym 60473 dla której ustanowiona jest księga wieczysta nr KA1S000274864 położona jest w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich. Działka kształtem zbliżona jest do prostokąta. Działka zl...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

177 000 PLN (188 zł/m2)

-
-
940 m2
-
15777248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 25733155 15777248 Nieruchomość obejmuje działkę gruntu numer 28822 o powierzchni 0,5863 ha. Nieruchomość ma kształt nieregularny, wydłużony. Nieruchomość utwardzona nawierzchnią asfaltową. Nieruchomość wykorzystywana jako fragment drogi dojazdowej. Teren pła...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

957 000 PLN (163 zł/m2)

-
-
5863 m2
-
15863485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250380 15863485 Na nieruchomość składa się 10 pojedynczych działek położonych w Sosnowcu przy ul. Lenartowicza. Nieruchomości mają kształt nieregularny i stanowią teren zagospodarowany jako zieleń urządzona towarzysząca zabudowie mieszkaniowej wielorodzin...

Sosnowiec (Zagórze) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

2 089 300 PLN (62 zł/m2)

-
-
33781 m2
-
15863492 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250379 15863492 Nieruchomość obejmująca działki gruntu o nr 256532, 256533, 279333 ma nieregularny kształt, posiada możliwość dostępu do uzbrojenia terenu w postaci wodociągu, kanalizacji, sieci energetycznej, teletechnicznej. Przez teren nieruchomości prz...

Sosnowiec (Porąbka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

707 000 PLN (49 zł/m2)

-
-
14297 m2
-
15863483 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250376 15863483 Działka o nr 126714 położona jest w obrębie Klimontów, w mieście Sosnowiec, przy ulicy Dobrzańskiego. Nieruchomość ma kształt zbliżony do litery L. Teren działki płaski. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

1 568 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
9748 m2
-
15889584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27854580 15889584 Nieruchomość stanowi działkę gruntu oznaczoną numerem geodezyjnym 7114, położoną w obrębie ewidencyjnym 0009 - Milowice, o powierzchni 445 m², zlokalizowaną w Sosnowcu w rejonie ulicy Przygranicznej. Działka ma kształt regularny. Powierzchn...

Sosnowiec (Milowice) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

50 730 PLN (114 zł/m2)

-
-
445 m2
-
15863490 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250385 15863490 Przedmiotem wyceny jest nieruchomość składająca się z działki ewidencyjnej nr 30681 o powierzchni 822 m2 (0,0822 ha), obręb nr 0012, 12, nr inw. 5045250, zlokalizowana w Sosnowcu, w rejonie ulic Wojska Polskiego - Orląt Lwowskich. Nieruchom...

Sosnowiec (Niwka) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

168 000 PLN (204 zł/m2)

-
-
822 m2
-
15863482 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27250378 15863482 Nieruchomość ma kształt regularny. Teren działki płaski, jednakże pomiędzy ulicą Majora Henryka Hubala Dobrzańskiego a powierzchnią działki występuje różnica poziomów. Działka porośnięta jest licznie nieuporządkowaną roślinnością wysoką i ś...

Sosnowiec (Klimontów) (Śląskie, gm. Sosnowiec)

578 000 PLN (161 zł/m2)

-
-
3589 m2
-