• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Żelechowa

Znalezionych ofert: 26

15793558 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041875 15793558 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15793565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26041922 15793565 !! UWAGA- NOWA CENA !!obniżka o 50 000 złW ofercie na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,54 m², położone w atrakcyjnej i spokojnej części Warszewa (Szczecin Lewobrzeże) przy ul. Flaminga. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nisk...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

749 000 PLN (11 976 zł/m2)

3
1
62.54 m2
2022
15821317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26610507 15821317 Na sprzedaż przestronne i słoneczne 3 pokoje z balkonem o powierzchni 67.10 m2 na parterze niskiego bloku położonego na skarpie.Z uwagi na ukształtowanie terenu mieszkanie znajduje się na parterze (wchodząc z klatki schodowej), jednak od strony bal...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (10 510 zł/m2)

3
1
64.7 m2
2004
15822895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26614647 15822895 Przestronne i ciche trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż!Nieruchomość o powierzchni użytkowej 57,7 m2, która dzięki niewielkim skosom zapewnia w praktyce prawie 70 m2 powierzchni całkowitej.Mieszkanie składa się z :- salonu z otwartą kuchnią- sypialni...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

549 000 PLN (9 515 zł/m2)

3
1
57.7 m2
1992
15739015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24917374 15739015 Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 1571 m², położona w cichej części Szczecina – Żelechowa, przy ul. Nehringa. Działka ma nieregularny kształt, z dobrym dojazdem drogą utwardzoną. Teren jest uzbrojony – w granicy działki dostępn...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

270 000 PLN

-
-
1571 m2
-
15738969 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24917082 15738969 Na sprzedaż działka gruntowa niezabudowana o powierzchni 1571 m², położona w cichej części Szczecina – Żelechowa, przy ul. Nehringa. Działka ma nieregularny kształt, z dobrym dojazdem drogą utwardzoną. Teren jest uzbrojony – w granicy działki dostępn...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

270 000 PLN

-
-
1571 m2
-
15883032 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27673294 15883032 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ !!!Polecam jasne mieszkanie w dobrej dzielnicy Szczecina -Żelechowa. Powierzchnia 39 mkw w skład którego wchodzą 2 pokoje , z większego wyjście na balkon, kuchnia połączona z łazienką, gdzie mamy okno do łazienki wejście przez k...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

288 000 PLN (7 385 zł/m2)

2
-
39 m2
1950
15882768 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673323 15882768 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż mieszkanie o pow. użytkowej 59,17 m2 (całk. około 77 m2), dobrze doświetlone o funkcjonalnym układzie. Dzięki skosom wnętrze ma niepowtarzalny charakter, a liczne okna (7 – w tym 4 od strony poł...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

449 000 PLN (7 588 zł/m2)

3
1
59.17 m2
1994
15883585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675276 15883585 Oferta sprzedaży jest czteropokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji .Pełna infrastruktura w zasięgu ręki .Niedaleko Staw Brodowski ,Fabryka wody .Nieruchomość w stanie deweloperskim .Wykończ według swojego projektu.Na całkowitą powierzchnię wcho...

Szczecin (Żelechowa), Maksymiliana Golisza

706 968 PLN (10 800 zł/m2)

4
1
65.46 m2
2024
15729405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24761577 15729405 Uwaga: możliwość zamiany na mieszkanie dwupokojoweLokalizacja: Szczecin Żelechowa, ul. Róży Polnej – spokojna, kameralna uliczka, sprzyjająca relaksowi i komfortowemu życiu. Charakterystyka nieruchomości: Piętro domu ze wspólnym wejściem. Powi...

Szczecin (Żelechowa), Róży Polnej

700 000 PLN (9 102 zł/m2)

3
1
76.91 m2
1930
15883086 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27673668 15883086 Oferujemy na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 53,6 m², zlokalizowane w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym w dzielnicy Żelechowa w Szczecinie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym z którego jest także wyjście d...

Szczecin (Żelechowa) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

724 000 PLN (13 507 zł/m2)

3
1
53.6 m2
2024
15814506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27671076 15814506 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone na 4. piętrze w zadbanym budynku, w otoczeniu zieleni. Lokal składa się z 5 ustawnych, niezależnych pokoi, co zapewnia komfort zarówno rodzinie, jak i osobom poszukując...

Szczecin (Żelechowa), Kormoranów

760 000 PLN (9 178 zł/m2)

5
1
82.81 m2
1984