• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Gumieńce

Znalezionych ofert: 86

15502849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19984745 15502849 Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni ok. 50m2 oraz dodatkowa powierzchnia to duży balkon z wyjściem z salonu oraz sypialni!Mieszkanie jest położone na 6 piętrze w nowowybudowanym budynku przy ul. Bronowickiej w Szczecinie.Doskonała lokaliz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

769 000 PLN (15 694 zł/m2)

2
-
49 m2
2022
13322237 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 88236 13322237 Mieszkanie na chwilę obecną doskonałe pod inwestycję-obecnie jest wynajęte do końca sierpnia 2023r lub może zostać zakupione( czerpać dochody) i wydanie koniec sierpnia 2023r.Gorąco zapraszam do zapoznania się z ofertą, która zaspokoi potrzeby najbar...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

529 000 PLN (15 114 zł/m2)

2
1
35 m2
2018
15829886 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26651940 15829886 Na sprzedaż polecają się dwa miejsca w hali garażowej w budynku przy ul. Kwiatkowskiego 12 (Osiedle Nowa Cukrownia). Miejsca oznaczone numerami 3 i 4 z wygodnym i szerokim wjazdem. Brama na pilota.Przy zakupie jednego miejsca cena 59 000 złPrzy zakup...

Szczecin (Gumieńce), Eugeniusza Kwiatkowskiego

59 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
16 m2
2000
15805960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319399 15805960 SPÓŁDZIELCZE WŁASNOŚCIOWE PRAWO DO LOKALU Z KW !!!Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania na Gumieńcach przy Jeziorku Słonecznym. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z 2000 r. Składa się z przedpokoju...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (9 282 zł/m2)

2
1
37.6 m2
2000
15827093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26600740 15827093 Do sprzedania bardzo słoneczne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie (salon z aneksem + dwie ustawne sypialnie) na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2019 r. z windą.Do lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym (wliczone w cenę). To idea...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

820 000 PLN (12 650 zł/m2)

3
-
64.82 m2
2019
15828124 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26590994 15828124 Planujesz skredytować tę nieruchomość – zadzwoń.Dom jednorodzinny na Gumieńcach wybudowany w 1968r., od początku w rękach jednej rodziny.Wolnostojący dom 3 kondygnacyjny, podpiwniczony w idealnej lokalizacji, z ogromnym potencjałem na stworzenie mini...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

890 000 PLN (4 541 zł/m2)

7
2
196 m2
1968
15827853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26589167 15827853 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń. Oferta sprzedaży – Szczecin Funkcjonalne, dobrze rozplanowane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 76,9m2 zlokalizowane na pierwszym piętrze w budynku wielorodzinnym. Układ funkcjonalny: Przestro...

Szczecin (Gumieńce), Ostrobramska

690 000 PLN (8 973 zł/m2)

3
1
76.9 m2
2004
15775846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 25687038 15775846 Działka budowlana o powierzchni 1293 m2 położona na Gumieńcach w Szczecinie. Powierzchnia PUM 1050 m2. Dla działki obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. W trakcie załatwiania pozwolenia na budowę. 1. Przeznaczenie terenu: zabudo...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 750 000 PLN (1 353 zł/m2)

-
-
1293 m2
-
15589385 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21957848 15589385 Nieruchomość położona w cichej i spokojnej części Gumieniec w bloku z 2005 roku. Trzy pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 125 m2 i przynależnym miejscem postojowym.W pełni rozkładowe. Z ustawnego salonu wyjście na ogródek z tarasem od stron...

Szczecin (Gumieńce), Poronińska

875 000 PLN (11 093 zł/m2)

3
1
78.88 m2
2005
15814788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26626816 15814788 Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo interesujący dom 139m², 4pokojowy w zabudowie szeregowej, znajdujący się na Gumieńcach.Do nieruchomości przynależy ogród z tarasem, idealny do wypoczynku na świeżym powietrzu, oraz garaż z automatyczną bra...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 399 000 PLN (10 065 zł/m2)

4
1
139 m2
2025
15314647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 15564996 15314647 Na sprzedaż 3 miejsca parkingowe zlokalizowane na dzielnicy Gumieńce przy ulicy Kazimierskiej.Miejsca postojowe znajdują się na terenie za szlabanem, co zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort użytkowania.Każde miejsce posiada osobną księgę wieczys...

Szczecin (Gumieńce), Kazimierska

33 000 PLN (2 750 zł/m2)

-
-
12 m2
-
15797495 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26147557 15797495 Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3- pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej dzielnicy Gumieńce. Na powierzchnię 76.5m2 składają się:- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Pokój- Łazienka z wanną oraz prysznicem- Korytarz Ogrzewanie oraz...

Szczecin (Gumieńce) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

879 000 PLN (11 490 zł/m2)

3
1
76.5 m2
2017