• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Pogodno

Znalezionych ofert: 75

15711040 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24390947 15711040 W ofercie sprzedaży nietuzinkowe 2 poziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy ul. Wojska Polskiego.Mieszkanie składa się: Na I poziomie Z dużego salonu z aneksem kuchennym, oraz małej łazienki z wc. W salonie na podłodze panele, ściany wygładzo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

899 000 PLN (10 310 zł/m2)

3
2
87.2 m2
2002
15891425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27897065 15891425 Na sprzedaż dom jednorodzinny zlokalizowany w najbardziej pożądanej i prestiżowej dzielnicy Szczecina – Pogodno. Dzielnicę tą charakteryzuje bogata infrastruktura, wiele terenów zielonych (parki, skwery), punkty użyteczności publicznej, bliski dos...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 729 000 PLN (4 549 zł/m2)

12
3
380.11 m2
1980
15885236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27721012 15885236 Na granicy Pogodna i Śródmieścia 4 pokojowe mieszkanie 78,17 m2 położone na III piętrze budynku IV piętrowym z cegły. Piechotą kilka minut do Jasnych Błoni, blisko komunikacja miejska. Ładny widok z okien. Instalacje elektryczne wymienione, okna trzy...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

650 000 PLN (8 315 zł/m2)

4
1
78.17 m2
1940
15882672 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27672696 15882672 Lokalizacja ma znaczenie, dlatego nie rezygnuj z komfortu i zamieszkaj na Szczecińskim Pogodnie! Wszędzie blisko, szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej, szybki dojazd do centrum miasta oraz na obrzeża, a jednocześnie cisza i s...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

839 000 PLN (11 470 zł/m2)

3
-
73.15 m2
2019
15627141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22773558 15627141 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15506952 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20090352 15506952 Oferuję Państwu nieruchomość do remontu o powierzchni 60 metrów kwadratowych. To przestronne mieszkanie składające się z dwóch pokoi, które zapewni przyszłym właścicielom mnóstwo przestrzeni do aranżacji według własnych preferencji.Jasność i przestrz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

470 000 PLN (7 966 zł/m2)

2
-
59 m2
1945
15882914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673305 15882914 Wyjątkowy dom w sercu starego Pogodna z ogrodem, tarasami oraz dodatkowym budynkiem przynoszącym stały dochód Na sprzedaż stylowy, secesyjny dom z lat 20. XX wieku o powierzchni użytkowej ok. 160 m², położony przy klimatycznej, brukowanej uli...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 250 000 PLN (12 500 zł/m2)

8
-
260 m2
1920
15883027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27673277 15883027 Dom wolnostojący w centrum Pogodna. Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Pogodna, przy cichej drodze dojazdowej, ok. 50 m od ul. Mickiewicza i Ryneczku Pogodno. Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oraz wszystkich codziennych udogodnień dzielni...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 600 000 PLN (4 737 zł/m2)

6
2
337.8 m2
1970
15810675 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26415847 15810675 Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą – Pogodno, ul. Reduty OrdonaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,23 m², położone w niskim bloku z 1995r. (budynek z cegły z termoizolacją) - na jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczeci...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (11 656 zł/m2)

1
1
34.23 m2
1995
15791273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25989167 15791273 Stare Pogodno – 3 pokoje, garaż pod budynkiem, piwnica Idealne również pod działalność!Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym i zielonym Starym Pogodnie. Nieruchomość znajduje się na parterze niskiego bloku z cegły.✅...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

678 000 PLN (9 798 zł/m2)

3
1
69.2 m2
1995
15882713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27673164 15882713 Na sprzedaż wyjątkowe dwupoziomowe mieszkanie - położone w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Szczecin Pogodno.Nieruchomość znajduje się w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej i posiada niezależne wejście, co zapewnia komfort oraz prywatność p...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 190 000 PLN (15 699 zł/m2)

4
1
75.8 m2
1970
15883630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675350 15883630 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą domu na Pogodnie. Nieruchomość 3-kondygnacyjna o łącznej powierzchni 320 m2. Budynek w zabudowie bliźniaczej, usytuowany na działce o powierzchni 360 m2. Stan techniczny i standard wykończenia domu bardz...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 770 000 PLN (8 656 zł/m2)

6
2
320 m2
2019