• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin Stołczyn

Znalezionych ofert: 21

15387665 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17416396 15387665 Zabudowa Zespołów Budynków Mieszkalnych Wielorodzinnych Z Garażami PodziemnymiATUTY:- Doskonała lokalizacja działki inwestycyjnej w Szczecinie,- Budowa Centrum Handlowego w Stołcznie,- Niesamowite widoki m.in. na Jezioro Dąbie,- Przyszłościowo, szybk...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

6 400 000 PLN

-
-
17829 m2
-
15552095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 21006467 15552095 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Wśród ciszy i spokoju, z pięknym widokiem na rozlewiska Odry oraz jezioro Dąbie. Działka należy do kompleksu Bajkowe Wzgórze, co idealnie oddaje panujący tam klimat. Działka leżąca na terenach obowiązują...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

399 000 PLN (499 zł/m2)

-
-
800 m2
-
13587796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 16961 13587796 Teren budowlany o powierzchni 4740 m2 z wydanymi warunkami zabudowy , projektem budowlanym 4 budynków jednoklatkowych- po 6 lokali mieszkalnych na każdej kondygnacji, garaże w części podziemnej, 3 kondygnacje mieszkalne + kondygnacja strychowa łącz...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

3 318 000 PLN (700 zł/m2)

-
-
4740 m2
-
15725970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24690479 15725970 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę w zielonej części osiedla StołczynNa sprzedaż mieszkanie w kamienicy, położone w spokojnej okolicy Lokal o funkcjonalnym układzie: dwa pokoje (z możliwością połączenia), kuchnia, oddzielna łazienka z wannąko...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

212 900 PLN (5 833 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15742849 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25000500 15742849 Bardzo ładny dom do sprzedaży w malowniczej okolicy z pięknym widokiem. Dom został wybudowany w 1989 r. , a kapitalny remont przeszedł w 2007 r. ( wymianie poddano: instalację wodną-gazową, elektryczną oraz tynki). Nieruchomość składa się z salonu ...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

790 000 PLN (5 838 zł/m2)

4
1
135.32 m2
1989
15808428 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26391755 15808428 Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego i jasnego mieszkania w kamienicy Nad Odrą (Stołczyn) z bardzo dużym potencjałem. Kilka lat temu wymieniona została instalacja elektryczna i hydraulika, łazienka i kuchnia także są po remoncie. Okna PCV w b...

Szczecin (Stołczyn), Nad Odrą

319 000 PLN (4 832 zł/m2)

3
1
66.02 m2
1930
15705185 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24276322 15705185 Gotowiec inwestycyjny !Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 3778 m².LokalizacjaNieruchomość położona w Szczecinie - Skolwinie vis a vis przystani jachtowej z widokiem na Odrę, 5 km od Polic.Działka posiada decyzję o warunkach zabudowy:- 3 budy...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

2 000 000 PLN (529 zł/m2)

-
-
3778 m2
-
15803648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26299896 15803648 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu o powierzchni 36,5 m². Spółdzielcze własnościowe prawo - możliwość zakupu przez osoby spoza UE.Znajduje się na parterze w dzielnicy Stołczyn.dwa pokoje,kuchnia,oddzielna łazienka z wanną,koryta...

Szczecin (Stołczyn), Kościelna

187 000 PLN (5 123 zł/m2)

2
1
36.5 m2
1930
15621602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22629569 15621602 Budynek ogrzewany jest gazem miejskim, co jest ekonomicznym i wygodnym rozwiązaniem zapewniającym ciepło w chłodne dni. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia działki położonej naprzeciwko, co daje unikalną szansę na stworzenie własnego, przytul...

Szczecin (Stołczyn) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

365 000 PLN (9 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1920