• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecin

Znalezionych ofert: 1 339

15894417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27942009 15894417 Kawalerka w centrum na al.Piastów przy Wydziale Budownictwa i Architektury.Na 25,00 metrów powierzchni użytkowej składa się salon , aneks kuchenny ,łazienka z prysznicem i toaletą .Świetna oferta zarówno jako inwestycja jak i pierwsze mieszkanie ....

Szczecin (Centrum) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

299 000 PLN (11 960 zł/m2)

1
-
25 m2
1930
15883475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27675121 15883475 Stare Miasto w Szczecinie. Wyjątkowa oferta sprzedaży trzypokojowego mieszkania o pow. 61,62 m2 położonego w okolicach Placu Orła Białego. To rzadka i prestiżowa lokalizacja, która łączy historyczny klimat z pełną infrastrukturą miejską. Oferta dostę...

Szczecin (Stare miasto) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

639 000 PLN (10 370 zł/m2)

3
1
61.62 m2
1960
15891133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27889511 15891133 Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Os. Książąt Pomorskich, ul. Łucznicza. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,10 m², położone na 6 piętrze zadbanego, ocieplonego budynku na spokojnym i zielonym Osiedlu Książąt Pom...

Szczecin (Niebuszewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

559 000 PLN (11 868 zł/m2)

2
1
47.1 m2
1980
15883602 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27675322 15883602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Szczecina – Pogodno. To propozycja dla osób poszukujących nieruchomości z charakterem, w spokojnej i zielo...

Szczecin (Pogodno) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

1 990 000 PLN (9 476 zł/m2)

7
2
210 m2
1920
15787544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25930780 15787544 Starannie wykończone mieszkanie trzypokojowe o łącznej powierzchni 73,22 m2 z balkonem od strony zachodniej i piwnicą przy ul. Kasprzaka.Oferta na Wyłączność.Forma własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego. Ogrzewanie miejskie...

Szczecin (Świerczewo) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

680 000 PLN (9 287 zł/m2)

3
1
73.22 m2
1994
15776709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716241 15776709 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15776699 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716220 15776699 Na sprzedaż apartament położony w centrum Szczecina przy ulicy Monte Casino. Budynek z roku 2015 z garażem podziemnym.. Dla kogoLokal nadaje się idealnie dla osób dla których bliskość centrum miasta ma znaczenie, ponieważ do ścisłego centrum moż...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

999 000 PLN (11 757 zł/m2)

3
-
84.97 m2
2015
15719286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564606 15719286 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15719331 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24564626 15719331 Na sprzedaż: komfortowe 2-pokojowe mieszkanie na Pomorzanach, ul. 9 Maja – 479.000 złZ przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży przestronnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m², położonego na 3 piętrze w spokojnej i zielonej części Pomor...

Szczecin (Pomorzany) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

479 000 PLN (9 979 zł/m2)

2
1
48 m2
1980
15886627 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27762888 15886627 Oferuję na sprzedaż duże, słoneczne, jasne mieszkanie w jednej z najpiękniejszych, zielonych dzielnic Szczecina tuż przy JASNYCH BŁONIACH w zacisznej, bocznej uliczce. Mieszkanie posiada wyjątkowy, a zarazem ciekawy układ pomieszczeń z widokiem na tr...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

729 000 PLN (11 240 zł/m2)

3
1
64.86 m2
1940
15889598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27855443 15889598 Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w cichej i zielonej okolicy Szczecina, przy ul. Floriana Szarego w Podjuchach. To idealna propozycja dla rodzin oraz osób poszukujących spokoju, a jednocześnie dobrej komunikacji z centrum miasta oraz inwes...

Szczecin (Podjuchy) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

349 000 PLN (5 736 zł/m2)

3
1
60.84 m2
1934
15894621 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946540 15894621 Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56,96 m2, położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina. Mieszkanie przeszło generalny remont. Forma Własności - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu - możliwość zakupu p...

Szczecin (Śródmieście) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecin)

619 900 PLN (10 883 zł/m2)

3
1
56.96 m2
1970