• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szczecinek

Znalezionych ofert: 69

15872727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27500523 15872727 Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 32,6 m², położone na drugim piętrze w zadbanym budynku, przy ulicy Chełmińskiej- w spokojnej i estetycznej okolicy, z dogodnym dostępem do centrum Szczecinka.Lokal składa się z:przedpokoju,łazienki,sypia...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

175 000 PLN (5 469 zł/m2)

2
1
32 m2
1980
15065378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 8824272 15065378 Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego o powierzchni 723,86 m2. Przedmiotowy lokal zlokalizowany jest w Szczecinku w ś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

2 220 000 PLN (3 071 zł/m2)

11
-
723 m2
1992
15861692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27210515 15861692 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61 m², położone na parterze idealne dla rodzin, osób starszych lub jako inwestycja pod wynajem.Lokal przeszedł remont, dzięki czemu jest gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów finansowych. Mieszkanie skł...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

426 000 PLN (7 100 zł/m2)

3
1
60 m2
1980
15666133 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23584780 15666133 Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą przestronnego mieszkania położonego w centrum Szczecinka przy ulicy Bolesława Limanowskiego - blisko jeziora, przystani wodnej oraz szkoły muzycznej usytuowanej w jednym z ciekawszych architektonicznie ob...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

450 000 PLN (3 913 zł/m2)

3
1
115 m2
1936
15827812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26633336 15827812 W tym mieszkaniu poczujesz się jak w domu jednorodzinnym!Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135,10 m2, zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Kopernika. To doskonała propozycja dla osób, które szukają przestrzeni, pr...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

548 000 PLN (4 059 zł/m2)

5
2
135 m2
2006
15866396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27320654 15866396 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 59,30 m2 zlokalizowane jest na III piętrze w budynku, położonym przy ulicy Warcisława IV w Szczecinku.Doskonała lokalizacja blisko centrum miasta ! Jezioro i Park zaledwie kilka minut spacerem.W pobliżu mieszkania...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

390 000 PLN (6 610 zł/m2)

3
1
59 m2
1979
15418911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 18104929 15418911 OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆMamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową posiadłość w rewelacyjnej cenie, położoną w urokliwej wsi Rakowo położonej nieopodal jeziora Rakowo, Komorze i Lubicko Wielkie w otoczeniu pięknych lasów.Na nieruchomość składa się re...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

1 990 000 PLN (4 639 zł/m2)

8
3
429 m2
2013
15866398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27320655 15866398 Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze ! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika.Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona z nowymi sprzętami AGD, szafki z podświetleniem ledowym - gotowa do u...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

495 000 PLN (6 600 zł/m2)

4
1
75 m2
1979
15887894 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27796863 15887894 Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070 m², położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Szczecinka. Działka znajduje się w kompleksie nowo powstającej zabudowy jednorodzinnej, gdzie już rozpoczęły się pierwsze budowy domków, co ś...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

96 900 PLN

-
-
1070 m2
-
15883543 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27675232 15883543 Prezentujemy wyjątkowe, 45,5- metrowe mieszkanie w odnowionej kamienicy, gdzie historyczna dusza budynku spotyka się z nowoczesnym designem. To idealna propozycja dla wymagającego singla, pary lub jako bezpieczna lokata kapitału.Najważniejsze atuty:S...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

343 000 PLN (7 533 zł/m2)

2
1
45.53 m2
1929
15620322 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 22601370 15620322 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNIEPOWTARZALNA OKAZJA !!!Marcelin, gm. Szczecinek – wyjątkowe miejsce na Twój domNa sprzedaż dostępny jest kompleks starannie wydzielonych działek budowlanych w jednym z najspokojniejszych i najbardziej ma...

Szczecinek (Szczecinek) (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

77 000 PLN (109 zł/m2)

-
-
707 m2
-
15667294 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23597219 15667294 W sprzedaży kawalerka o powierzchni 28 m2, położona w malowniczym Szczecinku. To idealna propozycja dla osób szukających mieszkania w bliskim sąsiedztwie natury, z dostępem do parku i jeziora. Mieszkanie składa się z  pokoju, kuchni oraz łazienki. Je...

Szczecinek (Zachodniopomorskie, gm. Szczecinek)

119 000 PLN (4 250 zł/m2)

1
1
28 m2
-