• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Szklarska Poręba

Znalezionych ofert: 79

15503789 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20006012 15503789 Apartamentowiec w Górach Karkonoskich! Szklarska Poręba, a w okolicy Wodospad Kamieńczyka, Wodospad Szklarki, Krucze Skały, oto atrybuty tej miejscowości. Działka o pow. ponad 0,5ha, zabudowana dwoma budynkami, jeden o pow. użytkowej 240m2, drugi o p...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

9 000 000 PLN (4 787 zł/m2)

12
-
1880 m2
1900
15508308 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament wykończony pod klucz ! Zakochaj się 20114700 15508308 Zapraszam do kontaktu!!!Roma Deka .Specjalista ds. sprzedaży.tel. 508-332-248APARTAMENT WYKOŃCZONY POD KLUCZ! DLA OSÓB ZAI NTERESOWANYCH PRZESYŁAMY FILMY Z APARTAMENTU PO WYKOŃCZENIU. Przedstawiam państwu ofertę sprzedaży apartamentu znajdującego się...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

799 500 PLN (20 500 zł/m2)

2
1
39 m2
2021
15494001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 19797944 15494001 Polecamy ofertę sprzedaży kompleksu dwóch działek o łącznej powierzchni 1073m2 w miejscowości Szklarska Poręba - Biała dolina Działka z przeznaczeniem w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego, pod zabudowę wolnostojącą jednorodzinną.Teren...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

699 000 PLN

-
-
1073 m2
-
15807020 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359711 15807020 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813126 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557616 15813126 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

460 320 PLN (10 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15812661 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26543514 15812661 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

417 335 PLN (9 705 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15813117 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26557611 15813117 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

442 382 PLN (11 956 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15818450 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649467 15818450 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

356 155 PLN (9 626 zł/m2)

2
1
37 m2
2025
15813119 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26557619 15813119 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

640 640 PLN (11 046 zł/m2)

3
1
58 m2
2025
15807018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26359709 15807018 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

353 535 PLN (10 713 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15803344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26292890 15803344 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

461 265 PLN (10 727 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15802770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26277727 15802770 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz inwestycję.Nowa inwestycja w jednej z najbardziej malowniczych...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

396 060 PLN (11 649 zł/m2)

1
1
34 m2
2025