• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Tarnowskie Góry Tarnowskie Góry

Znalezionych ofert: 106

15840049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26764929 15840049 ZAREZERWOWANE!!Na sprzedaż nowoczesny dom piętrowy z 2020 roku, położony na działce o powierzchni 613m2,w spokojnej i zielonej części Tarnowskich Gór na ulicy Cytrynowej. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 154 m² idealna dla rodziny ceniącej przes...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 090 000 PLN (6 412 zł/m2)

4
2
170 m2
2020
15568489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21525991 15568489 Kupujący nie płaci prowizji ani podatku PCC 2%!!!!Mamy przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży domu w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji Tarnowskich Gór.Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta pozostając usytuowanym w spokojn...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

990 000 PLN (5 928 zł/m2)

5
2
167 m2
2025
15582153 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21818003 15582153 Komfortowy dom jednorodzinny w spokojnej okolicy Rybna Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony dom jednorodzinny, wybudowany w 2014 roku, zlokalizowany w cichej i zielonej okolicy w pobliżu Parku w Rybnej. Doskonała lokalizacja zapewnia szybki do...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

1 499 000 PLN (6 246 zł/m2)

5
2
240 m2
2014
15867477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27347095 15867477 Na sprzedaż mieszkanie w jednej z bardziej lubianych lokalizacji na osiedlu Przyjaźń w Tarnowskich Górach. Układ lokalu o pow. 50,71 m2 obejmuje dwa ustawne pokoje w tym salon z balkonem, oddzielną kuchnię oraz łazienkę. Mieszkanie gotowe do wprowa...

Tarnowskie Góry (Stare tarnowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

349 000 PLN (6 882 zł/m2)

2
1
50.71 m2
-
15886828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27768408 15886828 Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 76,50 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze - w piętrowym apartamentowcu. W cenie nieruchomoś...

Tarnowskie Góry (Repty) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

519 000 PLN (6 829 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15886847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27769812 15886847 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w samym centrum miasta - zaledwie 3 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. ...

Tarnowskie Góry (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

369 000 PLN (7 235 zł/m2)

2
-
51 m2
-
15884918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27714678 15884918 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m² z balkonem i piwnicą - słoneczne, z widokiem na zieleń w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 2. pięt...

Tarnowskie Góry (Śródmieście) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

289 000 PLN (6 422 zł/m2)

2
-
45 m2
-
15722164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24616862 15722164 Wysoka jakość wykończenia - apartament pod klucz Opatowice KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC!!! BEZCZYNSZOWE!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!! Do sprzedania nowe, wykończone mieszkanie w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkan...

Tarnowskie Góry (Opatowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

815 000 PLN (9 588 zł/m2)

3
-
85 m2
2025
15883372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27675041 15883372 Zarząd Nieruchomości Tarnogórskich Sp. z o.o. ogłasza przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej położonej w Tarnowskich Górach przy ulicy Zagórskiej 84 1. Ozna...

Tarnowskie Góry (Tarnowskie góry) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 100 000 PLN

-
-
5026 m2
-
15722150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24616864 15722150 NOWE MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM LUB BALKONEM! STAN DEWELOPERSKI! 2 WINDY! PARKING PODZIEMNY I NAZIEMNY! ŚCISŁE CENTRUM! Do sprzedania mieszkania o powierzchni OD 28,77 m2 DO 92,83 m2, usytuowane w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Nowy blok jest w trak...

325 275 PLN (7 565 zł/m2)

1
-
43 m2
-
15722370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24616704 15722370 Na sprzedaż działka budowlana w bardzo dobrej lokalizacji ! Teren o powierzchni 7810 m2 idealnie nadający się pod zabudowę wielorodzinną. Nieruchomość znajduje się w Tarnowskich Górach dzielnica Lasowice. Media - prąd, woda, gaz, ka...

Tarnowskie Góry (Lasowice) (Śląskie, gm. Tarnowskie Góry)

2 967 800 PLN

-
-
7810 m2
-
15722344 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24616892 15722344 NOWE MIESZKANIA Z OGRÓDKIEM LUB BALKONEM! STAN DEWELOPERSKI! 2 WINDY! PARKING PODZIEMNY I NAZIEMNY! ŚCISŁE CENTRUM! Do sprzedania mieszkania o powierzchni OD 28,77 m2 DO 92,83 m2, usytuowane w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. Nowy blok jest w trak...

513 552 PLN (7 901 zł/m2)

2
-
65 m2
-