• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Władysławowo

Znalezionych ofert: 113

15670715 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna z funkcjonującym biznesem! 23655122 15670715 Na sprzedaż działka inwestycyjna z funkcjonującym biznesem - Rozewie, ul. Żurawia - 960 m², 5 domków holenderskich!Lokalizacja: Rozewie, ul. ŻurawiaPowierzchnia działki: 960 m²Zabudowa: 5 domków holenderskich - wynajem sezonowyMPZP:  działka objęta m...

Władysławowo (Rozewie) (Pomorskie, gm. Władysławowo)

949 000 PLN

-
-
960 m2
-
15648046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Władysławowo Kompleks 5 domów 23246272 15648046 HOT OFERTA TYLKO W PEPPER HOUSE!!Wyjątkowa nieruchomość inwestycyjna nad Bałtykiem - WładysławowoZ przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży kompleksu mieszkalno-wypoczynkowego położonego w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji polskie...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 490 000 PLN (6 225 zł/m2)

12
-
400 m2
-
12523750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20572 12523750 Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala TV, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca parkingowe(5 miejsc) oraz plac zabaw dla gości. Pensjona...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 140 000 PLN (2 850 zł/m2)

12
-
400 m2
1988
12387347 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20573 12387347 Pensjonat(rok budowy 1988r) w centrum Władysławowa, 11 pokoi(2,3,4 osobowych z łazienkami), sala TV, kuchnia dla gości, oddzielne mieszkanie 40m2(2 pokoje+kuchnia, łazienka). Na posesji miejsca parkingowe(5 miejsc) oraz plac zabaw dla gości. Pensjona...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 140 000 PLN (2 850 zł/m2)

12
-
400 m2
1988
15895910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27962892 15895910 GOTOWIEC INWESTYCYJNY NAD MORZEM ROI 10% 64 MIEJSCA NOCLEGOWE Istnieje możliwość zakupu z kompletem rezerwacji na 2026r. !!!Na sprzedaż doskonale prosperujący obiekt turystyczny nad morzem, położony w centrum miejscowości Ostrowo, w pobliżu Karwi, ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 950 000 PLN (4 610 zł/m2)

12
-
423 m2
2008
15894945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27952075 15894945 JEŚLI SZUKASZ SWOJEGO WYMARZONEGO MIEJSCA NAD MORZEM TO WŁAŚNIE JE ZNALAZŁAŚEŚJEŚLI SZUKASZ OKAZJI !!! ABY ZAINWESTOWAC SWÓJ KAPITAŁ I ZARABIAĆ REALNE PIENIĄDZETO RÓWNIEZ WŁAŚNIE JĄ ZNALAZŁAŚEŚOferuję Państwu 2 domki CAŁOROCZNE ( ogrzewanie gazowe ) ...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

950 000 PLN (4 798 zł/m2)

8
2
198 m2
2018
15864417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267287 15864417 ą miejsca, które nie potrzebują wielu słów wystarczy spojrzenie i pojawia się pomysł.Ten nadmorski pensjonat we Władysławowie to przestrzeń z ogromnym potencjałem dla kogoś, kto widzi więcej niż tylko budynek.To idealna baza pod stworzenie wyjątkow...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 150 000 PLN (5 375 zł/m2)

12
4
400 m2
1980
15790780 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący we Władysławowie 25977734 15790780 Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący we Władysławowie, idealnie nadający się do prowadzenia działalności gospodarczej. Obecnie funkcjonuje jako pensjonat z pełnym obłożeniem w okresie letnim od maja do września. Niewątpliwym atutem nieruchomości je...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

2 390 000 PLN (6 948 zł/m2)

9
5
344 m2
2010
15876714 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27548705 15876714 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie nad morzem. Sprzedam mieszkanie w super lokalizacji Władysławowa bardzo bliska odległość od plaży -5 min spacerkiem, blisko centrum a jednocześnie spokojna okolica, 300m do Centrum Handlowego Al...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

749 000 PLN (10 122 zł/m2)

4
-
74 m2
1989
15463915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Atrakcyjna nieruchomość -domki Władysławowo 19140991 15463915 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Kompleks wczasowy - sześć domków rekreacyjnych w spokojnej części Władysławowa, zaledwie 15 min spacerkiem od pięknej plaży.     ATUTY: Lokalizacja   Władysławowo - uwiel...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 600 000 PLN (1 288 zł/m2)

11
-
1242 m2
2012
15513541 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka zabudowana domkami - świetna inwestycja 20204378 15513541 Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym.Działka zabudowana kompleksem sześciu domków rekreacyjnych w spokojnej części Władysławowa, zaledwie 15 min spacerkiem od pięknej plaży.Lokalizacja Władysławowo - uwielbi...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

1 600 000 PLN

-
-
1242 m2
-
15719177 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Ekskluzywny apartament blisko morza 24561944 15719177 OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE !Przedstawiam Państwu wyjątkowy apartament zlokalizowane w pięknym Władysławowie, które zachwyci każdego miłośnika natury.Nowy apartament nadmorski z widokiem na rezerwat przyrody o powierzchni 48,3...

Władysławowo (Pomorskie, gm. Władysławowo)

950 000 PLN (19 792 zł/m2)

2
1
48 m2
2022