• Nieruchomości Polska
 

na sprzedaż Warszawa Śródmieście

Znalezionych ofert: 389

15894540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944520 15894540 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. KłopotBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 2019NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 66m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-sy...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 800 000 PLN (27 273 zł/m2)

2
1
66 m2
2019
15893536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27913684 15893536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Zajęczej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynkuRok budowy: 1970NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35m2 składa się z:-dwóch pokoi,-kuchni,-łazienki,-prz...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

850 000 PLN (24 286 zł/m2)

2
1
35 m2
1970
15891405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27896677 15891405 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. TamkaBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 7 piętrowym budynkuRok budowy: 1961NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 71,67m2 składa się z:-przestronny salon, -duża sypialnia,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

2 078 430 PLN (29 000 zł/m2)

3
1
71.67 m2
1961
15894536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944536 15894536 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku.Rok budowy: 1964NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 38m2 składa się z:-Salon z aneksem kuchennym – 22 m²...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

749 999 PLN (19 737 zł/m2)

2
1
38 m2
1964
15893565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27914272 15893565 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1926NIERUCHOMOŚĆNieruchomość o łącznej powierzchni ok. 150 m² składa się z mieszkan...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

5 200 000 PLN (34 667 zł/m2)

3
1
150 m2
1926
15893448 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911263 15893448 2 pokojowe mieszkanie ul. Pokorna ŚródmieścieBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2009NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 35 m2 składa się z:dwa oddzielne pokoje, oddzielna kuchnia. Wejścia do pomies...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

900 000 PLN (25 714 zł/m2)

2
-
35 m2
2009
15894544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944554 15894544 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Chmielnej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 22 piętrowym budynku.Rok budowy: 1969 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 37m2 składa się z:-kuchni,-dwóch pokoi,-łazienki,...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 000 000 PLN (27 027 zł/m2)

2
1
37 m2
1969
15894529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27944527 15894529 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Królewskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: budynek z lat 50-tych.NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 46m2 składa się z:-salon ~ 15 m2...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 140 000 PLN (24 783 zł/m2)

2
1
46 m2
1950
15888569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27816816 15888569 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Pokornej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynkuRok budowy: 2010NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 39,08m2 składa się z:-pokoju połączonego z otwartą ku...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

999 000 PLN (25 563 zł/m2)

1
1
39.08 m2
2010
15887281 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780237 15887281 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Powiślu przy ul. OkrągBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku.Rok budowy: 1963 NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 44m2 składa się z:-salonu połączonego z kuchnią,-oddzielnej...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

930 000 PLN (21 136 zł/m2)

2
1
44 m2
1963
15887935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27797577 15887935 4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Czerniakowskiej BUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku bez windy Rok budowy: 1995NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 72,5m2 składa się z:- salon z aneks...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 300 000 PLN (17 931 zł/m2)

4
1
72.5 m2
1995
15890363 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27875908 15890363 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. StawkiBUDYNEKOSIEDLEMieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 15 piętrowym budynku.Rok budowy: 2005NIERUCHOMOŚĆMieszkanie o powierzchni 53m2 składa się z:- Salon połączony z kuchnią i koryta...

Warszawa (Śródmieście) (Mazowieckie, gm. Warszawa)

1 600 000 PLN (30 189 zł/m2)

2
1
53 m2
2005